خرید باتری هیوندای سانتافه | تعویض باطری سانتافه در محل
چهارشنبه 24 شهریور 1400 مدیر سایت 679 0

خرید باتری هیوندای سانتافه | تعویض باطری سانتافه در محل

باتری فابریک هیوندای سانتافه چند آمپر است؟ باتری سانتافه 70 آمپر پایه بلند است که در مجموعه امداد باتری یدکرسان برندهای صبا باتری ، سپاهان باتری، سوزوکی و خارجی موجود است.

 

 فروش اینترنتی انواع باتری هیوندای سانتافه

 

باتری هیوندای سانتافه چند آمپر است؟

باتری فابریک هیوندای سانتافه 70 آمپر پایه بلند میباشد.

 

لیست باتری مناسب هیوندای سانتافه :

 

 

هیوندای سانتافه شما دارای یک سواری مطمئن است ، اما با یک باتری قدیمی و فرسوده ، می توانید به راحتی در کنار جاده گیر کنید. با تعویض باتری قدیمی خود با باتری جدید هیوندای سانتافه از  یدکرسانی، این ترس را از بین ببرید. ما باتری های با دوام داریم تا به هیوندای شما قدرت اولیه را بدهد تا بتواند در مسافت طولانی دوام بیاورد.

 

تعویض باتری هیوندای سانتافه

 

تعویض برخی از انواع باتری ها ، به ویژه در مدلهای جدیدتر ، می تواند بسیار مشکل باشد زیرا فضای کاپوت خودروها برای بهبود عملکرد همچنان کوچک می شود. به همین دلیل ، دسترسی به برخی از باتری ها دشوار است. برای اطلاعات دقیق در مورد محل قرارگیری باتری خود ، باید دفترچه راهنمای مالک هیوندای سانتافه خود را بررسی کنید. به طرز عجیبی ، برخی از باتری ها را می توان زیر تخته کف یا صندوق عقب قرار داد ، با این حال ، این بسیار نادر است.

 

نحوه تعویض باتری:

 

    مطمئن شوید موتور شما خاموش است - برای تعیین محل باتری به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید.

    با استفاده از آچار پیچ را که کابل باتری منفی سیاه را نگه می دارد ، باز کنید.

    با پیچاندن و کشیدن کابل را با احتیاط بردارید - از نیروی زیاد یا اجسام فلزی برای جدا کردن کابل از باتری استفاده نکنید. این می تواند به کابل آسیب برساند.

    مراحل 2 و 3 را برای حذف کابل مثبت (قرمز) باتری تکرار کنید.

    گیره ای که باتری را در جای خود نگه داشته است را پیدا کرده و با آچار یا ضامن دار آن را بردارید.

    در این مرحله ، شما باید بتوانید به راحتی باتری را خارج کنید. مراقب باشید ، سنگین خواهد بود.

    توصیه می شود سینی باتری و هرگونه خوردگی روی کابل ها را با استفاده از برس سیمی و محلول تمیز کننده مناسب باتری تمیز کنید.

    برای نصب باتری جدید کافی است مراحل بالا را تکرار کنید.

 

بهترین باتری های خودرو برای خرید کدامند؟

مارک های معروف باتری خودرو شامل DieHard Batteries ، Odyssey ، NAPA ، AC Delco ، Duralast ، EverStart ، فقط به ذکر چند مورد. این می تواند یک سوال سخت برای پاسخ باشد. عوامل متعددی در تعیین "بهترین" باتری خودرو نقش دارند ، زیرا تعداد زیادی باتری خودرو با در نظر گرفتن عوامل خصوصی طراحی شده است. با کارشناسان یدک رسانی تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین باتری خودرو را برای هیوندای سانتافه شما بر اساس نیازها و عادات رانندگی خود در نظر بگیرید.

 

باطری هیوندای سانتافه

باتری هیوندای سانتافه شما معمولاً بین 3 تا 5 سال دوام می آورد ، اما بسته به شرایط آب و هوایی اندازه باتری ، نوع باتری و عادات رانندگی می تواند بسیار متفاوت باشد. حتی با این حال ، فقط به این دلیل که باتری شما کاملاً خالی نشده است ، به این معنی نیست که در سطوح مطلوب کار می کند. به همین دلیل ، مهم است که هر بار که از یک مرکز خدمات بازدید می کنید ، در هر بازدید خدمات ، یک بازرسی چند نقطه ای رایگان از خودروی خود دریافت کنید. بازرسی باتری و کابل های باتری بخشی از این فرایند است. اگر باتری خود را بدون کنترل رها کنید ، وقتی در سطوح مطلوب کار نمی کند ، هیوندای سانتافه شما می تواند برای بهبود قدرت به دینام یا استارت فشار وارد کند. استفاده از نیروی بیش از حد برای جبران از دست دادن انرژی باتری می تواند باعث شود موتور شما خارج از شرایط ایده آل کار کند. در نهایت ، این کار هزینه بیشتری برای رفع آن هزینه خواهد داشت. برای باتری هیوندای شما بسیار مهم است که در سطوح تقریبا عالی کار کند.

 

 

تکنسین های هیوندای سانتافه ما برای کمک به تمام نیازهای خدمات خودروی شما آماده هستند. اگر نمی توانید باتری مورد نظر خود را پیدا کنید یا تصمیم گرفته اید در مورد تخفیف های ماهانه ما با کسی صحبت کنید ، امروز با شماره 09904792259  تماس بگیرید.

 

مسائل و مشکلات رایج باتری خودرو - چگونه می دانید که خودروی شما به باتری جدید نیاز دارد؟

 

همه ما در این شایط قرار گرفتیم ، اینکه چراغ های خود را روشن بگذارید یا در را به طور کامل نبندید ، یا رادیو را خیلی طولانی بدون روشن بودن موتور خود رها کنید. یکی از رایج ترین مشکلات خودرو خالی شدن باتری است. اما چه زمانی باتری هیوندای سانتافه شما نیاز به تعویض دارد؟ در اینجا چند نشانه وجود دارد که ممکن است نشان دهد باتری سانتافه شما باید توسط مکانیک هیوندای بررسی شود یا تعویض شود.

 

    سطح مایعات پایین باتری - اگر سطح مایع پایین است ، باید باتری و سیستم شارژ را تست کنید.

روش شدن موتور با تاخیر - هنگام تلاش برای راه اندازی وسیله نقلیه ، چرخاندن یا راه اندازی بیشتر از معمول طول می کشد.

    نشت مایعات یا خوردگی - این یک موضوع عادی است که مایع باتری و مایع اضافی باعث خوردگی بیش از حد شوند ، این یک علامت واضح است که باتری باید تعویض شود. با گذشت زمان ، خوردگی معمولاً ایجاد می شود و می توان آن را تمیز کرد تا عمر باتری هیوندای سانتافه شما افزایش یابد.

    چک کردن چراغ باتری در پشت آمپر - چراغ چک موتور معمولاً هنگامی که باتری شما در حال از دست دادن شارژ است روشن می شود.

 

آیا رانندگی با چراغ باتری روشن کار درستی است؟

 

اگر چراغ هشداردهنده باتری هیوندای سانتافه شما هنگام رانندگی روشن شد ، باید لوازم جانبی خود را خاموش کنید ، بنابراین باتری بیشتر از بین نمی رود. چراغ هشدار معمولاً به این معنی است که دینام به طور دقیق اشغال نشده است ، به این معنی که شما فقط با انرژی باتری کار می کنید. امیدوار باشید که رادیو ، کولر و چراغ ها را خاموش کنید مگر اینکه در شب رانندگی کنید. هدف دینام شارژ باتری هیوندای سانتافه شما در حین رانندگی است. هنگامی که دینام به طور دقیق اشغال نشده باشد ، می تواند باعث شود که باتری تمام توان خود را از بین ببرد و در صورت خاموش بودن خودرو شما را سرگردان کند. اگر چندین چراغ هشدار دهنده از جمله چراغ باتری روشن شده است ، سپس به یک مکان محافظت شده بروید. در صورت دستیابی همچنین ممکن است تسمه دینام هیوندای سانتافه شما خراب شده باشد. یکی دیگر از علائم معتبر که می تواند به تسمه دینام به عنوان علت چراغ هشدار دهنده باتری اشاره کند ، این است که فرمان سفت شود یا احساس سنگینی شود. اگر چراغ های جلو بیش از حد داغ می کنند ، پمپ آب نیز روی آن تسمه  قرار داشت. اگر شما نیاز به کمک داشتید میتوانید با شماره 09904792259 تماس حاصل نمایید.

 

باتری ماشین #باتری هیوندای سانتافه 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری