خرید لوازم جلوبندی هیوندای | فروش قطعات اصلی هیوندای از یدک رسانی
شنبه 06 شهریور 1400 مدیر سایت 1035 0

خرید لوازم جلوبندی هیوندای | فروش قطعات اصلی هیوندای از یدک رسانی

جهت خرید قطعات اصلی ( جنیون ) و شرکتی هیوندای از یدک رسان و فروش اینترنتی جلوبندی انواع خودروهای هیوندای با بهترین قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.

به دلیل گستردگی لوازم یدکی و جلوبندی خودروهای شرکت هویندای و جهت سهولت شما عزیزان اقدام به دسته بندی این لوازم نمودیم . کافیست شما عزیزان در ذیل با کلیک بر روی خودرو مدنظر خود به صورت اختصاصی لوازم جلوبندی مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

 

لوازم جلوبندی هیوندای i10

لوازم جلوبندی هیوندای i20

لوازم جلوبندی هیوندای i30

لوازم جلوبندی هیوندای سوناتا
   
   
   
   

لازم به ذکر است تمامی قیمت های تک فروشی همانند عمده محاسبه میگردد.

باتوجه به اینکه قطعات خودرو های کره ای مخصوصا هیوندای با شرایط کنونی کشور به سختی و با قیمت های بالا پیدا میشوند، فروشگاه یدک رسانی با ارائه انواع لوازم جلوبندی هیوندای بدون واسطه و با قیمت استثنایی اقدام به فروش این لوازم مینماید.

 

یدک رسانی تمام تلاش خود را انجام میدهد با پیشرفت مداوم در بازار ایران و همچنین ارائه سریع و دقیق قطعات ، به عنوان "ایمنی و شادی مشتریان خود" پی ببریم.

بازار لوازم یدکی مملو از گزینه های ارزان قیمت است. نصب قطعات غیر اصلی یا نوسازی شده در هیوندای شما و تا حد امکان ارزان ، بر ضمانت خودرو شما تأثیر می گذارد. این قطعات تحت استانداردهای دقیق مانند لوازم جانبی اصلی هیوندای تولید نمی شوند.

نصب چنین قطعاتی نه تنها کیفیت خودرو شما را مختل می کند ، بلکه بر سایر قطعات نیز تأثیر می گذارد و مشکلات بیشتری را ایجاد می کند ، که منجر به تعمیرات بیشتر و یا بدتر از آن تصادف می شود. بنابراین ایمنی خانواده و آرامش خاطر شما ، همیشه بر لوازم یدکی اصلی هیوندای اصرار داشته باشید و برای آرامش خاطر ، همیشه بر قطعات اصلی هیوندای اصرار کنید.

 

قطعات هیوندای در یدک رسان

خودرو یک مکانیسم پیچیده است که از انواع سیستم ها و مجموعه ها تشکیل شده است. در حین کار ، خودرو تحت تعمیر و نگهداری قرار می گیرد و در صورت فرسوده شدن یا خرابی قطعات خاصی مانند قطعات موتور ، گیربکس یا سیستم ترمز نیاز به تعمیر دارد. و در هر صورت نیاز به خرید آنلاین قطعات هیوندای وجود دارد. در حال حاضر بازار قطعات یدکی بسیاری از قطعات را با کیفیت های مختلف و در رنج قیمت متفاوت ارائه می دهد. به عنوان یک قاعده ، خریدار با یک معضل مواجه است ، آیا باید قطعات یدکی اصلی یا غیر اصلی بخرم؟

تمام قطعات اصلی هیوندای توسط یک هیوندای موبیس بزرگ که متعلق به گروه موتور هیوندای است توزیع می شود. این شرکت در سه زمینه اصلی توسعه و تولید شاسی و بدنه خودرو ، توسعه سیستم های امنیتی خودرو و فروش قطعات خودرو مشغول است. علاوه بر این ، این شرکت کل بازار را با قطعات اصلی هیوندای برای سه تولید کننده خودرو کره ای هیوندای موتور شرکت ، کیا موتورز و جنسیس موتور در اختیار همه بازار قرار می دهد.

با خرید قطعات تقلبی ، خود را در معرض خطر قرار می دهید و باعث خرابی های پرهزینه خودرو می شوید.

آسیب قطعات تقلبی همیشه روشن نیست ، اما می تواند عواقب جدی و طولانی مدت داشته باشد. واقعیت این است که چنین قطعاتی از نظر کیفیت پایین هستند ، که در آینده بر وضعیت خودرو تأثیر قابل توجهی می گذارد. در نتیجه ، استفاده از چنین قطعاتی برای وسیله نقلیه شما مضر است و جان شما را در معرض خطر قرار می دهد.

 خرید لوازم جلوبندی هیوندایی

خطرات سلامتی و زندگی:

 

    قطعات تقلبی به سرعت فرسوده می شوند و باعث خرابی خودرو می شوند.

    عدم رعایت استانداردهای کیفیت کارخانه برای تقلب ، جان شما را در معرض خطر قرار می دهد.

 

خطرات مالی:

 

    استفاده از قطعات تقلبی منجر به تعمیرات پرهزینه می شود.

    استفاده از قطعات تقلبی گارانتی خودرو شما را باطل می کند.

 

چرا از قطعات اصلی هیوندای استفاده کنیم؟

بسیاری از تولیدکنندگان پس از فروش قطعاتی را طراحی می کنند که متناسب با مدلهای مختلف خودرو برای تولید انبوه باشد. این اغلب منجر به این واقعیت می شود که قطعات به خوبی نصب نشده اند و برای ایمن سازی آنها نیاز به دستکاری دارند.

 

در مورد خرید لوازم یدکی اصلی هیوندای ، موارد زیر را با دقت مطالعه کنید:

    تناسب کامل. مهندسان هیوندای هر مدل را طوری طراحی کرده اند که تمام جزئیات را با طراحی بزرگتر خودرو شما مطابقت دهد. انتخاب قطعات اصلی تضمین می کند که هر قسمت برای حداکثر کارایی همزمان با یکدیگر کار می کند. این انتخاب باعث بهبود عملکرد وسیله نقلیه شما در جاده می شود.

    کیفیت. هنگامی که قطعات اصلی هیوندای را سفارش می دهید ، لوازم شما با کیفیت بالا تضمین می شود. ما صد در صد از قطعات یدکی هیوندای خود مطمئن هستیم! وقتی از تولید کننده یا نماینده هیوندای محلی خود سفارش دهید ، تمام قطعات اصلی تحت ضمانت قرار می گیرند.

    سفارش قابل اعتماد وقتی قطعات اصلی را از یدک رسانی سفارش می دهید ، فرایند بسیار ساده تر است. با استفاده از شماره قسمت ، به راحتی می توانید آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کنید.

    گارانتی خودرو قابل تغییر نیست. تمام مزایای طرح گارانتی هیوندای خود را حفظ کنید. انتخاب لوازم جلوبندی اصلی هیوندای هزینه بیشتری خواهد داشت ، اما هر قطعه دارای گارانتی سازنده در سالهای آینده است و ماشین شما به همان روشی که هنگام خرید آن کار کرده اید ، روان عمل می کند.

 

بنابراین ، چه در حال رانندگی با یک مدل هیوندای جدید هستید و چه یک نمونه کارکرده ، قطعات اصلی می توانند به شما در سفارشی سازی خودرو و بالابردن عملکرد و دوام آن کمک کنند.

 

چگونه قطعات اصلی هیوندای را از قطعات تقلبی تشخیص دهیم؟

قطعات اصلی هیوندای مستقیماً توسط سازنده خودرو یا به سفارش سازنده خودرو تولید می شوند و دارای شماره کاتالوگ ، به اصطلاح علامت گذاری هستند. هنگام تولید قطعات یدکی ، سازنده خودرو الزامات تولید قطعات یدکی را تعیین می کند و کیفیت آنها را کنترل می کند. محصولات تولید شده باید پاسخگوی نیازها و ویژگی های سازنده خودرو باشد.

 

با ویژگی های زیر می توانید قطعات اصلی هیوندای را از غیر اصلی تشخیص دهید:

    ابتدا به بسته بندی مارک دار توجه کنید. قطعات یدکی با کیفیت بالا برای هیوندای دارای بسته بندی بسیار اصلی هستند: یک جعبه پلاستیکی یا مقوایی در اندازه کامل ، که یکپارچگی قطعات را در طول حمل و نقل طولانی در شهرها و کشورها تضمین می کند. اینها می توانند جعبه های مهر و موم شده یا جعبه های باز باشند - سازنده هیچ محدودیتی در اینجا قرار نمی دهد.

    ثانیاً ، باید قیمت را بررسی کنید. قطعات نمی توانند خیلی ارزان باشند زیرا فقط حمل و نقل در کشور سازنده برای شرکت های شریک هزینه زیادی دارد. اگر قسمت مهمی بسیار ارزان است ، صاحب خودرو باید از چنین خریدی خودداری کند. ممکن است جعلی به نظر برسد.

    و سوم ، باید برچسب گذاری خاصی وجود داشته باشد. اگر جعبه ها و قیمت قابل جعل باشند ، علامت تجاری توسط کلاهبرداران ایجاد نمی شود. اگر قطعه دارای مهر هیوندای در مکان برجسته نباشد ، جعلی است که هزینه خریدار را نمی ارزد. همچنین ، یک شماره فردی روی خود قطعه مهر می شود که توسط کارخانه تولید کننده و مارک سازنده تعیین شده است.

 

تفاوت های ساختاری بین جعلی و اصلی عبارتند از:

    فونت شرکت سازگار نیست

    محل اشتباه علامت گذاری

    بقایای لاستیک ، فلز و پلاستیک ، رنگ اضافی

    فونت و کیفیت علامت گذاری متفاوت است

    تفاوت در اندازه و وزن

 

امیدواریم مقاله ما توضیح داده باشد که چرا باید از قطعات اصلی برای هیوندای استفاده کنید. فراموش نکنید که از نکات کاربردی ما برای تشخیص قسمت اصلی از قطعه جعلی استفاده کنید. و برای خرید بدون واسطه لوازم یدکی هیوندایی با قیمت استثنایی ، از وب سایت یدک رسان  استفاده کنید.

لوازم یدکی هیوندای #لوازم جلوبندی هیوندای 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری