مرکز فروش باطری ماشین در تهران | تعویض باطری ماشین در تهران
پنجشنبه 08 اردیبهشت 1401 مدیر سایت 1489 0

مرکز فروش باطری ماشین در تهران | تعویض باطری ماشین در تهران

مرکز فروش باطری ماشین در تهران ، نمایندگی باتری های مطرح داخلی و خارجی میباشد. همچنین مرکز فروش باطری ماشین در تهران ارسال و تعویض رایگان در محل هم دارد.

جهت خرید باتری ماشین در مرکز فروش باطری ماشین در تهران با تنوع بالای أنواع باتری های خودرویی سبک و سنگین با بهترین قیمت ، خدمات پس از فروش استثنایی ، گارانتی معتبر و تاریخ بروز باتری ماشین میتوانید از طریق سایت و ثبت سفارش آنلاین باتری مد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید و یا با شماره امداد فوری ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

قیمت باتری صبا باتری در مرکز فروش باطری ماشین در تهران :

قیمت باتری سپاهان باتری در مرکز فروش باطری ماشین در تهران :

 

قیمت باتری سوزوکی در مرکز فروش باطری ماشین در تهران :

  

مرکز فروش باطری ماشین در تهران نمایندگی چه باتری هایی را دارد؟

در مرکز فروش باطری ماشین در تهران ،‌انواع برند های مطرح داخلی و خارجی را دارد و نماینده رسمی اکثر برند های مطرح داخلی را دارد و به همین دلیل میتوانید باتری خودرو خود را با قیمت رقابتی و مناسب تر از باتری فروشی های سنتی خریداری نمایید.

ارسال و نصب باتری ماشین یا تعویض باتری ماشین در محل تهران در مرکز فروش باطری ماشین در تهران کاملا رایگان یوده و در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر میگردند.

 مرکز فروش باطری ماشین در تهران

تعویض باتری ماشین در مرکز فروش باطری ماشین در تهران چگونه است؟ 

تعویض باتری ماشین در مجموعه ما رایگان میباشد آن هم با ارسال در محل شما و فقط شما در زمان خرید باتری ماشین ، باتری کهنه خود را به تکنسین ما تحویل میدهید و پول خود باتری را پرداخت مینمایید . همچنین پرداخت نیز در محل میباشد. جهت خرید و تعویض رایگان میبایست از طریق سایت ثبت سفرتش نمایید و یا از طریق چت آنلاین که در پایین همین صفحه قرار دارد با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و ثبت سفارش نمایید و ی ابا شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

دلایل خرابی زود هنگام باتری ماشین چیست؟

مرکز فروش باطری ماشین در تهران توضیح میدهد ؛ یکی از علت های معمول زود خراب شدن باتری ماشین، اشتباهات راننده در استفاده از خودرو میباشد. یرای مثال مسافت های کوتاه کمتر از ۲۰ دقیقه بسیار مضر هست یراس طول عمر باتری ماشین . و یا روشن گذاشتن چراغ خودرو در ماشین در حالی که ماشین روشن نیست. و یا استفاده از برق خودرو مانند ضبط ماشین در زمان خاموشی شل بودن تسمه دینام ویا روشن نکردن ماشین برای مدتی بیش از یک هفته و ... همه این مسائل ساده اما مهم و حیاتی باعث افزایش طول عمر باتری ماشین شما میگردد.

 

چرا از مرکز فروش باطری ماشین در تهران خرید نماییم؟

  • تمامی باتری های موجود در مجموعه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.
  • تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.
  • تمامی تکنسین های ما افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .
  • سبد کالایی متنوع که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده ای اس که ما را متمایز مینماید.
  • جهت رفاه حال شما ، ارسال و نصب باتری خودرو را رایگان کرده ایم.
  • زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.
  • پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.
  • تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.
  • مرکز فروش باطری ماشین در تهران دارای سبد کالایی بسیار متنوع از همه برند های داخلی میباشد مانند محصولات سپاهان باتری مثل اوربیتال سیلور ، اوربیتال قرمز ، اوربیتال پریمیوم ، سوزوکی ، EFB ، اتمیک . ویا محصولات صبا باتری مانند : واریان صبا باتری ، سهند و یا محصولات آکو باتری مانند تینو و محصولات برنا باتری مانند زیتکس ، ایاس و ... میباشد .که دارای سبدی متنوعی است و این موضوع انتخاب را برای شما مشتریان گرامی آسان میکند.

 

زمان مناسب جهت تعویض باتری ماشین چه وقتی است؟

اولین مورد باید بدانیم چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید:

اگر باتری ماشین شما به سختی و کند استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اگر زمان استارت زدن ماشین ، ماشین استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید اقدام نمایید.

اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده.

اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است. 

شما میتوانید باخرید از مرکز فروش باطری ماشین در نهران از گارانتی معتبر باتری بهره مند شوید و خیالتان از اخدمات پس از فروش راحت گردد.

مرکز فروش باطری ماشین در تهران

گارانتی باتری ماشین در مرکز فروش باطری ماشین  در تهران چه مدت میباشد؟

با توجه به اینکه میزان گارانتی هر محصول باتوجه به کیفیت و قیمت باتری متفاوت میباشد، در جدول ذیل میزان گارانتی هر باتری ذکر شده است:

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 لازم به توضیح است در مدت زمان گارانتی سپاهان باتری اگر باتری شما دچار مشکل گردید در هر جایی از ایران قرار گرفته باشید نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی میگردد تا بتوانید به صورت رایگان باتری خودرو خود را عوض کنید.

 

آیا مرکز فروش باطری ماشین در تهران باتری کهنه من را میخرید؟

بله ، مجموعه ما باتری کهنه شما را به قیمت روز خریداری میکند. حتی اگر شما باتری کهنه به صورت عمده داشته باشید نیز مجموعه مرکز فروش باطری ماشین در  تهران باتری های کهنه شما را نیز خریداری مینماید. باتری های ماشین حاوی مواد اسیدی زیادی هستند که مرتیا در حال فعل و انفعال شیمیایی نیز میباشند به این معنی است که نمی توان آنها  درکنار خانه با انباری نگهداری نمایید .راکه بعد از مدتی باتری شروع به باد کردن میکند و خدایی ناکرده ممکن است منفجر شود و اسید آن باعث آسیب شود و یا  آن  را در سطل آشغال خانگی یا سطل بازیافت قرار داد ، اما خبر خوب این است که ما  این کار را برای شما انجام خواهیم داد! اگر باتری جدید خود را توسط تیم ما نصب کرده اید ، ما باتری قدیمی خود را به صورت رایگان دفع خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه دور انداختن ایمنی باتری یا بازیافت آن ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

چگونه میتوان فهمید که توان دینام خودرو ما جهت افزایش آمپر باتری ماشین چقدر است؟

خب راحت ترین کار جهت فهمیدن توان دینام خودرو این است که به دفترچه راهنمای خودرو خود مراجعه نمایید و آنجا توان دینام خود را مشاهده نمایید اما اگر به دفترچه راهنما دسترسی ندارید میتوانید آمپر باتری خود را ملاحظه نمایید هر چقدر که آمپر باتری خودرو شما بود تقریبا بین ۵ و نهایتا ۱۰ آمپر به آمپر فعلی باتری خودرو خود اضافه نمایید و باتری جدید خود را بر این اساس تهیه نمایید. اما راه حل سوم که بسیار راحت تر از دو راه قبلی میباشد تماس با کارشناسان مرکز فروش باطری ماشین در تهران میباشد و مشاوره رایگان دریافت نمایید و آمپر باتری مناسب برای خودرو خود را متوجه شوید.

 

از مرکز فروش باطری ماشین در تهران سوال میشود؛ در زمان خرید باتری ماشین به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در زمان خرید باتری حتما باید به چند نکته اساسی و مهم توچه شود:

قیمت مناسب برای باتری خودرو :  باید بدانیم باتری اسیدی گران تر از باتری خشک یا به اصطلاح اتمی است. هرچقدر آمپر باتری بالاتر برود قیمت آن نیز بیشتر میشود. باتری خارجی از باتری های ایرانی گران تر است.

ضمانتنامه معتبر برای باتری ماشین: توجه داشته باشید باتری که خریداری می کنید دارای ضمانتنامه معتبر باشد؛ به عنوان مثال باتری هایی که درفروشگاه ما عرضه می شوند همگی دارای ضمانتنامه معتبر سپاهان باتری می باشند.

میزان آمپر مناسب خودرو شما: برای هر خودرویی میزان مشخصی برای آمپر باتری ماشین از سوی کارخانه سازنده خودرو تعیین گردیده است. که با توجه به میزان توان دینام خودرو این میزان میتواند افزایش پیدا کند.

شاخص CCA : میزان قدرت باتری در زمان روشن شدن خودرو در هوای سرد میباشد.  حال اگر در آب و هوای سرد زندگی میکنید خیلی مهم است که به این شاخص اهمیت دهید. هرچه CCA بالاتر باشد کیفیت باتری بالاتر است. در مجموعه ما تمامی باتری ها دارای  CCA بالا میباشند.

تاریخ تولید باتری خودرو: باتری ها با گذشت زمان قدرت خود را از دست می دهند؛ بنابراین بسیار مهم است که تاریخ تولید باتری به روز باشد و کمتر از 3 ماه از تولید آن گذشته باشد.

در مجموعه مرکز فروش باتری ماشین در تهران تمامی باتری ها تاریخ روز میباشند.

 

باتری ماشین #مرکز فروش باطری ماشین در تهران 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری