گارانتی باتری ماشین در محل | انجام گارانتی باتری در محل شما
شنبه 19 شهریور 1401 مدیر سایت 512 0

گارانتی باتری ماشین در محل | انجام گارانتی باتری در محل شما

گارانتی باتری ماشین در محل در کوتاه تریرن زمان ، اگر باتری شما دچار مشکل شده و از گارانتی باتری خود باقی مانده است کافیه جهت انجام گارانتی باتری ماشین در محل با ما در تماس باشید.

اگر باتری ماشین شما ضمانت دارد و در جایی قرار گرفته اید که باتری شما کار نمیکند و نیاز به تعویض گارانتی باتری دارید ، میتوانید از خدمات گارانتی باتری ما در محل استفاده نمایید. گارانتی باتری در محل به شما این فرصت را میدهد که بدون دغدغه و دردسر باتری خود را تعویض نمایید و از خدمات گارانتی لذت ببرید.مجموعه یدک رسانی در پی ارائه خدمات بروز خود ، خدمات تعویض گارانتی باتری ماشین در محل شما مشتریان گرامی را به خدمات ارزنده خود اضافه نموده تا در هر کجای مناطق ۲۲ گانه شهر تهران قرار داشته باشید تکنسین ها ما در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر گردند و اقدام به تعویض گارانتی باتری نمایند.

جهت تعویض گارانتی باتری ماشین خود در محل کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

خدمات گارانتی باتری ماشین در محل

تا حالا شده باتری ماشین شما گارانتی داشته باشد و دچار مشکل شود اما بعد از به مشکل خوردن باتری فروشنده محترم از دادن خدمات سر بازند ؟ خب ، خبر خوب اینه که شما دیگه نگران این موضوع نباشید چرا که مجموعه بزرگ یدک رسانی با داشتن نمایندگی انواع باتری های داخلی مانند : صبا باتری ، سپاهان باتری ، برنا باتری ،‌آکو باتری ، آذر باتری و ... باتری ماشین شما را در محل شما گارانتی میکند و اقدام به تعویض مینماید.

سیاست مجموعه ما ارائه خدمات هرچه بهتر و رضایت بالای شما مشتریان گرامی میباشد .

 

چگونه از خدمات تعویض گارانتی باتری در محل بهرمند شویم؟ 

شما عزیزان میتوانید جهت تعویض گارانتی باتری ماشین در محل ایتدا مطمئن گرید که باتری شما چه برندی هست ، سپس با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ و ۰۲۱۲۲۹۳۷۰۴۸ و یا با زدن دکمه درخواست امداد فوری در پایین همین صفحه با کارشناسان ما ارتباط بر قرار نمایید و سپس ادرس خود را اعلام مینمایید تا در کوتاه ترین زمان همکاران ما در محل شما حاضر گردند.

 

جهت تعویض گارانتی باتری در محل از کجا متوجه شویم باتری ماشین ما چه برندی است؟

برای فهمیدن اینکه باتری ماشین شما چه برندی هست کافیه کاپوت ماشین خود را بالا بزنید و روی درب باتری خود را مشاهده نمایید اگر لیبل باتری نباشد و کنده شده باشد میتوانید به فاکتور خریداری شده مراجعه نمایید و اگر هم فاکتور موجود نبود باز هم جای نگرانی نیست میتوانید عکس باتری خود را بگیرید و به شماره ۰۹۳۵۳۵۶۴۴۰۷ واتساپ نماید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند و مدل باتری شما را اعلام مینمایند.

 

چرا از خدمات تعویض گارانتی باتری ماشین درمحل یدک رسانی استفاده کنیم؟

 

  • صرفه جویی در وقت و هزینه شما
  • دریافت باتری جدید در کوتاه ترین زمان
  • ارسال فوری تکنسین به محل شما
  • دریافت خدمات از یک مجموعه امن و دارای اعتبار که باعث آسوده خاطری شما عزیزان میگردد.
  • دریافت باتری جدید از نماینده رسمی باتری مدنطر شما

  خدمات گارانتی باتری در محل مشتری

مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری ماشین چقدر است؟

از کجا بفهمیم که میزان باقی مانده از گارانتی باتری ماشین من چقدر است ؟ یا اصلا باتری ماشین من گارانتی دارد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال کافیست تا انتها این مطلب را مطالعه نمایید.

ابتدا باید عنوان کرد باتری های تولید داخل همگی دارای گارانتی معتبر میباشند که متناسب با سیاست هر شرکت این میزان متغییر است.

در جدول زیر شما میتوانید میزان گارانتی هر باتری را به تفکیک ملاحظه نمایید.

 

حال برای فهمیدن میزان گارانتی باقی مانده از محصولات سپاهان کافیست با شماره ۰۳۱۳۵۰۶۲ تماس بگیرید .

برای محصولات برنا باتری به وب سایت رسمی برنا باتری به نشانی bornabattery.com مراجعه نمایید.

برای محصولات صبا باتری یک برگه در زمان نصب باتری به شما اعطا میگردد که بر روی اون برگه میزان ضمانت و زمان اتمام گارانتی این باتری را به شما اعلام میکند. در زمان استفاده از گارانتی صبا باتری میبایست حتما برگه گارانتی همراهتان باشد.

برای محصولات آکو باتری که محصولاتی نظیر باتری تینو ، کارپیل و ... را دارد، یک برگه در زمان نصب باتری به شما اعطا میگردد که بر روی اون برگه میزان ضمانت و زمان اتمام گارانتی این باتری را به شما اعلام میکند. در زمان استفاده از گارانتی آکو باتری میبایست حتما برگه گارانتی همراهتان باشد.

 

برای محصولات آذر باتری نیز میتوانید به وبسایت رسمی آذر باتری به نشانی    http://www.azarbattery.ir/ مراجعه نمایید.

برای محصولات نیروگستران خراسان که محصولاتی مانند : سین ، شارک ، توربو و ... را دارد باید به وبسایت این شرکت به آدرس https://ngkh.ir مراجعه نمایید.

برای محصولات پاسارگاد صنعت نیز باید به وب سایت این شرکت به نشانی www.psbco.ir  مراجعه نمایید.

 

آیا برای انجام گارانتی باتری ماشین در محل هزینه ای هم دریافت میگردد؟

برای انجام گارانتی باتری ماشین یک هرینه مصوب و مشخصی از طرف خود شرکت تولید کننده باتری مشخص گردیده است که مجموعه یدک رسانی با رعایت حال شما مشتریان گرامی کمترین میزان از تعرفه را از شما دریافت مینماید.

جهت انجام گارانتی باتری ماشین در محل و تحویل باتری نو به جای باتری خراب کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 تعویض گارانتی باتری ماشین  در محل

چطور بفهمیم باتری ما خراب شده است؟

باتوجه به تجربه و دانش چندین ساله ما باید گفت چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید:

اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده که  به این منظور میتوانید با کارشناسان الو باتری تماس حاصل نمایید.

اگر باتری ماشین شما به سختی و کند استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است.

اگر زمان استارت زدن ماشین ، ماشین استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید اقدام نمایید و اگر هم از زمان گارانتی باتری ماشین شما مانده باشد میتوانید با شماره ۰۹۳۵۳۵۶۴۴۰۷ تماس حاصل نمایید تااز خدمات تعویض گارانتی باتری ماشین در محل بهرمند شوید.

اگر همچنان دو به شک هستید که باتری ماشین شما ضعیف شده یا خیر میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید که کمک شایانی در فهم این موضوع به شما می نماید.

 

باتری ماشین #گارانتی باتری در محل 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری