باتری تندر ۹۰ |باطری ال نود چند آمپر است؟
سه شنبه 15 تیر 1400 مدیر سایت 1919 0

باتری تندر ۹۰ |باطری ال نود چند آمپر است؟

باتری تندر۹۰ ، 60 آمپر است. با خرید باتری الو نود از سایت یدک رسانی از ارسال و نصب رایگان باتری در محل بهرمند شوید. بهترین قیمت باتری تندر۹۰ در ایران.

باتری تندر ۹۰ چند آمپر است؟

ولتاژ

۱۲ ولت

آمپر

۶۰

ابعاد

۲۵.۶ * ۱۷.۵ * ۲۲.۶

 

 

خرید باتری تندر 90 

بهترین باتری برای ال نود چیست؟

باتوجه به اینکه توان دینام ال نود از 55 امپر تا 70 آمپر میباشد شما میتوانید تا 70 آمپر برای تندر 90 باتری قرار بدهید. اما فراموش نکنید اگر اقدام به تعویض باتری ال نود با امپری بالاتر از 70 آمپر کردید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق خودرو به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه سایپا حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری در تندر 90 شود، ندارید همان باتری فابریک ال نود که 60آمپر میباشد ، قرار دهید.

لیست قیمت باطری ال نود :

 

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی جهت خرید و استعلام قیمت باطری ال نود بین ما و شما عزیزان وجود دارد:

 اولین روش وارد سایت یدک رسانی  شوید و ثبت سفاررش نمایید.

روش دوم تماس با کارشناسان ما و یا تماس فوری با شماره 09353564407 میباشد.

 

 

باتری خارجی مناسب برای تندر 90 چیست؟

از نمونه باتری های خارجی که مناسب ال نود در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاضر واردات این نوع باتری های صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند. همچنین به دلیل آنکه باتری ها قاچاق دارای قیمت پایه و مشخصی نمیباشد ممکن است برای قیمت باطری ال نود چندین قیمت متفاوت روبه روشوید.

  فروش باتری ال نود

 

قیمت باطری ال نود چقدر است؟

برای این خودرو فرانسوی باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری ، کیفیت و ضامنت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

برای مشاهده لیست کامل قیمت باطری ال نود و انواع آن به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

 

 برای تندر 90 باتری ایرانی بهتر است یا خارجی؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. دلیل این پیشنهاد دو مولفه مهم و اساسی میباشد . مولفه اول ضمانت باتری های داخل میباشد و مولفه دوم قیمت باطری ال نود میباشد.باتری هایی مانند باتری اوربیتال سپاهان ، باتری اوربیتال پریموم سپاهان ، باتری سوزوکی ، باتری صبا و باتری تینو جزء برند های مناسب برای خودور ال نود میباشد.

 نحوه تعویض باتری تندر ۹۰ :

برای تعویض باتری تندر ۹۰ ابتدا به ۲ آچار نیاز دارید. در ظاهر تعویض باتری ال نود یکم پیچیده به نظر میاید اما اگر کمی فنی باشید به راحتی میتوانید باتری این خودرو را تعویض نمایید. جهت تعویض به آچار های ۱۳ بکسی و یا ستاره ای برای باز کردن بست نگه دارنده باتری و آچاره شماره ۱۰ رینگی برای باز کردن سرباتری منفی و ۱۰ بکسی برای باز کردن سر باتری مثبت باتری تندر ۹۰ نیاز دارید. در ابتدا باید سرباتری منفی را باز نمایید و سپس سرباتری مثبت و در نهایت بست نگه دارنده باتری را که در جلو باتری قرار داد و با یک پیچ سفت شده است باز نمایید تا باتری به راحتی بیرون آورده شود. بعد از باز کردن باتری حال نوبت قرار دادن باتری جدید میباشد. جهت بستن باتری جدید همانند باز کردن باتری قدیمی ابتدا بست نگهدارنده باتری را میبندید سپس سر باتری مثبت و در نهایت سر باتری منفی را میبندید. به همین راحتی شما توانستید باتری تندر ۹۰ را تعویض نمایید. ( همچنین اگر در تعویض باتری تندر ۹۰ به مشکل خودردید میتوانید جهت تعویض باتری ال نود درمحل با همکاران ما در تماس باشید تا تکنسین های ما در محل شما حاضر واقدام به تعویض باتری تندر نود نمایند.)

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ماشین در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض باتری ال نود میکند تا مشکلی در خودرو شما به وجود نیاید.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شما را جهت پیدا کردن مشکل خودرو خود و همچنین جهت خرید و استعلام قیمت باطری ال نود راهنمایی میکنند .

 

چه زمانی بفهمیم باتری ال نود خالی شده است؟

دلایل زیادی جهت خالی شدن باطری تندر 90 وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری ال نود میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد. دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.

سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.

قیمت باطری ال نود

 

جهت شارژ باتری ماشین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در محل شما حاظر میگردد.

 

 علت استارت خوردن و روشن نشدن ماشین تندر ۹۰ :

دلایل زیادی جهت روشن نشدن خودرو وجود دارد در اینجا به چند دلیل مهم و رایج استارت خوردن و روشن نشدن ماشین میپردازیم :

  • باک بنزین خالی شده باشد:

اگر بنزین خالی شده باشد پس مایع احتراق به داخل انژکتور توسط پمپ نمیرسد ، چراکه در این مورد مشکل برقی وجود ندارد و استارت ماشین زده میشود اما خودرو روشن نمیشود . یکی از اشتباهات ما در تشخیص همین مورد است باید دقت نماییم که خودرو استارت نمیخورد یا استارت میخورد اما روشن نمیشود.

  • مشکلات مربوط به پمپ بنزین:

اگر خودرو استارت میخورد و روشن نمیشود ابتدا با یک گوش دادن دقیق و هنگامی که کلید را برای اولین بار در موقعیت "روشن" قرار می دهید ، می توانید برای چند ثانیه صدای پمپ درون مخزن را بشنوید. اگر نمی شنوید ممکن است پمپ خراب شده باشد و یا فیوز مربوط به آن سوخته باشد .

  • فویز قطع شده باشد:

ممکن است فیوز پمپ بنزین و یا فیوز های مربوط به سیستم احتراق سوخته باشد. باید جعبه فیوز خودرا با حوصله چک نمایید در صورت قعطی دریکی از فیوزها یک فیوز سالم و هم آمپر جایگزین نمایید.

  • فیلتر روغن کثیف شده باشد:

اگر فیلتر روغن تندر ۹۰ شما کثیف شده باشد ، بنزین نمی تواند به موتور برسد، که این خود یکی دیگر از دلایل استارت خوردن و روشن نشدن خودرو محسوب میگردد. این کار سوخت رسانی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را برای شما دشوار می کند.

 

چگونه قبل از تمام شدن باتری ال نود بتوانیم تشخیص دهیم و تعویض نماییم؟

یکی از راه های متوجه شدن از تمام شدن عمر باتری اول باید بدانیم طول عمر مفید باطری ماشین 2 الی 3 سال میباشد در زمان نزدیک شدن به این زمان هر یک ماه یک بار چشمی باتری را چک نماییم در صورت تغییر رنگ چشمی باید بدانیم باتری تندر 90 عمرش روبه پایان و زمان تعویض آن فرا رسیده. راه بعدی از نحوه استارت خوردن باطری ال نود میباشد ، اگر ماشین کم جون استارت بخورد و به زور روشن گردد دیگر راه نزدیک شدن پایان عمر باتری ماشین میباشد.

برای تعویض باتری و استعلام قیمت باطری ال نود میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

چطور بفهمیم از گارنتی باطری تندر 90 ما چقدر باقی مانده است ؟

برای دانستن این موضوع ابتدا باید بدانیم باتری خودرو ما از چه برندی هست خارجی است یا داخلی ؟ اگر خارجی باشد که در حال حاضر بیشتر از 6 ماه گارانتی نمیگردد. اما اگر برای تولید داخل باشد بسته به نوع کارخانه تولیدی گارانتی باتری متفاوت میباشد.

اگر باتری ال نود برای کارخانه صبا باتری باشد این کارخانه کلیه باتری های خودرو های سبک خودر را (به غیر از تاکسی) 12 ماه گارانتی مینماید که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری تندر 90 خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید. 

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

 

اگر برای کارخانه های دیگر مانند تینو و یا برنا و... باشد بین 12 الی14 ماه گارانتی معتبر دارند .

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری ال نود خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

 

علت خوابیدن باتری تندر ۹۰ چیست؟

  • دلایل زیادی جهت خالی شدن باطری خودرو وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری تندر ۹۰ میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد.
  • دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.
  • سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.
  • جهت شارژ باتری ماشین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در محل شما حاظر میگردد.

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال باتری تندر 90 در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

تمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع آمده ایم تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی نماییم. قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید باتری تندر 90 و گرفتن بروز قیمت باطری ال نود در تمام شهر های ایران مانند تهران، بندرعباس ، تبریز ، مشهد و... با ما در تماس بگیرید.

 

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات قیمت باطری ال نود ، باتری تندر 90 در مشهد ، قیمت باتری ال نود در قم، خرید اینترنتی باتری ال نود ، خرید باتری ال نود در تبریز ، خرید باتری تندر 90 در ساری ، باتری ال نود در بندرعباس ، فروش باطری ال نود در کرمان ، قیمت باتری تندر 90 در کرج ، خرید باتری ال نود ، فروش باطری ال نود ، فروش اینترنتی باتری ال نود ، ارسال و نصب باتری تندر 90 ، تعویض باتری تندر 90 در محل ، باطری فابریک ال نود ، خرید باتری تندر 90 ، ارزان ترین قیمت باطری ال نود ، فروش باتری تندر 90 و ارزان ترن باتری تندر 90 برچسب گزاری شده است.

باتری ماشین #باطری ال نود 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری