باتری موتور برقی | تعویض باطری موتور برقی در محل
دوشنبه 25 مهر 1401 مدیر سایت 2084 1

باتری موتور برقی | تعویض باطری موتور برقی در محل

باتری موتور برقی معمولا ۱۲ ولت ، ۲۰ آمپر میباشد . در فروشگاه یدک رسانی انواع باتری موتور برقی با بهترین قیمت و کیفیت موجود است که میتوانید باطری موتور برقی را خرید نمایید.

موتور برقی همانطور که از اسمش پیداست تنها وسیله و محرکی که آن را به حرکت در میاورد باتری آن میباشد. اگر باتری موتور برقی فرسوده و یا خراب گردد دیگر توان نگه داشتن شارژ را ندارد و باید اقدام به تعویض آن نمایید. جهت خرید باتری موتور برقی و تعویض رایگان آن در محل خود میتوانید با  همکاران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی و در کوتاه ترین زمان ثبت سفارش خرید باتری موتور برقی شما را انجام دهند و به محض ثبت ، تکنسین ما به سمت محل شما اعزام میگردد و اقدام به تعویض باطری مینماید. ارسال و نصب باتری موتور برقی در محل شما کاملا رایگان میباشد.  تمام باتری های موجود در فروشگاه یدکرسانی دارای ضمانت معتبر و تاریح بروز میباشند. جهت خرید فوری با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 باتری مورد نیاز موتور برقی :

 نکته : اگر نمیدانید برای موتورسیکلت برقی شما چند باتری مورد نیاز است و یا چند امپر است میتوانید با همکاران ما با شماره ۰۹۳۵۳۵۶۴۴۰۷ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید باتری موتور برقی کافیه دکمه امداد فوری در پایین صفحه گوشی خود را فشار دهید و ثبت سفارش نمایید تا از ارسال و نصب رایگان در محل برخوردار شوید.

عمر مفید باتری موتور برقی چقدر است؟

باتری های موتورهای برقی جدید می توانند بین دو تا پنج سال دوام بیاورند. طول عمر باتری موتور برقی توسط سه عامل اصلی تعیین می شود: نوع و مارک باتری مورد استفاده ، چند بار باتری در طول عمر خود شارژ شده است  و سن باتری

هر نوع باتری طول عمر خاص خود را دارد:

طول عمر باطری موتور سیکلت برقی عمدتاً بر اساس نوع باتری تعیین می شود. رایج ترین باتری های مورد استفاده عبارتند از:

 

     باتری‌های لیتیومی: معمولاً رایج می‌شوند و ممکن است تا 1000 چرخه شارژ یا حتی بیشتر را برای آخرین مدل‌های فسفات آهن لیتیوم نگه دارند.

     باتری های نیکل: انتظار می رود حدود 500 چرخه

     باتری های سربی : حدود 300 چرخه شارژ کامل را انتظار می رود که داشته باشند.

 خرید باتری موتور برقی

 

باتری موتور برقی کویر:

تاریخ موتور برقی در کشور ما و یا حتی در تمام دنیا خیلی قدیمی نیست . با این حال موتور برقی کویر یکی از قدیمی ترین وارد کنندگان موتور برقی به کشور بوده است که در دهه نود شمسی اقدام به وارد کردن مدل های مختلف موتور برقی با توان های متفاوت به کشور نمود . مانند موتور برقی کویر es8 1500 وات ، موتور برقی کویر es5 2000 وات ، موتور برقی کویر es6 1500 وات ، موتور برقی کویر es8 2000  وات و... .

قیمت باطری موتور برقی کویر es8 1500 :

موتور برقی  ES8 1500 دارای ۵ باطری سربی اسیدی باقدرت 60V/20AH است که سرعت در حدود ۵۰ کیلومتر بر ساعت را برای راکب محیا می نماید. توان این اموتور برقی 1530W است. باطری موتور برقی کویر es8 1500  وات معمولا به ۵ باتری ۲۰ آمپر نیاز دارد که در مجموعه ما میتوانید بهترین باطری موتور برقی کویر را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

درسال 1395 کویرموتور،موتورسیکلت برقی مدل ES8 1500 را باکاربری متفاوت وارد بازارکرد. که مناسب برای کارایی درون شهری میباشد.

شاسی موتور برقی کویر مدل  ES8 1500  علاوه بر استحکام بالا  دارای پایداری بالا برای راکب را به صورت فوق العاده ای فراهم میکند. جهت خرید باطری موتور برقی مویر ES8 1500 با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

قیمت باطری موتور برقی کویر es5 2000 :

موتور برقی ES5 N 2000 دارای شش عدد باطری سربی اسیدی ۲۰ آمپر که در مجموع با قدرت ۷۲V/20AH  است که سرعت ۵۲کیلومتر بر ساعت را برای موتورسوار محیا می کند. توان این موتور برقی KW ۲.۱۵ است .ﻣﺪت ﺷﺎرژ ﺷﺪن ﺑﺎﻃﺮیﻫﺎ؛۸ ساعت و ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﭘﯿﻤﺎﯾﺶ ﺑﺎ ﯾﮑﺒﺎر ﺷﺎرژ حدود ۴۰-۵۰ کیلومتر است. شاسی این موتورسیکلت با ﭘﺮس ﻓﻠﺰی ﺑﺪﻧﻪ ﺑﺎ آﻟﯿﺎژ ﻣﻘﺎوم ﺟﻮﺷﮑﺎری ﺷﺪه ساخته شده است. جهت خرید و دربافت قیمت باطری موتور برقی کویر es5 2000 کافیه با مارشناسان ما به شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

قیمت باطری موتور برقی کویر es6 1500 :

موتور برقی  es6 1500 دارای ۵ باطری سربی اسیدی باقدرت 60V/20AH است که سرعت در حدود ۵۰ کیلومتر بر ساعت را برای راکب محیا می نماید. توان این اموتور برقی 1530W است. باطری موتور برقی کویر es6 1500  وات معمولا به ۵ باتری ۲۰ آمپر نیاز دارد که میتوانید جهت خرید و دریافت قیمت باطری موتور برقی کویر es6 1500 را با بهترین قیمت خریداری نمایید. جهت خرید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

قیمت باطری موتور برقی کویر es8 2000 :

 این موتور برقی همانند موتور برقی مدل ۱۵۰۰ خود دارای باتری ۲۰ آمپر میباشد اما نیاز به ۶ باطری دارد . نیاز به ۶ باطری ۲۰ آمپر که میتوانید جهت استعلام قیمت باطری es8 2000  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

چگونه عمر باتری موتور برقی خود را افزایش دهیم؟

دوام باتری شما، مانند هر وسیله الکتریکی دیگر، مستقیماً به میزان مراقبتی که از آن می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، عوامل خارجی مانند دما و رطوبت می توانند بر عمر باتری شما تأثیر بگذارند، بنابراین باید مطمئن شوید که موتور برقی خود را برای مدت طولانی بیرون نگذارید (به خصوص اگر در جایی گرمسیری و یا شرجی زندگی می کنید).

 

در اینجا چند نکته برای بهبود عمر باتری موتور برقی شما آورده شده است:

    اگر باتری شما بیش از حد داغ شده است، آن را شارژ نکنید. در عوض، ابتدا اجازه دهید تا خنک شود.

    باتری خود را تا 0 درصد شارژ نکنید، زمانی که تقریباً شارژ باتری به نیمه رسیده  است، آن را دوباره شارژ کنید.

    اگر قصد دارید برای مدت طولانی از موتور برقی خود استفاده نکنید ، مطمئن شوید که باتری را خارج کرده اید. همچنین هر چند وقت یکبار باتری را روشن کنید تا از تخلیه بیش از حد خود جلوگیری کنید.

    با جدا کردن 100% باتری موتور برقی خود از شارژ بیش از حد باتری خودداری کنید. اگر باتری خود را یک شبه شارژ می‌کنید، مطمئن شوید که اولین چیزی که از خواب بیدار می‌شوید جدا کردن باتری موتور از شارژ میباشد.

    باتری را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. این کار را می توان با پارک موتور برقی خود در مکانی در سایه یا دور از نور مستقیم خورشید انجام داد.

    هنگام تمیز کردن باطری موتور برقی خود، از یک حوله خشک استفاده کنید - چیزی خیس نیست. آب می تواند منجر به خوردگی بیشتر باتری شود، بنابراین به طور ناخواسته عمر باتری را کوتاه نکنید.

 

گارانتی باطری موتور برقی چقدر است؟

 

با توجه به اینکه میزان گارانتی هر محصول باتوجه به کیفیت و قیمت باتری متفاوت میباشد.

 

چه باتری برای موتور برقی شما مناسب است؟

باتری یکی از مهمترین عناصر موتور برقی شماست. نوع موتور شما و سبک سواری شما تاثیر بسزایی دارد که کدام باتری برای شما مناسب است. هر چه بیشتر بخواهید رانندگی کنید، باتری شما به انرژی بیشتری نیاز دارد. اگر موتور برقی دارید، مطمئناً مطلوب است که باتری موتور برقی را در هر زمان رفت و برگشت جوری تنظیم نمایید که مجبور نباشید بین آنها شارژ کنید. برد موتور برقی نشان می دهد که چه مدت می توانید با باتری بدون شارژ مجدد باتری سفر کنید. هر چه وات در ساعت بیشتر باشد، برد و یا مسافت موتور برقی شما بیشتر است. با باتری های استاندارد ۱۲ ، ۲۰ و ۲۵  آمپر ساعتی ما، می توانید نه تنها یک مسافت طولانی را برنامه ریزی کنید بلکه طول عمر بیشتری را برای باتری موتور برقی خود داشته باشید.

 

تاریخچه موتور برقی

وقتی در مورد جایگزین‌هایی برای حرکت پایدار صحبت می‌کنیم، موتورسیکلت برقی یکی از پرطرفدارترین موتورسیکلت‌ها است. این وسیله حمل و نقل سریع، مدرن و همچنین سازگار با محیط زیست است که یک جایگزین به طور فزاینده محبوب در زندگی روزمره امروزی محسوب میشود .

اگرچه در حال حاضر می‌توانیم بین خودروهای برقی و اسکوترهای برقی یکی را انتخاب کنیم، اما موتورسیکلت برقی در شهرها به سرعت در حال افزایش است. کشورهای بیشتری استفاده از این وسیله حمل و نقل را در بین شهروندان خود ترویج می کنند که برای بسیاری جدید است، اما در واقع مفهوم آن دارای سابقه چندین ساله است. 

اختراع دوچرخه اولین ثبت اختراع موتورسیکلت های برقی بود که روی طرح هایی کاملاً شبیه به دوچرخه کار می کردند. این پتنت ها از سال 1869 در فرانسه به ثبت رسیده اند و در میان مخترعانی که آنها را به ثبت رسانده اند نام های مختلفی  می بینیم مانند :لویی گیوم پرو

تاریخچه موتور برقی

 در 26 دسامبر 1868، مهندس فرانسوی لوئی گیوم پررو یکی از اختراعات این وسیله حمل و نقل را ارائه کرد. با این حال، نوع موتوری که وسیله نقلیه ای که طراحی آن شبیه دوچرخه است، از آن استفاده می کند و همچنین باتری موتور برقی مورد استفاده برای تامین برق این موتور برقی مشخص نیست.

در سال 1869، جوزف ماری، فرانسوی نیز، حق ثبت اختراع دوچرخه مغناطیسی الکتریکی را به ثبت رساند که اولین مدل موتورسیکلت برقی در تاریخ محسوب می‌شود، با توجه به اینکه پتنت‌های قبلی نوع موتوری را که می‌خواهند استفاده کنند یا اینکه آیا آن را انجام می‌دهند مشخص نکرده بودند. ، شامل موتورهای بخار می شود.

اگرچه مخترع موتورسیکلت برقی ناشناخته است، اما از آنجایی که افراد زیادی هستند که در طراحی موتورسیکلت هایی که امروزه می شناسیم نقش داشته اند، برخی از کارشناسان جوزف ماری را وارث این عنوان می دانند.

پس از ورود موتور برقی به زندگی ما، شرکت‌های تولیدکننده موتورسیکلت به بهبود عملکرد این قطعات برای وسایل نقلیه پایدار اهمیت دادند مانند بهبود عملکرد باتری موتوربرقی که امروزه نقش اساسی در طول عمر موتور برقی و میزان مسافت طی شده را ایفا میکند.

اگرچه همه آنها وجه اشتراک دارند (نیاز به برق برای عملکرد)، اما در بازار امروز می توانیم انواع مختلفی از باتری موتور برقی را پیدا کنیم که با توجه به کاربرد آنها طراحی شده اند:

جهت خرید باتری موتور برقی خود کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

  

 

تعویض باتری موتور برقی در محل چگونه انجام میشود؟

شما بعد از ثبت سفارش  و گرفتن ادرس شما ، چه از طریق وب سایت یدکرسانی و چه ازطریق تماس با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تکنسین های مجرب امداد باتری موتور برقی در محل شما حاضر و در کوتاه ترین زمان اقدام به تعویض باتری موتور سیکلت شما مینمایند و بعد از تعویض شما میتوانید مبلغ باتری خریداری شده را تسویه نمایید.

 

مزیت خرید باتری موتور برقی از فروشگاه یدک رسانی  چیست؟

جهت رفاه حال شما ، ارسال و نصب باتری موتور را رایگان کرده ایم.

استفاده از خدمات امداد باتری موتور برقی که به صورت تعویض رایگان در محل شما مییباشد.

تمامی باتری های موجود در مجموعه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی موتور بخصوص باتری موتور برقی را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های ما افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

سبد کالایی متنوع که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده ای اس که ما را متمایز مینماید.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

پرداخت هزینه باطری موتور برقی پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

بهترین مارک باتری برای موتور برقی چیست؟

باتوجه به اینکه باتری موتور برقی امپراژ مختلفی دارد یعنی از بازه ۱۲ آمپر تا ۲۸ آمپر میتوان با توجه به نحوه ساخت سازنده موتور برقی باتری قرار داد  شما می توانید برای خرید بهترین مارک باتری موتور برقی برند تیانینگ و یا کی اچ پی را خریداری نمایید. چرا که این دو برند جز بهترین برند های وارادتی میباشند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند . فقط نکته مهم این است باتری ها چون وارداتی میباشند میبایست به تاریخ تولید آن نگاه ویژه داشته باشید. . شما میتوانید جهت خرید و تعویض باتری موتور برقی خود در محل با ما در تماس باشید . تا در کمترین زمان بهترین مارک باتری موتور برقی را در محل شما تعویض نمایند.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه باتری موتور برقی حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا قرار دادن باتری با آمپر بالاتر تاثیری در عمر باتری شما نخواهد داشت.

در زمان خرید باتری موتور برقی به چه نکاتی باید دقت نمایم؟

ضمانتنامه معتبر برای باتری موتور: توجه داشته باشید باتری که خریداری می کنید دارای ضمانتنامه معتبر باشد؛ به عنوان مثال باتری هایی که در فروشگاه ما عرضه می شوند همگی دارای ضمانتنامه معتبر می باشند.

 

میزان آمپر مناسب برای موتور شما: برای هر موتوریی میزان مشخصی برای آمپر باتری موتور از سوی کارخانه سازنده موتور برقی تعیین گردیده است. که با توجه به میزان توان برقی آن موتور سیکلت متفاوت میباشد.

قیمت مناسب برای باتری موتور برقی :   نکته مهم در زمان خرید باطری موتور برقی قیمت این باتری ها میباشد. چراکه اکثر باتری های موجود در بازار برای موتور برقی وارداتی میباشند و قیمت های متفاوتی دارند از این رو سیاست مجموعه یدکرسانی ارائه قیمت منصفانه و خدمات رایگان در محل شما مشتریان گرامی میباشد.

شاخص CCA : میزان قدرت باتری در زمان روشن شدن خودرو در هوای سرد میباشد.  حال اگر در آب و هوای سرد زندگی میکنید خیلی مهم است که به این شاخص اهمیت دهید. هرچه CCA بالاتر باشد کیفیت باتری بالاتر است. در مجموعه ما تمامی باتری ها دارای  CCA بالا میباشند.

تاریخ تولید باتری متور برقی :  باتری ها با گذشت زمان قدرت خود را از دست می دهند؛ بنابراین بسیار مهم است که تاریخ تولید باتری به روز باشد و کمتر از 3 ماه از تولید آن گذشته باشد.

در مجموعه امداد باتری موتور برقی تمامی باتری ها دارای  تاریخ روز میباشند.

 

زمان شارژ نگه داشتن باتری موتور برقی چقدر است ؟

هرچه آمپر باتری موتور برقی بالاتر  باشد، باتری می تواند قدرت بیشتری را در خود نگه دارد و مدت زمان بیشتری می تواند موتور را با سرعت معینی تغذیه کند. به عنوان مثال، یک باتری 100 آمپر ساعتی باتری ای است که می تواند 25 آمپر برق را به مدت 4 ساعت (25 آمپر * 4 ساعت = 100 آمپر ساعت) قبل از اتمام انرژی تامین کند.

 از کجا بفهمیم باتری موتور برقی خراب شده است؟

- استارت نخوردن موتور برقی

- تورم و باد کردن باتری ها

- سریع شارژ خالی کردن باتری ها

- زود شارژ شدن باتری موتور برقی

علت خوابیدن باتری موتور برقی چیست؟

  • دلایل زیادی جهت خالی شدن باطری موتور برقی وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی هستند که معمولا باعث خالی شدن باتری موتور برقی شما میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های موتور میباشد که باعث خالی شدن باتری موتور برقی میگردد. دومین مورد کم استارت زدن موتور میباشد ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی موتور برقی استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری  میشود.
  • سومین مورد شارژ بیش از حد باتری موتور برقی میباشد. یعنی بیشتر از زمان مشخص شده در کاتالوگ موتور  برقی باتری را شارژ نماییم که این باعث کاهش عمر باتری موتور برقی و در نهایت خوابیدن باتری میگردد.جهت خرید باتری نوتور برقی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در  محل شما حاظر میگردد.

آیا در امداد باتری موتور برقی میتوان جهت خرید باطری موتور بدون دریافت باتری کهنه اقدام نمود؟

بله ، جهت خرید باطری موتور برقی بدون دریافت باتری کهنه میبایست مبلغ باتری کهنه را به مبلغ باطری موتور برقی که در قسمت فروشگاه اعلام شده اضافه نمایید.

 

آیا شما باتری کهنه موتور برقی من را میخرید؟

بله ، مجموعه امداد باتری متور برقی ، باتری کهنه شما را به قیمت روز خریداری میکند. باتری های موتور برقی حاوی مواد اسیدی زیادی هستند که به این معنی است که نمی توان آنها را در سطل آشغال خانگی یا سطل بازیافت قرار داد ، اما خبر خوب این است که ما  این کار را برای شما انجام خواهیم داد! اگر باتری جدید خود را توسط تیم ما نصب کرده اید ، ما باتری قدیمی خود را به صورت رایگان دفع خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه دور انداختن ایمنی باتری یا بازیافت آن ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

نحوه محاسبه باتری کهنه موتور برقی در امداد باتری موتور برقی چگونه است؟

تمام قیمت های باتری موتور برقی با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر موتور سیکلت شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر موتور شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

چگونه باتری موتور برقی را انتخاب کنم؟

ظرفیت. ظرفیت باتری تقریباً تعیین می کند که باتری موتور برقی با توجه به نرخ تخلیه مشخص، چه مدت در یک ولتاژ خاص دوام می آورد. به عنوان مثال، اگر یک بسته باتری 12 ولتی، 2 آمپر ساعتی (2000 میلی آمپر ساعتی) را انتخاب کنید (بدون در نظر گرفتن مواد شیمیایی)، باتری باید قادر به کارکرد 12 ولت باشد.

جهت محاسبه قیمت باتری کهنه کافیه بر روی محاسبه باتری کهنه کلیک نمایید.

جهت خرید باتری موتور برقی در تهران ، کرج با بهترین قیمت و ضمانت معتبر با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

سوالات پر تکرار

عمر مفید باتری موتور برقی به شرایط و عوامل زیادی بستگی دارد مانند آب و هوا ، تعداد استفاده و شارژ باتری و ... اما به طور کلی اگر به صورت منظم و یکنواخت از باتری استفاده نمایید عمری در حدود ۲ الی ۳ سال میباشد.

باتری های موتور برقی معمولا با توجه به نوع ساخت این وسیله بین ۴ الی ۶ باتری نیاز دارد که اما اگر بخواهید بدانید که باتری موتور برقی شما دقیقا به چه باتری ( آمپری ) و چه تعداد باتری نیاز دارد کافیه عدد روی شارژر باتری را که امپر باتری را درج کرده است تقسیم بر ۱۲ ( ولتاژ باتری ) نمایید . تعداد باتری مورد نیاز مشخص میگردد.

عمومی #باتری موتور برقی 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری