دکتر لنت | فروش اینترنتی لنت ترمز پارس برای پژو 206
جمعه 11 تیر 1400 مدیر سایت 908 0

دکتر لنت | فروش اینترنتی لنت ترمز پارس برای پژو 206

جهت خرید لنت ترمز پژو 206 کافیه با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید. لنت ترمز پارس آبی ( صادراتی ) یکی از بهترین نوع لنتها برای پژو 206 میباشد.

در مجموعه یدک رسانی ، یکی دیگر از لوازم یدکی ماشین که ارائه میشود لنت ترمز خودرو میباشد. شما در دکتر لنت یدک رسان میتوانید انواع لنت ترمز پژو 206 را مشاهده و خریداری نمایید. به دلیل حساسیت لنت ترمز باید به صورت دوره ای چک گردند تا در صورت نیاز تعویض شوند.

شما میتوانید انواع لنت ترمز پژو 206 را با قیمت درب کارخانه و کیفیت بسیار خوب خریداری نمایید.

لنت ترمز پژو 206

لنت ترمز پارس ابی  برای پژو 206 تیپ 2 (صادراتی ):

 

شما میتوانید جهت خرید لنت ترمز پژو 206 با مجموعه دکتر لنت به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

چرا از دکتر لنت یدک رسانی استفاده نماییم؟

 1. .مشاوره درمورد خرید لنت ترمز مناسب برای پژو 206
 2. .خريد انلاين لنت ترمز مورد نياز شما تنها با يك كليك
 3. .تنوع و كيفيت بالاي لنت ترمز پژو206 مورد نياز شما
 4. .ارسال لنت ترمز در محل شما در کوتاه ترین زمان توسط دکتر لنت

 

از کجا بدانیم زمان تعویض لنت ترمز پژو 206 فرا رسیده است؟

در  مورد عمر لنت ترمز زمان مشخصی نمیتوان اعلام نمود . زیرا همه چیز مربوط به عادت رانندگی ما میباشد. جهت فهمیدن زمان تعویض لنت ترمز پژو 206 به علائم زیر توجه داشته باشید:

 • اگر سیستم ترمز شما دیر عمل میکند یعنی در زمان لازم اون کارایی را که باید ، نداشته باشد ممکن است نیاز به تعویض باشد اول آن را چک کنید اگر حجم لنت ترمز به زیر3 میلیمتر رسیده باشد، زمان خرید لنت ترمز جدید شده است.
 • اگر در محیط شهری پر ترافیک قرار دارید، هر 25 هزار کیلومتر لنت های ترمز جلو خود را بررسی کنید.(نکته: قبل از اقدام به بازرسی یا چک کردن لنت ترمز ، از خنک بودن لنت ترمز خود اطمینان حاصل نمایید. حتی یک سفر سریع و کوتاه میتواند لنت ترمز شما را به شدت داغ کند ).
 • اگر زمان گرفتن ترمز پژو 206 سروصدای ( جیغ ) به گوش میرسد ممکن است زمان نعویض فرارسیده است.
 • اگر با فشار دادن لنت ترمز بوی سوختگی بلند میشود زمان خرید لنت ترمز 206 شما فرا رسیده است.
 • اگر در زمان توقف کردن، ماشین شما به یک طرف کشیده می شود ، به این معنی است که ممکن است لنت ترمز یک طرف شما بیشتر از طرف دیگر سابیده شده است. پس حتما اول چرخ و سپس لنت ترمز را چک نمایید.
 • اگر همچنان دو به شک هستید که زمان خرید لنت ترمز پژو 206 فرا رسیده یا خیر میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

 

چرا لنت ترمز پارس ؟

برای شما هم سوال پیش آمده که این همه برند لنت ترمز در داخل تولید میشوند اما چرا لنت ترمز پارس؟ لنت ترمز پارس با تولید حدود 2000 نوع لنت ترمز دیسکی و کفشکی خودروهای سواری، نیاز لنت ترمز انواع خودروهای موجود در بازار ایران و کشورهای همسایه را پوشش داده و پیشتاز صنعت لنت ترمز در ایران و خاورمیانه از نظر تکنولوژی، کیفیت، کارایی و دوام میباشد.  دکتر لنت نیز توضیح میدهد؛

 • لنت های ترمز پارس همگام و سازگار با محیط زیست میباشد.

در لنت پارس از سال 75 از آزبست ( ماده ای که بر اثر اصطحکاک با گرما سرطان زا می باشد) استفاده نمیگردد.

 • ترمز گیری سریع و به موقع.

به دلیل دارا بودن استاندارد های بالای اروپایی کیفیت لنت ترمز پارس در حد بالایی قرار دارد که دلیل بر عملکرد خوب این لنت می گردد.

 • عدم خوردگی دیسک چرخ .

به دلیل تامین لنت ترمز چندین خودرو ساز دارای تجربه بالایی در ساخت لنت ترمز بوده لذا طی آزمایشات گوناگون توانسته کمترین میزان خوردگی دیسک را داشته باشد.

 

لنت ترمز آبی پارس با لنت ترمز سبز چه تفاوتی دارند ؟

لنت ترمز آبی پارس به دلیل دارا بودن استاندارد اروپا کیفیتی متفاوت و بالاتر از لنت ترمز سبز دارد. البته این بدان معنا نیست که لنت ترمز سبز بد باشد، اما از نظر کیفیت و کارایی و طول عمر لنت ترمز آبی نمره بالاتری نسبت به لنت ترمز سبز پارس دارد. پیشنهاد دکتر لنت جهت خرید لنت ترمز پژو 206 ، لنت ترمز آبی پارس می باشد.

 

لنت های ترمز 206 ارائه شده در فروشگاه دکتر لنت از چه نوعی میباشند؟

تمامی لنت های ارائه شده در مجموعه دکتر لنت برای پژو 206 از نوع فلزی( نیمه فلزی ) میباشند که کارایی و عملکرد بالاتری نسبت به بقیه انواع لنت ها دارند.

 بنر دکتر لنت

شما مشتریان گرامی جهت خرید لنت ترمز 206 از فروشگاه دکتر لنت میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با  پاسخگوی تلفن فوری دکتر لنت به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید لنت ترمز 206 خود از این طریق.

 

 

مزیت استفاده از خدمات دکتر لنت یدک رسانی :

زمان رسیدن پیک به شما در دکتر لنت از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

تمامی لنت های ترمز موجود در دکتر لنت دارای کیفیت بسیار خوبی میباشند.

سبد کالایی متنوع لنت ترمز که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده دکتر لنت میباشد.

جهت رفاه حال شما در الو لنت، ارسال  لنت ترمز 206 را در تمام نقاط کشور قرار داده ایم .

تمامی لنت های ترمز در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت لنت ترمز خریداری شده تضمین گردد.

پرداخت هزینه لنت ترمز پژو 206 پس از دریافت در محل انجام مپذیرد.

 

لنت های ترمز ایرانی بهتر است یا لنت های ترمز خارجی ؟

در حال حاضر لنت های خارجی موجود در بازار ،از کشور های مانند چین و کره میباشند که درجه بندی های متفاوتی دارند از نظر کیفی. اما لنت های ترمز تولید داخلی از شکرت های زیادی در بازار موجود میباشد. از بهترین نمونه لنت های تولید داخل میتوان به لنت ترمز آبی پارس اشاره نمود که کیفیت بسیار بالایی دارد چرا که این لنت دارای استاندارد اروپا بوده به کشورهای اطراف صادر میگردد.

در مجموعه دکتر لنت یدک رسانی ؛ همه لنت های با کیفیت خوب موجود در بازار وجود دارد تا شما عزیزان بتوانید جهت خرید لنت ترمز 206 راحت تر اقدام نمایید. ( پیشنهاد دکتر لنت به شما مشتریان گرامی؛ به دلیل کیفیت خوب لنت های داخلی بخصوص لنت آبی پارس پیشنهاد میگردد از تولید داخلی حمایت کنید تا قدم کوچکی در پیشرفت تولید کننده داخلی داشته باشیم).

 

آیا میتوان لنت ترمز را خودمان تعویض نماییم؟

بله، با داشتن ابزار لازم و علم آن میتواند به راحت در کمتر از یک ساعت اقدام به تعویض لنت ترمز خود نمایید. جهت داستن این مطلب میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان در قسمت لنت ترمز نوشته شده و با کلمات خرید لنت ترمز پارس برای پژو 206 ، فروش اینترنتی لنت ترمز پژو 206 ، خرید اینترنتی لنت ترمز 206، خرید لنت ترمز جلو پژو 206 ، خرید لنت ترمز عقب پژو 206  ، خرید لنت ترمز 206 از دکتر لنت ، قیمت لنت ترمز پژو206 ،  فروش لنت ترمز پژو 206  ، قیمت لنت ترمز  پارس برای پژو 206، مارک لنت پارس برای لنت ترمز پژو 206، خرید لنت ترمز پارس آبی برای 206 ،خرید اینترنتی  لنت ترمز پارس برای پژو 206 و ارزان ترین لنت ترمز 206 برچسب گزاری شده است.

باتری ماشین #دکتر لنت 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری