قیمت باتری یو پی اس آسانسور | مشخصات باتری ups آسانسور
يكشنبه 03 مرداد 1400 مدیر سایت 1954 0

قیمت باتری یو پی اس آسانسور | مشخصات باتری ups آسانسور

جهت گرفتن قیمت باتری ups آسانسور و مشخصات فنی آن این مقاله به شما کمک شایانی میکند و همچنین جهت خرید باطری یو پی اس آسانسور با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.

مشخصات فنی باطری یو پی ای آسانسور

ولتاژ : 12 ولت

آمپر باطری یو پی اس آسانسور :7.5 آمپر پایه کوتاه

ابعاد باتری: 60 در 150 در 95 (سانتی متر)

 قیمت باتری یو پی اس آسانسور

لیست قیمت باتری یو پی اس آسانسور :

 

 

 

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که اولین روش ورود به سایت یدک رسانی میباشد.

روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره 09353564407 میباشد.

 جهت خرید باتری یو پی اس آسانسور در کرج با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

باتری یو پی اس آسانسور چیست؟

از یو پی اس (منبع تغذیه بدون وقفه) به عنوان جایگزین برای تأمین برق اضطراری بار در صورت خرابی منبع اصلی ورودی استفاده می شود.  یو پی اس آسانور همزمان با قطع برق باتوجه به اینکه قبلا شارژ شده از شارژ باتری ها  سه فاز می گیرد و بلافاصله آسانسور را تغذیه می کند.

 

در هنگام قطع برق چه اتفاقی برای آسانسور می افتد؟

بیایید نگاهی به آنچه در هنگام قطع برق برای آسانسور شما اتفاق می افتد ، بیاندازیم. تمام آسانسورها برای کارکرد صحیح خود به منبع تغذیه متکی هستند. آسانسور کششی برای کارکردن دستگاه بالابر به برق نیاز دارد و آسانسور هیدرولیکی برای تأمین انرژی پمپ از برق استفاده می کند.

در ابتدا آسانسور بلافاصله خاموش می شود. این ممکن است یک توقف ناگهانی بین طبقات باشد. این اتفاق می­افتد زیرا آسانسورها به ترمزهای الکترومغناطیسی مجهز هستند. یک سیم پیچ برقی ترمز را نگه می دارد. به محض قطع برق ، ترمز درگیر شده و آسانسور را متوقف می کند. چراغ های داخل کابین و چراغ های صفحه خاموش می شوند اما چراغ های اضطراری روشن می شوند.

در این مرحله ، اگر آسانسور به باتری یو پی اس برق مجهز نباشد ، آسانسور تا زمان برقراری مجدد برق خاموش خواهد ماند.

اگر آسانسور از باتری یو پی اس بهره میبرد در آسانسور می توان از سیستم کاهش باتری استفاده کرد. این سیستم به محض قطع برق فعال می شود. به طور کلی ، باتری یو پی اس آسانسور یک بار آسانسور را به یک طبقه نزدیک یا در بیشتر موارد همکف می برد. درها به درستی باز می شوند و آسانسور با خیال راحت خاموش می شود. این اجازه می دهد تا مسافران به سرعت خارج شوند ،اما آسانسور تا زمان برقراری مجدد برق از سرویس خارج می شود. کاهش باتری یک راه حل مخصوصاً مقرون به صرفه برای آسانسورهای هیدرولیکی است.

میتونید برای خرید باطری یو پی اس آسانسور در کرج با ما در ارتباط باشید. در کل شهر کرج مجموعه یدک رسانی ارسال ونصب دارد. همچنین در شهر تهران هم همینطور.

 

 

 برای باتری یو پی اس آسانسور باتری ایرانی بهتر است یا باتری یو پی اس خارجی ؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. باتری هایی مانند باتری کارخانه سپاهان باتری و کارخانه صبا باتری جزء برند های مناسب برای باتری یو پی اس آسانسور میباشد.

 

قیمت باطری یو پی اس آسانسور چقدر است؟

برای ups آسانسور باتوجه به تنوع باتری یو پی اس که در فروشگاه یدک رسانی موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای آسانسور خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری ، کیفیت و ضامنت باتری های موجود در بازارا ایران میباشد.

برای مشاهده لیست کامل انواع قیمت باتری یو پی اس آسانسور به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره09353564407   تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

  

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ups در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض باتری یو پی اس آسانسورمیکند تا مشکلی در سیستم ups شما به وجود نیاید.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند .

 

 برق مورد نیاز آسانسورها چیست؟

 بیشتر استفاده  هر روز از آسانسورها توسط عموم مردم میباشد، که ناظران ساختمانی برای اطمینان از ایمنی مسافران در صورت قطع برق در برنامه قطع برق خود حداقل برای 90 دقیقه نیروی پشتیبان بار کامل برای آسانسورها در ساختمان های بلند مرتبه نیاز دارند.

ساختمانهایی که این الزام را رعایت نمی کنند ، ممکن است در بازرسی ساختمان شکست بخورند و اجازه کار نگیرند. یک ژنراتور آماده به کار در گذشته برای پشتیبانی در آسانسورها انتخاب می شد. اما به دلیل مقررات جدید کنترل کیفیت هوا و نیازهای زیاد نگهداری یک ژنراتور آماده به کار ، استفاده از منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) به طور فزاینده ای محبوب شده است.

مزیت باتری ups نسبت به باتری آسانسور:

عمر باتری یو پی اس بین 3 تا 5 سال است و همچنین به دلیل شارژ و دشارژ منظم کاربرد بالاتری نسبت به باتری آسانسور دارد . همچنین قیمت باتری یو پی اس از باتری آسانسور کمتر است.

 

قبل از خرید باتری یو پی اس آسانسور باید چه موارد رو بدانیم ؟

ادر ابتدا باید بدانیم ساختمان نیاز به یک سیستم اطلاع رسانی در مکانی دارد که به اشخاص مسئول هشدار دهد که هنگام قطع برق ، آسانسور از برق پشتیبان استفاده می کند ظرفیت بارگذاری سیستم باتری ups نه تنها باید اندازه جریان برق موتور آسانسور باشد تا بتواند جریان عملیاتی نرمال را کنترل کند بلکه باید جریان ورودی / پیک آسانسور و هر دستگاه متصل (مانند فن ها) را نیز داشته باشد. بنابراین ، ضروری است که اندازه UPS به اندازه کافی بالاتر از جریان پیک باشد تا اتلاف حرارت مناسب با استفاده مداوم ایجاد شود. لوازم جانبی مانند فن های اگزوز در حداکثر شرایط کار حداکثر 90 دقیقه پشتیبانی خواهد کرد.

برای تعویض و خرید باتری یو پی اس آسانسور میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

برای خرید و استعلام قیمت باتری یو پی اس آسانسور در کرج با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید. ارسال و نصب رایگان باتری یو پی اس آسانسور در کرج.

 

 خرید باتری یو پی اس آسانسور

چطور بفهمیم از گارنتی باطری یو پی اس ما چقدر باقی مانده است ؟

اگر باتری یو پی اس آسانسور برای کارخانه صبا باتری باشد، دارای 12 ماه گارانتی میباشد که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید. 

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

 

لیست ضمانت باتری یو پی اس آسانسور: 

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی باتری یو پی اس

 (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

و جهت استعلام میزان گارانتی باتری یو پی اس آسانسور در کرج ، چه باتری یو پی اس خارجی و چه ایرانی با ما در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال قیمت باتری یو پی اس آسانسور در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

تمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع آمده ایم تا این امر مهم را تحقق ببخشیم. قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید قیمت باتری یو پی اس آسانسوردر تمام شهر های ایران مانند تهران، بندرعباس ، کرج ، اصفهان و... با ما در تماس باشید.

 

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان قسمت باتری UPS نوشته شده و با کلمات قیمت باتری یو پی اس آسانسور ، قیمت باطری ups ، ضمانت باطری ups آسانسور  ،  فروش باتری یو پی اس آسانسور، خرید بهترین باطری یو پی اس آسانسور   ، خرید اینترنتی باتری یو پی اس آسانسور ، خرید باطری آسانسور از امداد باتری ، قیمت باطری آسانسور در کرج ،  نصب در محل باتری یو پی اس آسانسور   ، عمر باتری یو پی اس آسانسور   ، خرید باتری یو پی اس آسانسور در کرج ، فروش اینترنتی باطری آسانسور ، ارسال و نصب  باتری یو پی اس آسانسور ، تعویض رایگان باتری یو پی اس آسانسور در محل ، فروش اینترتی باتری یو پی اس آسانسور ، فروش باطری آسانسور در کرج ،  قیمت ارزان ترین باتری یو پی اس آسانسور ، ارزان ترن باتری آسانسور  و  خرید  باتری یو پی اس آسانسور برچسب گزاری شده است.

 

 

عمومی #باتری یو پی اس آسانسور 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری