نمایندگی باتری هروی | تعویض رایگان باتری ماشین در هروی
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401 مدیر سایت 900 0

نمایندگی باتری هروی | تعویض رایگان باتری ماشین در هروی

امداد باتری هروی ، نمایندگی باتری هروی میباشد که ارسال و نصب باتری ماشین در این منطقه رایگان میباشد و نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری در هروی میباشد.

اگر صبح اول وقت میخواهید بروید سرکار و ماشین شما استارت نمیخورد و روشن نمیشود!؟ و یا میخواهید سر قرار مهمی بروید و زمان برایتان بسیار حیاتی است.؟! و در محله هروی یا میدان هروی ، محله مبارک آباد ، محله لویزان  ، حسین آباد ، خیابان مکران ، گلستان ۵ ( موسوی) ، خیابان افتخاری ، خیابان آزادی ، پاساژ گلستان و ... هستید کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین های امداد باتری هروی در محل شما حاضر گردند. تمامی تکنسین های نمایندگی باتری هروی افردای باتجربه و متخصص هستند و به راحتی میتوانند در کوتاه ترین زمان عیب خودرو شما را شناسایی و اگر مشکل از باتری باشد اقدام به تعویض باتری ماشین شما نمایند.

قیمت باتری صباباتری در نمایندگی باتری هروی :

 

قیمت باتری سپاهان باتری در نمایندگی باتری هروی :

 

قیمت باتری سوزوکی در نمایندگی باتری هروی :

 

  

چرا باتری ماشین خود را از نمایندگی هروی خریداری کنیم؟

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محدوده هروی .

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

سبد کالایی متنوع که میتوان به راحتی تمام برند های مختلف از باتری مناسب خودرو خود را با بهترین قیمت از نمایندگی هروی خریداری نمایید.

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در امداد باتری هروی شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضافه دیگری نمی پردازید.

تمامی باتری های موجود  در نمایندگی هروی دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

تست دینام ماشین جهت اطمینان شما از سلامت دینام خودرو شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

تیم امداد باتری نمایندگی باتری هروی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد باتری افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

  

نمایندگی باتری هروی چه باتری هایی دارد؟

باتری فروشی هروی نمایندگی انواع برند باتری های داخلی و خارجی را دارد که در زیر مشاهده میکنید:

 نمایندگی سپاهان باتری در هروی :

سپاهان باتری یکی از برندهای معروف و قدیمی و پیشتاز در صنعت باتری ماشین میباشد که در باتری فروشی هروی میتوانید انواع برند های این مجموعه جذاب را داشته باشید .همچنین آمپر باتری های موجود سپاهان باتری در این نمایندگی از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر موجود میباشد.

باتری اوربیتال قرمز هروی : یکی از برند های قدیمی مجموعه سپاهان باتری میباشد که کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسبی دارد و دارای ۱۵ ماه ضمانت میباشد.

باتری اوربیتال سیلور هروی : از دیگر برند های معروف سپاهان باتری اوربیتال سیلور است که همانند اوربیتال قرمز دارای ۱۵ ماه ضمانت و کیفیت بالایی را دارا میباشد.

نمایندگی باتری سوزوکی هروی : باتری سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن میباشد که بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی دارد و دارای ضمانت ۱۶ ماه سپاهان باتری میباشد.

 

نمایندگی صبا باتری هروی :

در باتری فروشی هروی از دیگر برند های معروف و شناخته شده داخلی که موجود میباشد باتری صباباتری است که مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی صبا باتری در هروی میباشد . صبا باتری دارای برندهای مانند واریان ، پردیس ، کاسپین ، دوجی ، سپند و .... میباشد.آمپراژ موجود این باتری در نمایندگی هروی از ۵۰ آمپر تا ۲۰۰ آمپر میباشد.

 

نمایندگی آذر باتری در هروی :

آذر باتری همانند صبا باتری از جمله برندهایی میباشند که دارای قیمت مناسب تری نسبت به بقیه برندها میباشد و دارای کیفیت مناسبی میباشد و برند های مختلفی مانند زئوس ، آذر ، ویگور ، الوند و ... را دارا میباشد.

 

 نمایندگی برنا باتری در هروی :

برنا باتری اولین دریافت کننده گواهی نامه بین المللی تولید باتری ماشین در کشور میباشد و جز باتری های با دوام و خوب تولید داخل محسوب میگردد. شما عزیزان در محله هروی میتوانید جهت خرید باتری برنا از نمایندگی آن در هروی خرید نمایید تنها با یک کلیک. این برند نیز دارای آمپراژ باتری ۳۵ تا ۹۰ آمپر میباشد که در نمایندگی ما موجود است.

نمایندگی باتری کره ای در هروی :

باتری های کره ای تا زمانی که به صورت قانونی وارد کشور میشدند بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی داشتند اما بعد از ممنوعیت واردات باتری های کره ای دیگه آن کیفیت سابق را در بازار ندارند. باتری های مانند تایگر ، پوما ، دلکور ، نوا و ... از جمله برند های این باتری ماشین میباشند.

 

نمایندگی باتری کمهو هروی :

باتری کمهو از برندهای شرکت تولیدی وایا باتری میباشد. صفحات این باتری بسیار با کیفیت میباشد که در سال ۱۳۹۰ این مجمووعه تاسیس گردیده. باتری کمهو در نمایندگی هروی خود دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض میباشد.

نمایندگی آکو باتری در هروی:

آکو باتری یا گروه صنعتی اشجع باتری از برند ها و شرکت های با قدمت ایرانی در تولید باتری ماشین میباشد که از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را آغاز نموده و نمایندگی ما نیز سالیان متمادی است که نمایندگی رسمی برند های این شرکت تولید باتری درکشور را دارد. برندهایی که از این شرکت در نمایندگی باتری هروی موجود است میتوان به برند باتری تینو اشاره نمود که دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی میباشد.

  

نمایندگی باتری پاسارگاد در هروی :

باتری های لیدر و هندل جز برندهای معروف این کارخانه داخلی میباشد و دارای ۱۲ ماه ضمانت است . شما برای خرید باتری های پاسارگاد از شعبه هروی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

 جهت خرید باتری ماشین در محله هروی با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

ضمانت باتری های موجود در نمایندگی هروی چقدر میباشد؟

 امداد باتری هروی توضیح میدهد ; میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند پارامتر میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری های تولید داخل را در نمایندگی باتری هروی ملاحظه میکنید :

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در وب سایت یدکرسانی.

 

خدمات امداد باتری هروی  دقیقا در کدام محدوده میباشد؟

(خیابان آزادی یا همان هروی) خیابانی قدیمی در محله شمال شر تهران و در پایین میدان حسین آباد و در محدوده میدان مبارک آباد و پارک صدف ، خیابان بهشت ، مرکز خرید هروی سنتر و ... است. خیابان و میدان هروی از سمت غرب به خیابان گلستان ۵ ، از شمال به خیابان آزادی یا وفامنش از شرق به خیابان کاظم موسوی از جنوب به بلوار پناهی نیا و یا گلزار منتهی میگردد.

این خیابان در روز های مختلف سال دارای بار ترافیکی سنگین از سمت میدان حسین آباد به سمت میدان هروی و از سمت خایبان موسوی به سمت میدان هروی میباشد. در کل این مسیر در هر جایی قرار گرفته باشید کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن همکاران ما خودشان را به شما برسانند.

 

 

در امداد باتری هروی باتری ایرانی موجود است یا باتری خارجی؟

نمایندگی باتری هروی توضیح میدهد; در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها مدت زمان زیادی میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. لذا اکثر باتری های موجود در امداد باتری هروی باتری های تولید داخل و ایرانی میباشند.

 

 

نحوه محاسبه باتری کهنه در نمایندگی باتری هروی چگونه است؟

تمام قیمت های باتری ماشین در نمایندگی باتری هروی با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

 

 

 

 

 

باتری ماشین #نمایندگی باتری هروی 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری