الو باتری | خرید تلفنی باتری ماشین با ارسال و نصب رایگان
يكشنبه 11 دی 1401 مدیر سایت 10878 6

الو باتری | خرید تلفنی باتری ماشین با ارسال و نصب رایگان

الو باتری خدمات نوین ارسال و نصب رایگان باتری ماشین در محل مشتری با بهترین قیمت و کوتاه ترین زمان. با الو باتری همیشه سر تایم باشید. الو باتری ارسال و نصب رایگان باتری ماشین در محل

الو باتری با ارائه خدمات بروز و فوری در زمینه برق خودرو بخصوص باتری ماشین یک خدمت دیگر از مجموعه یدک رسان میباشد. یکی دیگر از خدمات ارزنده یدک رسانی راه اندازی مجموعه الو باتری می باشد. جهت خرید باتری ماشین بصورت تلفنی میتوانید دکمه در خواست امداد در پایین صفحه را فشار دهید و جهت مشاهده قیمت و لیست باتری های الو باتری به پایین صفحه مراجعه نمایید.

همچنین جهت ثبت انتقادات و پیشنهادات در پایین همین پست میتوانید درباره الو باتری اعلام نظر نمایید تا در کوتاه ترین پاسخ به نظرات شما داده شود.

الو باتری

لیست قیمت باتری ماشین در الو باتری :

 

 لیست قیمت باتری تینو در الو باتری: 

 

 

لیست قیمت باتری سوزوکی در فروشگاه الو باتری :

 

نکته مهم : تمامی قیمت های درج شده با محاسبه تحویل باتری کهنه میباشد.

جهت مشاهده کامل لیست قیمت میتوانید به فروشگاه مراجعه نمایید.

 

 

جهت خرید انواع باتری ماشین میتوانید لیست زیر را مطالعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کامل و در جهت انتخاب مناسب باتری ماشین شما کنند.

 

پرسش و پاسخ های متداول:

گارانتی ارائه شده در الو باتری چه مدت میباشد؟

با توجه به اینکه میزان گارانتی هر کارخانه تولید باتری باتوجه به سیاست های مجموعه خود متفاوت میباشد، در جدول ذیل میزان گارانتی هر باتری ذکر شده است:

 

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

باتری های ایرانی بهتر است یا باتری های خارجی ؟

الو باتری توضیح میدهد ؛ در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید.

باتری های داخلی دارای تکنولوژی روز بوده و صفحات این باتری ها تماما با دستگاه های پیشرفته تولید و ساخته میشوند که باعث میگردد طول عمر و کیفیت باتری به شدت افزایش پیدا کند. الو باتری با رسالت کمک به تولید داخل و استفاده از محصولات داخلی سعی کرده کمک کوچکی به تولید کننده داخلی نماید.

 چرا در زمان خرید از الو باتری ، دادن باتری کهنه ضروری میباشد؟

در زمان خرید باتری ماشین خود قیمتی که همکاران ما در بخش فروش به شما میدهند با دریافت باتری کهنه هم آمپر نو شما میباشد. یعنی به بیان ساده تر اگر شما باتری ۶۰ آمپر خریداری مینمایید میبایست باتری کهنه ۶۰ آمپر را تحویل تکنسین های ما نمایید. چرا که در صورت نبود باتری فرسوده یا کهنه خود میبایست مبلغ آنرا پرداخت نمایید که این باعث میشود مبلغ بیشتری به شما تحمیل گردد. لذا الو باتری همیشه در تلاش بوده که قیمت هایی که ارائه مینماید را بصورت منصفانه باشد.

 

 آیا در الو باتری میتوان جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه اقدام نمود؟

بله ، جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه میبایست مبلغ باتری کهنه را به مبلغ قیمت باطری ماشین که در قسمت فروشگاه اعلام شده اضافه نمایید.

 

آیا شما باطری جدید را با دریافت باتری کهنه محاسبه میکنید؟

بله ، تمامی قیمت ها در فروشگاه یدک رسان با تحویل باتری کهنه محاسبه گردیده است.

 

آیا شما باتری کهنه من را میخرید؟

بله ، مجموعه الو باتری یدک رسان باتری کهنه شما را به قیمت روز خریداری میکند.

 

چرا از الو باتری استفاده کنیم؟

.خريد انلاين باتری ماشین مورد نياز شما در الو باتری تنها با يك كليك

.تنوع و كيفيت بالاي باتری ماشین مورد نياز شما

.مشاوره درمورد بهترين باتري مناسب ماشين شما

.ارسال و نصب رايگان باتري ماشین در الو باتری در کوتاه ترین زمان

.ارسال فوری باتری ماشین در کوتاه ترین زمان

.تکنسین های آموزش دیده و با مهارت که توانایی تعویض هر نوع باتری خودرویی را دارند.

تمامی نکات بالا باعث شده از الو باتری یک مجموعه پر تلاش و باسابقه درخشان بسازد که درنهایت شما میتوانید به راحتی به ما اعتماد نمایید و خرید باتری ماشین و همچنین تعویض باتری خود را از ما انجام دهید.

 الو باتری

از کجا بدانیم زمان تعویض باتری ماشین فرا رسیده است؟

باتوجه به تجربه چندین ساله الو باتری باید گفت اولین مورد باید بدانیم باتری ماشین چند امپر است و سپس چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید:

اگر باتری ماشین شما به سختی و کند استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده که  به این منظور میتوانید با کارشناسان الو باتری تماس حاصل نمایید.

اگر زمان استارت زدن ماشین ، ماشین استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید اقدام نمایید.

اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است.

اگر همچنان دو به شک هستید که باتری ماشین شما ضعیف شده یا خیر میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید که کمک شایانی در فهم این موضوع به شما می نماید.

 

 

نکات مهمی که در موقع خرید باتری ماشین باید به آن توجه کنیم:

تاریخ تولید باتری خودرو :  یکی از نکات اساسی در خرید باتری ماشین توجه به تاریخ تولید باتری میباشد چرا که باتری ها با گذشت زمان قدرت خود را از دست می دهند؛بنابراین بسیار مهم است که تاریخ تولید باتری به روز باشد و کمتر از 3 ماه از تولید آن گذشته باشد. در الو باتری به دلیل حجم زیاد خرید و فروش باتری تمامی باتری ها تاریخ بروز دارند و باتری پیدا نمیکنید که از زمان تولید آن بیشتر از 3 هفته گذشته باشد .

میزان آمپر مناسب خودرو شما: در ابتدا باید بدانیم میزان سنجش قدرت و توان باتری هر خودرو با آمپر آن میباشد.لذا برای هر خودرویی میزان مشخصی برای آمپر باتری ماشین از سوی کارخانه سازنده خودرو تعیین گردیده است. که با توجه به میزان توان دینام خودرو این میزان میتواند افزایش پیدا کند.

ضمانتنامه معتبر برای باتری ماشین: توجه داشته باشید باتری که خریداری می کنید دارای ضمانتنامه معتبر باشد؛ به عنوان مثال باتری هایی که در فروشگاه الو باتری عرضه می شوند همگی دارای ضمانتنامه معتبر می باشند.

قیمت مناسب برای باتری خودرو : باید بدانیم باتری اسیدی گران تر از باتری خشک یا به اصطلاح اتمی است. هرچقدر آمپر باتری بالاتر برود قبمت آن نیز بیشتر میشود. باتری خارجی از باتری های ایرانی گران تر است

شاخص CCA :میزان قدرت باتری در زمان روشن شدن خودرو در هوای سرد میباشد.  حال اگر در آب و هوای سرد زندگی میکنید خیلی مهم است که به این شاخص اهمیت دهید. هرچه CCA بالاتر باشد کیفیت باتری بالاتر است. در مجموعه ما تمامی باتری ها دارای  CCA بالا میباشند.

در دنیایی زندگی میکنیم که برای ثبت سفارش و خرید اقلام مورد نیاز خود کمتر وقت خود را صرف میکنیم تا به صورت حضوری اقدام به تهیه جنس خود نماییم .  الو باتری نیز هم در راستای بروز شدن ارائه خدمات و کمک به پیشرفت سرعت و رشد زندگی خدمات ثبت سفارش و خرید تلفن باتری ماشین را فراهم نموده. جهت خرید باتری ماشین کافیست در لیست محصولات باتری یکی از باتری ها را انتخاب نمایید و با زدن دکمه درخواست امداد با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید. تمامی کارشناسان ما با آگاهی کامل از تمامی خودرو ها و باتری های مربوط به آنها شما را راهنمایی کامل مینمایند. پس با خیالی آسوده و راحت میتوانید از یک مجموعه امن به صورت تلفنی ثبت سفارش باتری خودرو نمایید.

الو باتری

مزیت استفاده از خدمات الو باتری:

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های الو باتری یدک رسان افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در الو باتری دارای گارانتی معتبر میباشند.

سبد کالایی متنوع که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده الو باتری میباشد.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

جهت رفاه حال شما در الو باتری، ارسال و نصب باتری خودرو را رایگان کرده ایم.

تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

باتری ها ارائه شده در فروشگاه الو باتری از چه نوعی میباشند؟

تمامی باتری های ارائه شده در مجموعه الو باتری از نوع اتمی ( خشک و بدون نیاز به نگهداری ) میباشند.که باعث راحتی بیشتر شما مصرف کنندگان گرامی میباشد و نیاز نیست که شما مرتبا باتری خود را از لحاظ میزان آب باتری اسید چک نمایید. همچنین این باتری ها از نظر کارکرد و طول عمری ، به مراتب عملکرد بهتری نسبت به باتری های قدیمی و اسیدی دارند . شما عزیزان میتوانید جهت خرید باتری های اتمی یا به اصطلاح خشم از الو باتری با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

 

- تماس با  پاسخگوی تلفن فوری الو باتری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از این طریق.

 

نکته : جهت فهمیدن توان دینام ماشین میتواند به دفترچه راهنما خودرو مراجعه نمایید. در صورت در دسترس نبودن دفترچه راهنما میتوانید با زدن دکمه درخواست امداد در پایین همین صفحه با کارشناسان الو باتری ارتباط بر قرار کنید و مشاوره رایگان در زمینه باتری و برق خودرو دریافت نمایید.

 

باتری داغی یا کهنه باتری در الو باتری چگونه محاسبه میگردد؟

تمام قیمت های باتری ماشین در فروشگاه یدک رسانی با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم امپر بوده است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده از الو باتری باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .

 

قیمت باتری کهنه به چه شکل محاسبه میگردد ؟

با توجه به نوسان قیمت به صورت روزانه ، نمیتوان قیمت مصوب و پایه ای اعلام نمود . این نوسان قیمت هم به دلیل چند پارامتر اساسی میباشد که مهمترین انها قیمت جهانی سرب و دلیل دیگر، قیمت خروجی کارخانه های تولید باتری ماشین میباشد. شما عزیزان میتوانید جهت استعلام و دریافت قیمت به روز باتری کهنه با کارشناسان الو باتری صحبت کنید و قیمت را دریافت نمایید. همچنین میتوانید به غیر از قیمت باتری کهنه خودرو باتری های فرسوده و کهنه یو پی اس و موتور برقی را نیز از مجموعه ما دریافت نمایید.

 

با الو باتری چگونه میتوان همکاری داشت؟ 

الو باتری یک استارت آپ پیشتاز و به روز میباشد که متشکل از جوانان خوش فکر و باتجربه در زمینه فروش باتری ماشین میباشد. از این رو سیاست الو باتری تعامل با تمامی ارگان ها ، سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها ، تعمیرگاه های کوچک و بزرگ و امداد خودرو ها و ... میباشد که میتوانید جهت تامین باتری پرسنل و خدمات لحظه ای خود با مجموعه الو باتری همکاری داشته باشید جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

الو باتری در چه شهر هایی خدمات ارائه مینماید؟

در حال حاضر خدمات مجموعه ما در شهر های تهران ، کرج ، قزوین ، قم ، مشهد ، پردیس ، اصفهان ، بندرعباس ، شیراز و اهواز میباشد. از این رو شما میتوانید با تماس با کارشناسان الو باتری که با زدن دکمه در خواست امداد در پایین همین صفحه است، در کوتاه ترین زمان تکنسین الو باتری را در محل خود حاضر ببینید . هدف ما فقط فروش نیست حس خوب رضایت از شما عزیزان است.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان و قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات الو باتری ، الو باطری ،  الو باطری خودرو  ، شماره الو باتری، ارسال باتری توسط الو باتری ،  الو باتری شرق تهران ، الو باتری غرب تهران ، الو باتری شمال تهران ، الو باتری سعادت آباد ،  خرید باتری از الو باتری ، فروش اینترنتی باتری ماشین توسط الو باتری ، قیمت باتری از الو باتری ،  خرید تلفنی باتری ماشین ،  خرید باتری صبا از الو باتری ، نصب باتری توسط الو باتری  ، شارژ باتری توسط الو باتری ، تعویض باتری توسط الو باتری  و خرید باتری سپاهان از الو باتری  برچسب گذاری شده است.

سوالات پر تکرار

شما کاربر گرامی میتوانید به دو صورت ثبت سفارش نماید :1- ثبت سفارش باتری مورد نظر خود از طریق سایت . 2- تماس با کارشناسان الو باتری . در هر دو روش در کمترین زمان تکنسین ما در محل شما حاضر خواهد شد و اقدام به تعویض باتری ماشین مینماید.

خیر ، در مجموعه ما ارسال و نصب باتری ماشین در محل شما کاملا رایگان میباشد و فقط شما مبلغ باتری ماشین را متقبل میشوید و هزینه اضافه دیگری پرداخت نمی نمایید. همچنین پرداخت در محل میباشد.

باتری ماشین #الو باتری 
 • سینا فرخی - 1400/05/09 , 08:21

  سلام وقتتون بخیر؛ یه سوال داشتم جهت خرید از الو باتری من به غیر از ثبت سفارش به صورت تلفنی باید در سایت هم سفارشم رو ثبت کنم؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/05/10 , 06:52

   سلام و درود ، شما میتواند به دو صورت ثبت سفارش نمایید: 1- یا تماس تلفنی 2- یا ثبت سفارش از طریق وب سایت یدک سانی :www.yadakresani.ir
   0 | 0
 • محمد هاشمی - 1400/09/19 , 09:44

  سلام، برای هیوندای سانتافه چه باتری مناسبه و چه برندی رو شما پیشنهاد میکنید؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/09/19 , 10:30

   سلام و درود، در ابتدا باید عرض کنم باتری سانتافه تا قبل از سال 2016 ، 70 آمپر پایه بلند میباشد، و از سال 2016 به بعد ، 60 آمپر پایه کوتاه میباشد. اما در مورد برند باتری میتوانم باتری اوربیتال سپاهان و سوزوکی را خدمتتون پیشنهاد کنم.
   0 | 0
 • علی زرین - 1400/10/15 , 03:18

  سلام ممنون از خدمات خوبتون من الو باتری شمارو بدوستانم هم معرفی کردم سریع به موقع و قیمت های منصافانه باعث شد مشتری ثابت شما باشم. واقعا مانند کار شما گره از مشکل مردم حل میکنه . دمتون گرم
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/16 , 12:16

   درود فراوان بر شما دوست گرامی ، مجموعه الو باتری یدک رسانی به وجود شما مشتریان عزیز است که گرد هم آمده و انرژی میگیرد ، بسیار ممنون از پیام انرژی بخش شما.
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری