نمایندگی باتری عظیمیه | تعویض رایگان باتری ماشین در عظیمیه
چهارشنبه 24 فروردین 1401 مدیر سایت 333 0

نمایندگی باتری عظیمیه | تعویض رایگان باتری ماشین در عظیمیه

نمایندگی باتری عظیمیه ، در باتری فروشی کرج نمایندگی باتری سپاهان باتری،اوربیتال قرمز،اوربیتال سیلور،اوربیتال پریمیوم،ای اف بی،سوزوکی،برنا باتری و صبا باتری میباشد.

اگر سوار خودرو شده اید و استارت میزنید و ماشین روشن نمیشود و اگر مشکل از باتری شما باشد میتوانید با نمایندگی باتری در عظیمیه تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر گردند و اقدام به تعویض باتری شما نمایند. در نمایندگی باتری عظیمیه با خرید باتری ماشین از ارسال و نصب رایگان آن در محل عظیمیه بهرمند شوید. از آنجایی که باتری ماشین مانند دیگر لوازم خودرو نمیباشد و قبل از اتمام علائم خاصی بروز نمیدهد و به یکباره تمام میشود . تمامی باتری های موجود در نمایندگی باتری عظیمیه دارای ضمانت معتبر از شرکت تولیدی باتری میباشد و تاریخ تولید تمامی باتری ها به روز میباشد. جهت ثبت سفارش باتری با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

قیمت باتری صباباتری در نمایندگی باتری عظیمیه :

قیمت باتری سپاهان باتری در نمایندگی باتری عظیمیه :

 

قیمت باتری سوزوکی در نمایندگی باتری عظیمیه :

 

نمایندگی باتری عظیمیه چه باتری هایی دارد؟

باتری فروشی عظیمیه نمایندگی انواع برند باتری های داخلی و خارجی را دارد که در زیر مشاهده میکنید:

 نمایندگی سپاهان باتری در عظیمیه :

سپاهان باتری یکی از برندهای معروف و قدیمی و پیشتاز در صنعت باتری ماشین میباشد که در باتری فروشی عظیمیه میتوانید انواع برند های این مجموعه جذاب را داشته باشید .

ساختار و عملکرد باتری اوربیتال به عنوان باتری ماشین به گونه ای است که به طور پیوسته در آن واکنش های شیمیایی در حال انجام شدن هستند، حتی زمانی که باتری بر روی خودرو نصب نمی باشد و در قفسه های فروشگاه ها نشسته است، پس بسیار مهم است باتری که میخرید از تاریخ تولید آن زمان زیادی نگذشته باشد چرا که ، صفحات سرب کلسیم باتری طی انجام واکنش های شیمیایی، فرسوده شده اند و طول عمر مفید خود را تا حدی از دست داده اند، در نتیجه برای طولانی مدت بر روی خودرو شما دوام نمی آورد.

شما با خرید باتری اوربیتال از نمایندگی باتری اوربیتال در عظیمیه، می توانید با کیفیت ترین باتری را با تاریخ تولید بروز کارخانه اوربیتال باتری، با قیمت مناسب تهیه کنید.

باتری اوربیتال قرمز عظیمیه : یکی از برند های قدیمی مجموعه سپاهان باتری میباشد که کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسبی دارد و دارای ۱۵ ماه ضمانت میباشد.

باتری اوربیتال سیلور عظیمیه : از دیگر برند های معروف سپاهان باتری اوربیتال سیلور است که همانند اوربیتال قرمز دارای ۱۵ ماه ضمانت و کیفیت بالایی را دارا میباشد.

 

خرید باتری ۳۵ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۴۵ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۵۰ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۵۵ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۶۰ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۶۶ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه‌ ، خرید باتری ۷۰ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۷۴ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۹۰ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر اوربیتال قرمز در عظیمیه ،

خرید باتری ۳۵ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۴۵ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۵۰ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۵۵ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۶۰ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۶۶ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۷۴ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ، خرید باتری ۹۰ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ،  خرید باتری ۱۰۰ آمپر اوربیتال سیلور در عظیمیه ،

 

 

نمایندگی باتری سوزوکی عظیمیه :‌

 

باتری سوزوکی ژاپن با همکاری سپاهان باتری در ایران  اقدام به تولید این باتری ژاپنی نموده است که  کیفیت بالا و فناوری روز استفاده شده در ساخت این باتری ژاپنی آن را از بقیه باتری های داخلی مجزا نموده است.

باتری سوزوکی، که درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF یا همان باتری اتمی بدون نیاز به نگهداری می باشد، در آمپراژ مناسب خودرو های سبک و سنگین یعنی از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر را تولید کرده است.

مشخصات فنی باتری سوزوکی :

  • دارای فیلتر ضد انفجار هستند.
  • دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند.
  • در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند.
  • از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند.
  • دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

به گفته‌ی مارتین براف، سوزوکی به عنوان یک برند معتبر خدمات پس از فروش و گارانتی با کیفیتی ارائه می‌دهد که این موضوع در محصولات تولیدی ایران رعایت می‌شود.

باتری سوزوکی جهت دسترسی آسانتر مصرف کنندگان به باتری خودرو در سراسر کشور نمایندگان فعالی را دارد . و در این راستا تبلیغات و کمپین های بزرگی در شهرها و استان های کشور اجرا شد که با افتخار مجموعه یدک رسانی یکی از نمایندگان باتری سوزوکی در شهر عظیمیه میباشد.

باتری سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن میباشد که بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی دارد و دارای ضمانت ۱۶ ماه سپاهان باتری میباشد.

خرید باتری ۳۵ آمپر سوزوکی در عظیمیه ، خرید باتری ۴۵ آمپر سوزوکی در عظیمیه ،

خرید باتری ۵۰ آمپر سوزوکی در عظیمیه ، خرید باتری ۵۵ آمپر سوزوکی در عظیمیه ،

خرید باتری ۶۰ آمپر سوزوکی در عظیمیه ، خرید باتری ۶۶ آمپر سوزوکی در عظیمیه ،

خرید باتری ۷۰ آمپر سوزوکی در عظیمیه ، خرید باتری ۷۴ آمپر سوزوکی در عظیمیه ،

خرید باتری ۹۰ آمپر سوزوکی در عظیمیه ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر سوزوکی در عظیمیه ،

 

 

 

نمایندگی صبا باتری عظیمیه :

صبا باتری از قدیمی ترین و همچنین اولین کارخانه تولید باتری در کشور میباشد. این برند قدیمی اما محبوب در نزد ایرانیان از دهه ۴۰ و ۵۰ باتری آب اسیدی را تولید و به بازار عرضه میکرد. که باتوجه به گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی صبا باتری نیز تجهیزات خود را به روز کرد تا باتری هایی با تکنولوژی روز به مشتریان خود ارائه نماید.  در حال حاضر هم برند صبا باتری طیف وسیعی از باتری‌های خودرویی موجود در بازار را تولید میکند و باید توجه داشته باشید که این شرکت برای باتری‌های خود گارانتی بسیار معتبری را در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند با خیال راحت به خرید باتری مناسب برای خودروی خود بپردازند. جهت خرید باتری صبا باتری از نمایندگی صبا باتری عظیمیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید. همچنین تنوع بسیار بالا و کیفیت خوب محصولات این شرکت باعث جلب رضایت مشتریان شده است، که همین امر موجب شده تا صبا باطری مفتخر باشد تا محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه بدهد.

در باتری فروشی عظیمیه از دیگر برند های معروف و شناخته شده داخلی که موجود میباشد باتری صباباتری است که مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی صبا باتری در عظیمیه میباشد . صبا باتری دارای برندهای مانند واریان ، پردیس ، کاسپین ، دوجی ، سپند و .... میباشد.

خرید باتری ۵۰ آمپر صبا باتری در عظیمیه ، خرید باتری ۵۵ آمپر صبا باتری در عظیمیه ، خرید باتری ۶۰ آمپر صبا باتری در عظیمیه ، خرید باتری ۶۶ آمپر صبا باتری در عظیمیه ، خرید باتری ۷۰ آمپر صبا باتری در عظیمیه ، خرید باتری ۷۴ آمپر صبا باتری در عظیمیه ، خرید باتری ۹۰ آمپر صبا باتری در عظیمیه ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر صبا باتری در عظیمیه

 

 نمایندگی برنا باتری در عظیمیه :

برنا باتری اولین دریافت کننده گواهی نامه بین المللی تولید باتری ماشین در کشور میباشد و جز باتری های با دوام و خوب تولید داخل محسوب میگردد.

برنا باتری با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، برخورداری از مدرن‌ترین ماشین آلات تولید باتری مطابق با تکنولوژی روز دنیا و تعهد و پایبندی مدیران و پرسنل این مجتمع بر اصول بهبود مستمر کیفیت و جلب رضایت مشتریان باعث گردیده که همواره صنایع خودروسازی کشور، شرکت برنا باتری را به عنوان یکی از منابع اصلی تأمین باتری خود انتخاب نمایند.

و همچنین بدلیل درخواست های مکرر و استقبال های بی نظیر از محصولات برنا باتری در عظیمیه اقدام به توسعه زیر ساخت لازم جهت اخذ نمایندگی برنا باتری در عظیمیه نمودیم . در حال حاضر امداد باتری عظیمیه ، نماینده رسمی برنا باتری در شهر عظیمیه میباشد. با خرید از محصولات برنا باتری از نماینده رسمی آن در عظیمیه یعنی امداد باتری عظیمیه از ارسال و نصب رایگان باتری و تست رایگان دینام در محل خود بهرمند شوید.

شما عزیزان در محله عظیمیه میتوانید جهت خرید باتری برنا از نمایندگی آن در عظیمیه خرید نمایید تنها با یک کلیک.

 

 

نمایندگی باتری کمهو عظیمیه :

باتری کمهو از برندهای شرکت تولیدی وایا باتری میباشد. صفحات این باتری بسیار با کیفیت میباشد که در سال ۱۳۹۰ این مجمووعه تاسیس گردیده. باتری کمهو در نمایندگی عظیمیه خود دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض میباشد.

 

نمایندگی آذر باتری در عظیمیه :

آذر باتری همانند صبا باتری از جمله برندهایی میباشند که دارای قیمت مناسب تری نسبت به بقیه برندها میباشد و دارای کیفیت مناسبی میباشد و برند های مختلفی مانند زئوس ، آذر ، ویگور ، الوند و ... را دارا میباشد.

 

نمایندگی باتری پاسارگاد در عظیمیه :

باتری های لیدر و هندل جز برندهای معروف این کارخانه داخلی میباشد و دارای ۱۲ ماه ضمانت است . شما برای خرید باتری های پاسارگاد از شعبه عظیمیه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

نمایندگی باتری کره ای در عظیمیه :

باتری های کره ای تا زمانی که به صورت قانونی وارد کشور میشدند بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی داشتند اما بعد از ممنوعیت واردات باتری های کره ای دیگه آن کیفیت سابق را در بازار ندارند. باتری های مانند تایگر ، پوما ، دلکور ، نوا و ... از جمله برند های این باتری ماشین میباشند.

 جهت خرید باتری ماشین میتوانید بر روی کلمه خرید باتری ماشین کلیک نمایید.

 

چرا باتری ماشین خود را از نمایندگی عظیمیه خریداری کنیم؟

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در امداد باتری عظیمیه شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضافه دیگری نمی پردازید.

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محدوده عظیمیه.

تست دینام ماشین جهت اطمینان شما از سلامت دینام خودرو شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

تیم امداد باتری عظیمیه سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد باتری افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

سبد کالایی متنوع که میتوان به راحتی تمام برند های مختلف از باتری مناسب خودرو خود را با بهترین قیمت از نمایندگی عظیمیه خریداری نمایید.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

تمامی باتری های موجود  در نمایندگی عظیمیه دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

 

 

 

نحوه محاسبه باتری کهنه در نمایندگی باتری عظیمیه چگونه است؟

تمام قیمت های باتری ماشین در نمایندگی باتری عظیمیه با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

محله عظیمیه:

عظیمیه یا شهرک رسالت در منطقه ۱ شهرداری کرج واقع گردیده است که ای محله در دامنه کوهه ای البرز قرار گرفته که عظیمیه از شمال به خیابان گبستان ۲۱ ، از جنوب به بلوار ولیعصر ، از غرب به بلوار طالقانی و از شرق نیز به خیابان بعثت منتهی میگردد.از خیابان های مهم عظیمیه میتوان به بلوار نبوت ، خیابان مطهری ، خیابان ندا ، میدان استقلال ، میدان مهران ، خیابان رسالت ، میدان اسبی ، مرکز خرید مهستان ، پل آزادگان نام برد.

 

 ضمانت باتری های موجود در نمایندگی عظیمیه چقدر میباشد؟

 امداد باتری عظیمیه توضیح میدهد ; میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند پارامتر میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری های تولید داخل را در نمایندگی باتری عظیمیه ملاحظه میکنید :

 

 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در وب سایت یدکرسانی.

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

در نمایندگی باتری عظیمیه باتری ایرانی موجود است یا باتری خارجی؟

نمایندگی باتری عظیمیه توضیح میدهد; در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها مدت زمان زیادی میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. لذا اکثر باتری های موجود در امداد باتری عظیمیه باتری های تولید داخل و ایرانی میباشند.

 

 

باتری ماشین #نمایندگی باتری عظیمیه 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری