باتری به باتری در محل |انجام باطری به باطری سیار
سه شنبه 14 تیر 1401 مدیر سایت 5170 8

باتری به باتری در محل |انجام باطری به باطری سیار

باتری به باتری کردن ماشین در محل .جهت انجام باتری به باتری ماشین در هر جایی که نیاز داشتید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید.

جهت انجام خدمات باتری به باتری در محل میتوانید با کارشناسان ما در پایین هم این صفحه گفتگوی آنلاین داشته باشید و ثبت درخواست نمایید و یا با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

برای آموزش و نحوه انجام باتری به باتری میتوانید مقاله زیر را تا انتها مطالعه نمایید و به صورت کامل باتری به باتری ماشین را آموزش ببینید. همچنین جهت خرید کابل باطری به باطری نیز میتوانید با شماره ۰۹۳۵۳۵۶۴۴۰۷ تماس حاصل نمایید.

بسیاری از مردم به دلیلایل مختلف دیر به دیر به ماشین خود استارت میزنن و کم رانندگی کمتری میکنند و اغلب ماشین خود را برای چند روز یا حتی هفته ها پارک نگه می دارند و یا چراغ خودرو خود را روشن میگذارند . با پارک بودن ماشین ، باتری ماشین تخلیه می شود. این امر خصوصاً در مورد وسایل نقلیه نسبتاً جدید با سیستمهای الکترونیکی متنوع که حتی در هنگام پارک خودرو نیز انرژی مصرف می کنند صادق است. در نتیجه ، ا بسیاری از رانندگان برای روشن کردن خودرو خود به مشکل خورده اند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله روش باتری به باتری کردن خودرو را آموزش دهیم .باشد که مفید واقع گردد.

چه در حال رفتن به یک سفر جاده ای باشید و چه در حال رفت و آمد به محل کار یا مدرسه هستید، یکی از چیزهایی که می تواند سرعت شما را کاهش دهد باتری ماشین است که شارژ خود را از دست داده است. اگر می‌توانید یک جامپر استارت داشته باشید و یا یک دستگاه شارژ باتری ماشین داشته باشید، باید قبل از اینکه دوباره به جاده بروید، اجازه دهید باتری برای مدتی شارژ شود. و این موضوع جهت سرعت بخشیدن به کار شما بسیار موثر است. چرا که با داشتن یک شارژر باتری ماشین و یا جامپر استارت میتوانید با دادن یک شوک به باتری ، به سرعت ماشین را روشن نمایید. البته فراموش نکنید این موضوع برای زمانی صادق است که دینام خودرو شما سالم باشد و بعد از روشن شدن خودرو بتواند باتری ماشین شما را شارژ نماید.

جهت فهمیدن سلامت دینام خودرو و اندازه گیری میزان ولتاژ‌ آن میتوانید مقاله آموزش تست دینام ماشین را مطالعه نمایید.

 با این حال اگر این وسیله ها را ندارید میتوانید جهت باتری به باتری کردن باتری ماشین خود با ما همراه باشید.

جهت باتری به باتری در محل میتوانید روی امداد فوری فشار دهید تا تکنسین مجموعه یدک رسانی در کوتاه ترین زمان به محل شما اعزام گردد.

 

باتری به باتری کردن ماشین

برای مثال استفاده از یک پاور بانک مخصوص جهت روشن شدن ماشین به نام جامپر استارت . این وسیله یک دستگاه بسیار کاربردی و پرتابل (قابل حمل) میباشد که میتوانید برای همیشه در ماشین خود نگه دارید تا در شرایط ضروری از آن استفاده نماید.فقط فراموش نکنید که هر چند وقت یکبار جامپر استارت را روشن نمایید تا از جهت دارا بودن شارژ مطئمن شوید.

باید اذعان کد برای استارت خوردن و روشن شدن خودرو راه های متفاوتی وجود دارد که باتری به باتری کردن یکی از ان را ها محسوب میگردد نمونه ها و روشهای دیگر آن را در مقاله زیر میتوانید مطالعه نمایید.

 

 

 

ما امروز میخوایم روش صحیح و درست باتری به باتری کردن خودرو را به شما آموزش دهیم. باتری به باتری ماشین کار بسیار ساده و راحتی میباشد در عین حال میتواند خطرناک باشد اگر به نکاتی که در این مقاله گفته میشود دقت کافی به کار گرفته نشود. پس با دقت نکات گفته شده را بخاطر بسپارید.

خب وقت رو نگیریم بریم سراغ انجام روش باتری به باتری ماشین :

 • در ابتدا یک خودرو با باتری سالم پیدا کنید ( از دوستان و آشنایان کمک بگیرید.)
 • ماشین با باتری سالم را در کنار ماشین با باتری خراب پارک کنید.ماشین را به اندازه کافی نزدیک کنید تا کابلها از باتری یک ماشین به باتری ماشین دیگر برسند.میتوانید با توجه به نحوه قرار گیری هر باتری در ماشین ،خودرو سالم را در مقابل خودرو شما که باتری آن خوابیده قرار دهید . هر دو موتور خودرو را خاموش کرده و کاپوت یا صندوق عقب را باز کنید.

مرحله اول باتری به باتری ماشین

 • استفاده از کابل مناسب و ایمن جهت انجام باتری به باتری ماشین ( کابل مد نظر باید دو رشته سیم کلفت روکش دار باشد که از هر طرف به دو انبر محدود گردد، که معمولا رنگ کابل ها مشکی و قرمز و یا سرمه ای و قرمز میباشد).

 

جهت خرید کابل باتری به باتری ماشین میتواند به قسمت فروشگاه رفته و کابل مدنظر خود ا انتخاب نموده و در صورت نیاز از طریق سایت و یا با شماره 09353564407 تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت محصول مد نظر را تحویل بگیرید.

کابل باتری به باتری ماشین

 

 • حالا کاپوت دو خودرو را بالا میزنیم و باید بدانیم که هر باتری دارای دو پایانه فلزی مثبت با روکش قرمز (+) و منفی با روکش مشکی (-) میباشد.

 مرحله دوم باتری به باتری ماشین

 • کابل تهیه شده جهت باتری به باتری خودرو را آماده اتصال به سر باتری ها میکنیم(بدین صورت که کابل قرمز رنگ را به سرباتری مثبت باتری سالم و آنطرف همان کابل را به سر باتری مثبت باطری خراب متصل میکنیم ، کابل مشکی یا سرمه ای را به بدنه خودرو خراب و آنطرف این کابل را به سرباتری منفی باتری سالم متصل مینماییم. نکته :هرگز کابل قرمز را به سرباتری منفی باتری یا ماشینی که باتری آن خراب است وصل نکنید. )

مرحله سوم باتری به باتری

مرحله چهارم باتری به باتری

 • بعد از انجام ان مراحل حالا وقت آن رسیده است که ماشین با باتری سالم را روشن نمایید، سپس یکی دو دقیقه صبر کنید و سعی کنید ماشین را با باتری خراب روشن کنید.اگر ماشین روشن شود: گیره کابل سیاه را از بدنه فلزی ماشین خود بردارید. و انطرف کابل منفی یا سیاه را از وسیله نقلیه که کمک گرفتید بردارید. کابل مثبت ا قرمز رنگ را از ماشین کمک گرفتید بر دارید. و آنطرف کابل مثبت یا قرمز را از خودرویی که قبلاً متوقف شده بود خارج کنید. اگر ماشین روشن نشود: چند لحظه صبر کنید و مرحله  را تکرار کنید.

توصیه تیم امداد باتری یدک رسان این است ، باتری خود را در اولین فرصت پس از شروع کار کاملاً بگذارید از طریق روشن ماندن خودرو توسط دینام ماشین شارژ گردد.

دقت شود به هیچ عنوان در استفاده از کابل باتری به باتری ، اگر به یک پایانه برای مثال مثبت یک کابل را متصل میکنید به آن پایانه ( مثبت ) همان کابل متصل گردد. در غیر این صورت امکان ترکیدن باتری و پاشیدن اسید باتری وجود دارد.

شما عزیزان میتوانید جهت انجام باتری به باتری ماشین خود با کارشناسان امداد باتری ما با شماره 09353564407 تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر گردند .

 

 پرسش و پاسخ :

در صورت انجام عملیات باتری به باتری اگر خودرو روشن نشد باید چه کار کرد ؟

در ابتدا باید دوباره این روش را تکرار نمایید در صورت روشن نشدن خودرو قطعا مسئله مربوط به باتری نمیباشد و باید دنبال پیدا کردن عیب روشن نشدن خودرد در جای دیگر باشید. که میتوانید در مقاله زیر به طور کامل آن را مطالعه و عیب یابی نمایید:

 

مدت زمان انجام باتری به باتری چقدر باید باشد؟

مدت انجام عملیات باتری به باتری حداکثر 5-6 دقیقه باید باشد چرا که بیشتر از این میزان کابل ها بهم وصل باشن امکان ضعیف شدن باتری خودرو سالم قوت خواهد گرفت. و بعد از انجام عملیات باتری به باتری میبایست حداقل به مدت ۳۰ دقیقه با ماشین رانندگی نمایید تا باتری ماشین کاملا توسط دینام شارژ‌ گردد تا در استارت های بعدی بدون مشکل روشن شود.اگر حدود یک ساعت بدون استفاده از رادیو، چراغ‌ها یا سایر اجزای الکتریکی خودرو رانندگی کنید، باید گفت که باتری ماشین خود را به طور کامل شارژ کرده اید. 

 

آیا باطری خودرو در حالت ایستای ماشین شارژ می شوند؟

اگر تا به حال باتری ماشین شما خالی شده است، ممکن است از خود بپرسید که آیا باتری در حالی که وسیله نقلیه شما در حالت ایستا(فقط روشن است و حرکت نمیکند خودرو) است شارژ می شود یا خیر. بسته به مدت زمان شارژ باتری و مدل خودروی شما، ممکن است بهتر باشد خودرو را تا زمانی که بتوانید دوباره آن را جابجا کنید، در حالت ایستا نگه دارید. با این حال، در حالی که وسیله نقلیه شما کار می کند، ممکن است نگران این باشید که آیا باتری در حالت بیکار شارژ می شود یا خیر.

خبر خوب این است که باتری خودروی شما در حالت ایستا به شارژ شدن ادامه می دهد. دینام باتری شما را شارژ می کند و برق را به باتری می دهد. تا زمانی که موتور شما دینام را به حرکت در می آورد، دینام برق تولید می کند که به آن اجازه می دهد تا برق باتری را تامین کند.

اگر ما نیاز به باتری به باتری کردن خودرو داشته باشیم و وسیله کافی به همراه نداشته باشیم چه کار باید بکنیم؟

در پاسخ به این سوال دو راه حل وجدو دارد اولین راه حل خونسردی خود را حفظ نموده و با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید راه دوم آن است که مقاله های مرتبط در این زمینه را که در زیر همین متن قرار داده ایم مطالعه نمایید تا مشکل شما حل گردد.

 باتری به باتری یکی از کوتاه ترین روش ها در روشن کردن ماشین میباشد که از قدیم الایام این روش مورد استفاده قرار میگرفت. به همین منظور رعابت چند نکته الزامی میباشد.

۱- باتری سالم نباید در طول سال بیشتر از ۲ بار جهت باتری به باتری مورد استفاده قرار گیرد چرا که از عمر باتری سالم به شدت کاسته میشود.

۲- بعد از باتری به باتری به سرعت کابل ها جدا گردد تا به باتری سالم فشار نیاید و بگذارید دینام ماشین باتری خراب را شارژ نماید.

۳- بعد از باتری به باتری حتما باتری سالم را زیر شارژ قرار دهید تا ضعیف نگردد.

جهت باتری به باتری در محل میتوانید روی امداد فوری فشار دهید تا تکنسین مجموعه یدک رسانی در کوتاه ترین زمان به محل شما اعزام گردد. 

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان و قسمت باتری ماشین نوشته شده است و با کلمات باتری به باتری ، باتری به باتری کردن ماشین ، کابل باتری به باتری ، باطری به باطری خودرو ، نحوه باتری به باتری کردن ، روش صحیح باتری به باتری ماشین ، طریقه درست باتری به باتری ماشین ، کابل باطری به باطری ، انبرک باتری به باتری ، فروش کابل باتری به باتری ماشین و انجام باتری به باتری برچسب گزاری شده است.

سوالات پر تکرار

 

معمولاً بهتر است بعد از باتری به باتری با ماشین خود حدود نیم ساعت رانندگی کنید تا باتری ماشین شارژ شود. این زمان اغلب برای شارژ کافی است تا وقتی خودرو را خاموش کردید دوباره روشن شود.
اگر مدتی است باتری شما تمام شده است و می خواهید مطمئن شوید که باتری دوباره از بین نمی رود، باید کمی بیشتر رانندگی کنید.


هنگام جدا کردن کابل ها از باتری قدیمی، ابتدا انبر کابل منفی و سپس مثبت را جدا کنید. باتری جدید را به همین ترتیب برعکس جدا میکنید، مثبت و سپس منفی وصل کنید. وقتی باتری ماشین خود را تعویض می کنید، همیشه به راحتی نمی توان ترتیب قطع و وصل ترمینال ها را به خاطر آورد.

باتری ماشین #باتری به باتری 
 • مینا کیهان - 1400/09/22 , 02:32

  برای باتری به باتری کردن ابتدا کابل رو به باتری خراب متصل کنیم یا به باتری سالم؟ و اینکه اسم جامپر استارت رو آوردید و نحوه عملکردش رو توضیح دادید، شما دارید که بتونیم ازتون تهیه کنیم؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/02 , 02:32

   سلام و درود وقتتون بخیر . برای باتری به باتری کردن مهم نیست که کابل رو اول به کدوم باتری متصل کنید باید دقت داشته باشید بعد از اتصال کابل ها به سر باتری ها ، ابتدا خودرو با باتری سالم را روشن نمایید و بعد از چند دقیقه خودرو با باتری کم جون را روشن نمایید. و در مورد جامپر هم بله داریم تماس بگیرید با همکاران .
   0 | 0
 • رضا درویشان پور - 1400/10/10 , 02:07

  سلام و درود فراوان ، بسیار مختصر و مفید ممنون از مقاله کاربردی و بدردبخورتون
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/10 , 02:19

   سلام و عرض ارادت. سپاس فراوان از لطف و محبت شما امیدواریم کارتون راه افتاده باشه با این مقاله
   0 | 0
 • مهسا باقری - 1400/10/10 , 10:09

  مقاله خوبی بود . البته از دستگاه جامپر هم میشه استفاده کرد که سرعت کار رو هم بالا میبره .
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/12 , 12:30

   سلام و درود . بله دقیقا درسته . سپاس از حسن توجه شما کاربر محترم
   0 | 0
 • علی زرین - 1400/10/15 , 03:08

  سلام من یه کابل باتری به باتری میخوام . ماشین هم پراید است لطفا راهنمایی کنید کدوم کابل بهتر و مناسب تر است و از نظر قیمت هم همینطور. ممنون از شما، هزینه ارسال هم بفرمایید.
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/16 , 12:09

   سلام ودرود ، جهت خرید کالای مد نظر با همکاران ما تماس حاصل نمایید و محصولات شما با پست ارسال میگردد .
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری