نمایندگی باتری اصفهان | تعویض رایگان باتری در اصفهان
سه شنبه 06 اردیبهشت 1401 مدیر سایت 3995 0

نمایندگی باتری اصفهان | تعویض رایگان باتری در اصفهان

امداد باتری اصفهان ، نمایندگی باتری ماشین در اصفهان میباشد که نمایندگی انواع باتری خودرویی سبک و سنگین را دارد. ارسال و نصب باتری در محل اصفهان رایگان میباشد.

نمایندگی باتری اصفهان با ارسال و نصب رایگان باتری در محل مشتری یکی از خدمات جذاب و نوین مجموعه یدک رسانی میباشد . امداد باتری أصفهان با دارا بودن نمایندگی های مختلف باتری در کشور مانند صبا باتری ، سپاهان باتری ،‌ برنا باتری ، سوزوکی ، آذر باتری ،  باتری های کره ای و ... سبد کالایی متنوع و خوبی را در اختیار مشتری میگذارد تا با انتخاب باتری مد نظر خود هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت قدرت انتخاب بیشتری داشته باشد . جهت ثبت سفارش باتری با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید و یا با چت آنلاین در همین صفحه میتوانید مشاوره دریافت نمایید و ثبت سفارش نمایید.

قیمت باتری صبا باتری در نمایندگی باتری اصفهان :

 

قیمت باتری سپاهان باتری در نمایندگی باتری اصفهان :

 

قیمت باتری سوزوکی در نمایندگی باتری اصفهان :

  

 

نمایندگی باتری اصفهان چه باتری هایی دارد؟

باتری فروشی اصفهان نمایندگی انواع برند باتری های داخلی و خارجی را دارد که در زیر مشاهده میکنید:

 نمایندگی سپاهان باتری در اصفهان :

سپاهان باتری یکی از برندهای معروف و قدیمی و پیشتاز در صنعت باتری ماشین میباشد که در باتری فروشی اصفهان میتوانید انواع برند های این مجموعه جذاب را داشته باشید .

ساختار و عملکرد باتری اوربیتال به عنوان باتری ماشین به گونه ای است که به طور پیوسته در آن واکنش های شیمیایی در حال انجام شدن هستند، حتی زمانی که باتری بر روی خودرو نصب نمی باشد و در قفسه های فروشگاه ها نشسته است، پس بسیار مهم است باتری که میخرید از تاریخ تولید آن زمان زیادی نگذشته باشد چرا که ، صفحات سرب کلسیم باتری طی انجام واکنش های شیمیایی، فرسوده شده اند و طول عمر مفید خود را تا حدی از دست داده اند، در نتیجه برای طولانی مدت بر روی خودرو شما دوام نمی آورد.

شما با خرید باتری اوربیتال از نمایندگی باتری اوربیتال در اصفهان، می توانید با کیفیت ترین باتری را با تاریخ تولید بروز کارخانه اوربیتال باتری، با قیمت مناسب تهیه کنید.

نمایندگی باتری اوربیتال قرمز اصفهان : یکی از برند های قدیمی مجموعه سپاهان باتری میباشد که کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسبی دارد و دارای ۱۵ ماه ضمانت میباشد.

نمایندگی باتری اوربیتال سیلور اصفهان : از دیگر برند های معروف سپاهان باتری اوربیتال سیلور است که همانند اوربیتال قرمز دارای ۱۵ ماه ضمانت و کیفیت بالایی را دارا میباشد.

 نمایندگی باتری اوربیتال اصفهان

خرید باتری ۳۵ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۴۵ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۵۰ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۵۵ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۶۰ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۶۶ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان‌ ، خرید باتری ۷۰ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۷۴ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۹۰ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر اوربیتال قرمز در اصفهان ،

خرید باتری ۳۵ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۴۵ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۵۰ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۵۵ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۶۰ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۶۶ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۷۴ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ، خرید باتری ۹۰ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ،  خرید باتری ۱۰۰ آمپر اوربیتال سیلور در اصفهان ،

 

 

نمایندگی باتری سوزوکی اصفهان :‌

باتری سوزوکی ژاپن با همکاری سپاهان باتری در ایران  اقدام به تولید این باتری ژاپنی نموده است که  کیفیت بالا و فناوری روز استفاده شده در ساخت این باتری ژاپنی آن را از بقیه باتری های داخلی مجزا نموده است.

باتری سوزوکی، که درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF یا همان باتری اتمی بدون نیاز به نگهداری می باشد، در آمپراژ مناسب خودرو های سبک و سنگین یعنی از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر را تولید کرده است.

مشخصات فنی باتری سوزوکی :

  • دارای فیلتر ضد انفجار هستند.
  • دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند.
  • در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند.
  • از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند.
  • دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

به گفته‌ی مارتین براف، سوزوکی به عنوان یک برند معتبر خدمات پس از فروش و گارانتی با کیفیتی ارائه می‌دهد که این موضوع در محصولات تولیدی ایران رعایت می‌شود.

باتری سوزوکی جهت دسترسی آسانتر مصرف کنندگان به باتری خودرو در سراسر کشور نمایندگان فعالی را دارد . و در این راستا تبلیغات و کمپین های بزرگی در شهرها و استان های کشور اجرا شد که با افتخار مجموعه یدک رسانی یکی از نمایندگان باتری سوزوکی در شهر اصفهان میباشد.

باتری سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن میباشد که بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی دارد و دارای ضمانت ۱۶ ماه سپاهان باتری میباشد.

نمایندگی باتری سوزوکی اصفهان

خرید باتری ۳۵ آمپر سوزوکی در اصفهان ، خرید باتری ۴۵ آمپر سوزوکی در اصفهان ،

خرید باتری ۵۰ آمپر سوزوکی در اصفهان ، خرید باتری ۵۵ آمپر سوزوکی در اصفهان ،

خرید باتری ۶۰ آمپر سوزوکی در اصفهان ، خرید باتری ۶۶ آمپر سوزوکی در اصفهان ،

خرید باتری ۷۰ آمپر سوزوکی در اصفهان ، خرید باتری ۷۴ آمپر سوزوکی در اصفهان ،

خرید باتری ۹۰ آمپر سوزوکی در اصفهان ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر سوزوکی در اصفهان ،

 

 نمایندگی برنا باتری در اصفهان :

برنا باتری اولین دریافت کننده گواهی نامه بین المللی تولید باتری ماشین در کشور میباشد و جز باتری های با دوام و خوب تولید داخل محسوب میگردد.

برنا باتری با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، برخورداری از مدرن‌ترین ماشین آلات تولید باتری مطابق با تکنولوژی روز دنیا و تعهد و پایبندی مدیران و پرسنل این مجتمع بر اصول بهبود مستمر کیفیت و جلب رضایت مشتریان باعث گردیده که همواره صنایع خودروسازی کشور، شرکت برنا باتری را به عنوان یکی از منابع اصلی تأمین باتری خود انتخاب نمایند.

و همچنین بدلیل درخواست های مکرر و استقبال های بی نظیر از محصولات برنا باتری در اصفهان اقدام به توسعه زیر ساخت لازم جهت اخذ نمایندگی برنا باتری در اصفهان نمودیم . در حال حاضر امداد باتری اصفهان ، نماینده رسمی برنا باتری در شهر اصفهان میباشد. با خرید از محصولات برنا باتری از نماینده رسمی آن در اصفهان یعنی امداد باتری اصفهان از ارسال و نصب رایگان باتری و تست رایگان دینام در محل خود بهرمند شوید.

شما عزیزان در محله اصفهان میتوانید جهت خرید باتری برنا از نمایندگی آن در اصفهان خرید نمایید تنها با یک کلیک.

  

نمایندگی صبا باتری اصفهان :

صبا باتری از قدیمی ترین و همچنین اولین کارخانه تولید باتری در کشور میباشد. این برند قدیمی اما محبوب در نزد ایرانیان از دهه ۴۰ و ۵۰ باتری آب اسیدی را تولید و به بازار عرضه میکرد. که باتوجه به گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی صبا باتری نیز تجهیزات خود را به روز کرد تا باتری هایی با تکنولوژی روز به مشتریان خود ارائه نماید.  در حال حاضر هم برند صبا باتری طیف وسیعی از باتری‌های خودرویی موجود در بازار را تولید میکند و باید توجه داشته باشید که این شرکت برای باتری‌های خود گارانتی بسیار معتبری را در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند با خیال راحت به خرید باتری مناسب برای خودروی خود بپردازند. جهت خرید باتری صبا باتری از نمایندگی صبا باتری اصفهان با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید. همچنین تنوع بسیار بالا و کیفیت خوب محصولات این شرکت باعث جلب رضایت مشتریان شده است، که همین امر موجب شده تا صبا باطری مفتخر باشد تا محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه بدهد.

نمایندگی صبا باتری در اصفهان

در باتری فروشی اصفهان از دیگر برند های معروف و شناخته شده داخلی که موجود میباشد باتری صباباتری است که مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی صبا باتری در اصفهان میباشد . صبا باتری دارای برندهای مانند واریان ، پردیس ، کاسپین ، دوجی ، سپند و .... میباشد.

خرید باتری ۵۰ آمپر صبا باتری در اصفهان ، خرید باتری ۵۵ آمپر صبا باتری در اصفهان ، خرید باتری ۶۰ آمپر صبا باتری در اصفهان ، خرید باتری ۶۶ آمپر صبا باتری در اصفهان ، خرید باتری ۷۰ آمپر صبا باتری در اصفهان ، خرید باتری ۷۴ آمپر صبا باتری در اصفهان ، خرید باتری ۹۰ آمپر صبا باتری در اصفهان ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر صبا باتری در اصفهان

نمایندگی باتری کمهو اصفهان :

باتری کمهو از برندهای شرکت تولیدی وایا باتری میباشد. صفحات این باتری بسیار با کیفیت میباشد که در سال ۱۳۹۰ این مجمووعه تاسیس گردیده. باتری کمهو در نمایندگی اصفهان خود دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض میباشد.

 

نمایندگی آذر باتری در اصفهان :

آذر باتری همانند صبا باتری از جمله برندهایی میباشند که دارای قیمت مناسب تری نسبت به بقیه برندها میباشد و دارای کیفیت مناسبی میباشد و برند های مختلفی مانند زئوس ، آذر ، ویگور ، الوند و ... را دارا میباشد.

 

نمایندگی باتری پاسارگاد در اصفهان :

باتری های لیدر و هندل جز برندهای معروف این کارخانه داخلی میباشد و دارای ۱۲ ماه ضمانت است . شما برای خرید باتری های پاسارگاد از شعبه اصفهان میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

نمایندگی باتری کره ای در اصفهان :

باتری های کره ای تا زمانی که به صورت قانونی وارد کشور میشدند بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی داشتند اما بعد از ممنوعیت واردات باتری های کره ای دیگه آن کیفیت سابق را در بازار ندارند. باتری های مانند تایگر ، پوما ، دلکور ، نوا و ... از جمله برند های این باتری ماشین میباشند.

 جهت خرید باتری ماشین میتوانید بر روی کلمه خرید باتری ماشین کلیک نمایید.

 

چرا باتری ماشین خود را از نمایندگی اصفهان خریداری کنیم؟

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در امداد باتری اصفهان شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضافه دیگری نمی پردازید.

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محدوده اصفهان.

تست دینام ماشین جهت اطمینان شما از سلامت دینام خودرو شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

تیم امداد باتری اصفهان سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد باتری افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

سبد کالایی متنوع که میتوان به راحتی تمام برند های مختلف از باتری مناسب خودرو خود را با بهترین قیمت از نمایندگی اصفهان خریداری نمایید.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

تمامی باتری های موجود  در نمایندگی اصفهان دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

نمایندگی باتری اصفهان 

نحوه محاسبه باتری کهنه در نمایندگی باتری اصفهان چگونه است؟

تمام قیمت های باتری ماشین در نمایندگی باتری اصفهان با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

محله اصفهان:

اصفهان با جمعیت حدود 3 میلیون نفر سومین شهر پرجمعیت ایران است . که یکی از قطب های مهم صنعتی ایران به حساب میآید  که همین شرکت سپاهان باتری برای شهر أصفهان میباشد . ااستان  أصفهان به 14 منطقه شهرداری تقسیم میگردد و از سمت غرب به خمینی شهر و نجف آباد، از سمت جنوب به کوه صفه و سپاهان شهر، از سمت شمال به شاهین شهر و از سمت شرق نیز به دشت سگزی منتهی می گردد. آب و هوای شهر اصفهان با توجه به قرار گرفتن آن در منطقه نیمه بیابانی معتدل و خشک است و شما در مناطق شمالی و شرقی آب و هوای کویری و هرچه به سمت جنوب حرکت می کنید آب و هوای خنک تری را تجربه می کنید .  از خیابان های مهم أصفهان میتوان به خیابان بزرگمهر ، خیابان مشتاق ، خیابان سجاد ، خیابان شمس آبادی ، خیابان سلمان فارسی ، خیابان آزادگان ، خیابان آبشار ، خیابان چهارباغ ، خیابان ۲۲ بهمن ، خیابان بهشتی نژاد ، خیابان دروازه شیراز ، خیابان هشت بهشت ، خیابان آمادگاه ، خیابان ابن سینا ، خیابان باغ گلدسته ،بزرگراه همت ، خیابان سپه ، خیابان حکیم نظامی ، خیابان شیخ بهایی ، خیابان چهار باغ ، پل فلزی ، بلوار آئینه خانه  و محله های شاهین شهر أصفهان ، خمینی شهر ، بلوار امام خمینی ، بلوار باباگلی ، کوهپایه میباشد.

 

 ضمانت باتری های موجود در نمایندگی اصفهان چقدر میباشد؟

 امداد باتری اصفهان توضیح میدهد ; میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند پارامتر میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری های تولید داخل را در نمایندگی باتری اصفهان ملاحظه میکنید :

 

 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در وب سایت یدکرسانی.

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

در نمایندگی باتری اصفهان باتری ایرانی موجود است یا باتری خارجی؟

نمایندگی باتری اصفهان توضیح میدهد; در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها مدت زمان زیادی میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. لذا اکثر باتری های موجود در امداد باتری اصفهان باتری های تولید داخل و ایرانی میباشند.

 

 

 

باتری ماشین #نمایندگی باتری اصفهان 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری