باتری مناسب سراتو سایپا و وارداتی | باتری سراتو چند آمپر است؟
شنبه 05 شهریور 1401 مدیر سایت 2057 0

باتری مناسب سراتو سایپا و وارداتی | باتری سراتو چند آمپر است؟

باتری سراتو آپشنال و وارداتی چند آمپر است؟ قیمت باتری فابریک این خودرو کره ای چقدر است؟ جهت خرید باتری سراتو سایپایی و ارسال و نصب رایگان وارد فروشگاه ما شوید.

 فروش اینترنتی باتری کیا سراتو سایپایی و وارداتی

باتری سراتو چند آمپر است؟ آیا میدانید توان دینام خودرو سراتو در چه بازه ای قرار دارد؟ و یا میدانید در چه زمانی باید باتری سراتو را تعویض نمایید و زمان تعویض آن فرا رسیده است؟ جهت رسیدن به پاسخ سوالات خود کافیه این مقاله را دنبال نمایید و یا جهت تسریع در سرعت کار شما و ثبت خرید باتری سراتو و دریافت پاسخ سوالات خود میتوناید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید و به صورت فوری جواب سوالات خود را دریافت نمایید. 

باتری مناسب سراتو

 

مشخصات باطری سراتو سایپا و وارداتی :

ولتاژ : 12 ولت

آمپر : 60 آمپر پایه بلند

ابعاد :22 *30 * 18 سانتیمتر

  

قیمت باتری مناسب سراتو سایپا و وارداتی :

 

جهت مشاهده لیست کامل باتری مناسب سراتو به فروشگاه یدکرسان مراجعه نمایید.

 

مدت ضمانت باتری سراتو:

برای باتری کیا سراتو برندهای مختلفی وجود دارد که در جدول زیر ضمانت هر کدام از آنها براساس نوع برند باتری مشخص گردیده است.

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

شتینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 باتری سراتو چند آمپر است؟

باتری سراتو آپشنال و یا سراتو سایپایی و یا سراتو وارداتی ۶۰ آمپر پایه بلند میباشد ، حتی میتوانید برای این خودرو باتری با آمپراژ ۷۰ را قرار دهید.  که میتوانید جهت خرید باتری سراتو باتوجه به توضیحات بیان شده در متن زیر اقدام به ثبت سفارش نمایید.

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که:

 • اولین روش ورود به سایت یدک رسانی و ثبت سفارش باتری مورد نظر خود میباشد.
 • روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره فوری 09353564407 میباشد.

 

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ماشین در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض باتری سراتو سایپا میکند تا مشکلی در سیستم برق خودرو شما به وجود نیاید.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند تا مشکل خودرو شما شناسایی گردد.

 قیمت باتری سراتو سایپا

خوابیدن باتری سراتو :

 • دلایل زیادی جهت خالی شدن باطری خودرو وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری کیا سراتو میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد.
 • دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.
 • سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.
 • جهت شارژ باتری ماشین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در  محل شما حاظر میگردد.( برای دانستن این موضوع که باتری سراتو چند آمپر است میتوانید با شماره ۰۹۳۵۳۵۶۴۴۰۷ تماس حاصل نمایید.)

 

باتری فابریک کیا سراتو

قیمت باتری سراتو :

برای این خودرو کره ای باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی  موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری و کیفیت و ضامنت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

برای مشاهده لیست کامل  انواع باتری سراتو به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

 

 

باتری خارجی مناسب برای باتری سراتو چیست؟

از نمونه باتری های خارجی که مناسب برای باتری سراتو در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاظر واردات این نوع باتری های صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند.

 

 

 علت روشن نشدن خودرو سراتو :

دلایل زیادی جهت روشن نشدن خودرو وجود دارد در اینجا به چند دلیل مهم و رایج استارت خوردن و روشن نشدن ماشین میپردازیم :

 • باک بنزین خالی شده باشد:

  اگر بنزین خالی شده باشد پس مایع احتراق به داخل انژکتور توسط پمپ نمیرسد ، چراکه در این مورد مشکل برقی وجود ندارد و استارت ماشین زده میشود اما خودرو روشن نمیشود . یکی از اشتباهات ما در تشخیص همین مورد است باید دقت نماییم که خودرو استارت نمیخورد یا استارت میخورد اما روشن نمیشود.
 • مشکلات مربوط به پمپ بنزین:

  اگر خودرو استارت میخورد و روشن نمیشود ابتدا با یک گوش دادن دقیق و هنگامی که کلید را برای اولین بار در موقعیت "روشن" قرار می دهید ، می توانید برای چند ثانیه صدای پمپ درون مخزن را بشنوید. اگر نمی شنوید ممکن است پمپ خراب شده باشد و یا فیوز مربوط به آن سوخته باشد .
 • فیلتر روغن کثیف شده باشد:

  اگر فیلتر روغن شما کثیف شده باشد ، بنزین نمی تواند به موتور برسد، که این خود یکی دیگر از دلایل استارت خوردن و روشن نشدن خودرو محسوب میگردد. این کار سوخت رسانی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را برای شما دشوار می کند.
 • فویز قطع شده باشد:

  ممکن است فیوز پمپ بنزین و یا فیوز های مربوط به سیستم احتراق سوخته باشد. باید جعبه فیوز خودرا با حوصله چک نمایید در صورت قعطی دریکی از فیوزها یک فیوز سالم و هم آمپر جایگزین نمایید.

 

 باتری مناسب سراتو ایرانی بهتر است یا خارجی ؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. باتری هایی مانند باتری اوربیتال سپاهان ، باتری اوربیتال پریموم سپاهان ، باتری سوزوکی و باتری تینو جزء برند های مناسب برای باتری سراتو میباشد.

 

بهترین باتری مناسب برای باتری سراتو چیست؟

همانطور که در متن بالا بیان شد باتری سراتو ۶۰ آمپر میباشد اما باتوجه به اینکه توان دینام کیا سراتو سایپایی و وارداتی  تا ۷0 آمپر میباشد شما میتوانید تا ۷0 آمپر برای خودرو خود باتری قرار بدهید . اما فراموش نکنید اگر اقدام به تعویض باتری سراتو با آمپری بالاتر از 80 آمپر کردید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق خودرو به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه کیا حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی  با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری دارد نمیکنید همان باتری فابریک باتری سراتو که 60 آمپر قطب موافق میباشد ، قرار دهید.

 خرید باتری سراتو

 

نحوه تعویض باتری سراتو :

 

 ابتدا باید بدانید باتری خودرو سراتو ۶۰ آمپر میباشد که باتری فابریم سراتو ۶۰ آمپر پایه بلند است اما ۶۰ آمپر پایه کوتاه هم به این خودرو میخورد و هیچی فرقی در عملکرد و کارکرد این خودرو ایجاد نمیکند. برای تعویض باتری سراتو شما نیاز به یک آچار شماره ۱۰ و یک آچار بکسی شماره ۱۲ دارید. آچار شماره ۱۰ برای باز کردن سر باتری های مثبت و منفی باتری میباشد و آچار شماره ۱۲ یکسی همانطور که در فیلم مشاهده مینمایید برای باز کردن بست نگهدارنده باتری میباشد. بعد از باز کردن باتری حتما سرباتری ها را با دقت بررسی نمایید تا اگر دچار سولفاتگی شدن آنها را با حوصله تمیز نمایید و سپس باتری جدید را قرار دهید و در سر جای خود پیچ ها را ببندید و استارت بزنید . جهت خرید باتری سراتو به همراه ارسال ونصب رایگان در محل وارد سایت یدک رسانی قسمت فروشگاه شوید و یا با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید .

 تمام شدن باتری سراتو:

حال که فهمیدیم باتری سراتو چند آمور میباشد ، یکی از راه های متوجه شدن از تمام شدن عمر باتری اول باید بدانیم طول عمر مفید باطری ماشین 2 الی 3 سال میباشد در زمان نزدیک شدن به این زمان هر یک ماه یک بار چشمی باتری را چک نماییم در صورت تغییر رنگ چشمی باید بدانیم باتری سراتو عمرش تمام و زمان تعویض آن فرا رسیده. راه بعدی از نحوه استارت خوردن باطری خودرو میباشد ، اگر ماشین کم جون استارت بخورد و به زور روشن گردد دیگر راه نزدیک شدن پایان عمر باتری ماشین میباشد.

برای تعویض باتری سراتو در محل میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

 

چطور بفهمیم از گارنتی باطری سراتو ما چقدر باقی مانده است ؟

برای دانستن این موضوع ابتدا باید بدانیم باتری خودرو ما از چه برندی هست خارجی است یا داخلی ؟ اگر خارجی باشد که در حال حاضر بیشتر از 6 ماه گارانتی نمیگردد. اما اگر برای تولد داخل باشد بسته به نوع کارخانه تولیدی گارانتی باتری متفاوت میباشد.

اگر باتری سراتو برای کارخانه صباباتری باشد این کارخانه کلیه باتری های خودرو های سبک خودر را 12 ماه گارانتی مینماید که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر باتری سراتو برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال در سایت سپاهان باتری مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید.

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

 

اگر برای کارخانه های دیگر مانند تینو وایا برنا و... باشد بین 12 الی14 ماه گارانتی معتبر دارند .

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری خودرو خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال باتری ماشین در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

تمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع هم آمده ایم تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی نماییم.قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید باتری سراتو و پرسیدن این سوال که باتری سراتو چند آمپر است در کرج ، مشهد ، قم ، بندرعباس ، اراک ، قزوین ، ورامین ، شهرری ، مهرشهر ،عظیمیه ، پاکدشت ، اصفهان و...  با ما در تماس بگیرید.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان در قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات باتری سراتو ، خرید باتری سراتو ، قیمت باتری سراتو ، فروش باتری سراتو در ساری ، باتری سراتو در بندرعباس ، باتری مناسب سراتو  ، فروش اینترنتی باتری سراتو سایپا ، تمام شدن باتری سراتو ، خوابیدن باتری سراتو ، خرید اینترنتی باطری کیا سراتو ، نمایندگی فروش باطری سراتو  ، مشخصات باطری سراتو ، خرید باتری سراتو در کرج ، باتری سراتو در قم ،  قیمت باتری سراتو سایپا   ، باتری سراتو 2000 سایپا  ، باتری سراتو آپشنال  ، ارسال و نصب ایگان باتری سراتو ، باطری فابریک باتری سراتو   ، خرید باتری سراتو در فردیس و  تعویض باتری سراتو در محل ، باتری سراتو چند آمور است؟‌ برچسب گذاری شده است.

 

باتری ماشین #باتری سراتو 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری