باتری مزدا 3 | باطری مزدا ۳ چند آمپر است؟
شنبه 21 آبان 1401 مدیر سایت 997 0

باتری مزدا 3 | باطری مزدا ۳ چند آمپر است؟

باتری مزدا ۳ چند آمپر است ؟ باتری مزدا 3 نیو و قدیمی به همراه ارسال و نصب رایگان در محل. باتری فابریک مزدا3 ، 60 آمپر میباشد و باتری مزدا 3 نیو ، 70 آمپر پایه بلند میباشد.

 فروش اینترنتی باتری مزدا 3 قدیمی و نیو

 خرید باتری مزدا 3

مشخصات باطری مزدا 3 :

ولتاژ : 12 ولت

آمپر : 60 آمپر پایه کوتاه

ابعاد :22 *30 * 18 سانتیمتر

  

قیمت باتری مناسب مزدا 3 :

 

* لازم به ذکر است مشخصات باتری مزدا 3 نیو نیز به شرح ذیل است:*

قیمت باتری مزدا 3 نیو

مشخصات باتری مزدا3 نیو :

ولتاژ : 12 ولت

آمپر : 70 آمپر پایه بلند

ابعاد :27 *34 * 22 سانتیمتر

قیمت باتری مناسب مزدا 3 نیو :

 

 

جهت مشاهده لیست کامل باتری مناسب مزدا 3 به فروشگاه یدکرسان مراجعه نمایید.

 

مدت ضمانت باتری مزدا 3 :

برای باتری مزدا 3 قدیمی و یا نیو برندهای مختلفی وجود دارد که در جدول زیر ضمانت هر کدام از آنها براساس نوع برند باتری مشخص گردیده است.

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

شتینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 

تعویض باتری مزدا 3 در محل :

باتوجه به اینکه توان دینام مزدا 3 از 60 آمپر تا 70 آمپر میباشد شما میتوانید تا ۷0 آمپر برای خودرو خود باتری قرار بدهید . لازم به ذکر است باتری مزدا ۳ نیو ۷۰ آمپر است لذا شما میتوانید اقدام به تعویض باتری مزدا ۳ با آمپری بالاتر از ۶۰ آمپر کنید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق خودرو به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه پژو حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری دارد نمیکنید همان باتری فابریک مزدا ۳ که ۶0 آمپر میباشد ، قرار دهید.

 

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که:

 • اولین روش ورود به سایت یدک رسانی و ثبت سفارش باتری مورد نظر خود میباشد.
 • روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره فوری 09353564407 میباشد.

 

 

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ماشین در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض باتری مزدا 3 میکند تا مشکلی در سیستم برق خودرو شما به وجود نیاید.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند تا مشکل خودرو شما شناسایی گردد.

 قیمت باتری مزدا 3

خوابیدن باتری مزدا 3 :

 • دلایل زیادی جهت خالی شدن باطری خودرو وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری کیا مزدا 3 میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد.
 • دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.
 • سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.
 • جهت شارژ باتری ماشین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در  محل شما حاظر میگردد.

 

قیمت باتری مزدا 3 :

برای این خودرو ژاپنی باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی  موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری و کیفیت و ضامنت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

برای مشاهده لیست کامل  انواع باتری مزدا 3 به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

 

 

باتری خارجی مناسب برای باتری مزدا 3 چیست؟

از نمونه باتری های خارجی که مناسب برای باتری مزدا 3 در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاظر واردات این نوع باتری های صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند.

 

 

 علت روشن نشدن مزدا 3 :

دلایل زیادی جهت روشن نشدن خودرو وجود دارد در اینجا به چند دلیل مهم و رایج استارت خوردن و روشن نشدن ماشین میپردازیم :

 • باک بنزین خالی شده باشد:

  اگر بنزین خالی شده باشد پس مایع احتراق به داخل انژکتور توسط پمپ نمیرسد ، چراکه در این مورد مشکل برقی وجود ندارد و استارت ماشین زده میشود اما خودرو روشن نمیشود . یکی از اشتباهات ما در تشخیص همین مورد است باید دقت نماییم که خودرو استارت نمیخورد یا استارت میخورد اما روشن نمیشود.
 • مشکلات مربوط به پمپ بنزین:

  اگر خودرو استارت میخورد و روشن نمیشود ابتدا با یک گوش دادن دقیق و هنگامی که کلید را برای اولین بار در موقعیت "روشن" قرار می دهید ، می توانید برای چند ثانیه صدای پمپ درون مخزن را بشنوید. اگر نمی شنوید ممکن است پمپ خراب شده باشد و یا فیوز مربوط به آن سوخته باشد .
 • فیلتر روغن کثیف شده باشد:

  اگر فیلتر روغن شما کثیف شده باشد ، بنزین نمی تواند به موتور برسد، که این خود یکی دیگر از دلایل استارت خوردن و روشن نشدن خودرو محسوب میگردد. این کار سوخت رسانی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را برای شما دشوار می کند.
 • فویز قطع شده باشد:

  ممکن است فیوز پمپ بنزین و یا فیوز های مربوط به سیستم احتراق سوخته باشد. باید جعبه فیوز خودرا با حوصله چک نمایید در صورت قعطی دریکی از فیوزها یک فیوز سالم و هم آمپر جایگزین نمایید.

 

 باتری مناسب مزدا 3، ایرانی بهتر است یا خارجی ؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. باتری هایی مانند باتری اوربیتال سپاهان ، باتری اوربیتال پریموم سپاهان ، باتری سوزوکی و باتری تینو جزء برند های مناسب برای باتری مزدا 3 میباشد.

 فروش اینترنتی باتری مزدا 3

تاریخچه مزدا 3   (Mazda 3):

شرکت خودرو سازی مزدا تا کنون ۳ نسل از سدان مدل ۳ را به بازار عرضه کرده است که میتوان به اذعان داشت در هر سه نسل ارائه شده بسیار موفق بوده است . اولین مدل مزدا ۳ در أواخر سال ۲۰۰۳ به بازار عرضه شد که بعد از مدل مزدا ۳۲۳ بسیار زیاد مورد توجه قرار گرفت که این نسل از مزدا ۳ دارای موتور 4 سیلندر 2.3 لیتری با قدرت 260 اسب بخار و حداکثر گشتاور تولیدی 380 نیوتون متر بود . این مدل از این خودرو در سال ۲۰۰۷ وارد بازار ایران گردید که در کشورمان نیز از این خودرو ژاپنی استقبال چشمگیری صورت گرفت و حتی تا به امروز هنوز جذابیت های خود را دارد.بعد از این مدل نسل دوم مزدا ۳ که در ایران معروف به مدل مزدا ۳ نیو میباشد در سال ۲۰۰۹ وارد بازار شد این مدل را میتوان فیس لیفت نسل قبلی مزدا دانست . همچنین امکانات این مدل از مدل قبلی قابل توجه تر و بروز تر بود مانند و مصرف سوخت پایین تر ، نمونه ای جذاب و موفق مانند نسل نسل دوم مزدا ۳ یا همان مزدا ۳ نیو نیز مانند نسل اول در دوگونه سدان و هاچ بک تولید می شد که نمونه سدان با طراحی شیب دار سقف، نمایی مانند خودروهای فست بک (Fastback) به خود گرفته بود.برای مزدا ۳ نیو یک موتور 4 سیلندر خطی 2.5 لیتری با قدرت 165 اسب بخار و حداکثر گشتاور تولیدی 225 نیوتون متر در نظر گرفته شد .اما نسل سوم این خودرو ژاپنی که یک سدان جذاب و بروز میباشد هرگز وارد بازار ایران نگردید و متاسفانه مردم کشورمان نتوانستند از نسل سوم مزدا ۳ استفاده نمایند . با این حال جهت خرید باتری مزدا۳ با بهترین قیمت با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

بهترین باتری مناسب برای باتری مزدا 3 چیست؟

باتوجه به اینکه توان دینام مزدا 3 قدیمی و جدید  تا 80 آمپر میباشد شما میتوانید تا 80 آمپر برای خودرو خود باتری قرار بدهید . اما فراموش نکنید اگر اقدام به تعویض باتری مزدا 3 با آمپری بالاتر از 80 آمپر کردید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق خودرو به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه مزدا حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی  با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری دارد نمیکنید همان باتری فابریک باتری مزدا 3 که 60 آمپر قطب موافق میباشد ، قرار دهید.

 خرید باتری سراتو

نحوه تعویض باتری مزدا 3 :

 

 

 تمام شدن باتری مزدا 3:

یکی از راه های متوجه شدن از تمام شدن عمر باتری اول باید بدانیم طول عمر مفید باطری ماشین 2 الی 3 سال میباشد در زمان نزدیک شدن به این زمان هر یک ماه یک بار چشمی باتری را چک نماییم در صورت تغییر رنگ چشمی باید بدانیم باتری مزدا 3 عمرش تمام و زمان تعویض آن فرا رسیده. راه بعدی از نحوه استارت خوردن باطری خودرو میباشد ، اگر ماشین کم جون استارت بخورد و به زور روشن گردد دیگر راه نزدیک شدن پایان عمر باتری ماشین میباشد.

برای تعویض باتری مزدا 3 در محل میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

 

چطور بفهمیم از گارانتی باطری ماشین ما چقدر باقی مانده است ؟

برای دانستن این موضوع ابتدا باید بدانیم باتری خودرو ما از چه برندی هست خارجی است یا داخلی ؟ اگر خارجی باشد که در حال حاضر بیشتر از 6 ماه گارانتی نمیگردد. اما اگر برای تولد داخل باشد بسته به نوع کارخانه تولیدی گارانتی باتری متفاوت میباشد.

اگر باتری مزدا 3برای کارخانه صبا باتری باشد این کارخانه کلیه باتری های خودرو های سبک خودر را 12 ماه گارانتی مینماید که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال در سایت سپاهان باتری مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید.

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

اگر برای کارخانه های دیگر مانند تینو وایا برنا و... باشد بین 12 الی14 ماه گارانتی معتبر دارند .

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری خودرو خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال باتری ماشین در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

تمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع هم آمده ایم تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی نماییم.قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید باتری مزدا 3 در کرج ، مشهد ، قم ، بندرعباس ، اراک ، قزوین ، ورامین ، شهرری ، مهرشهر ،عظیمیه ، پاکدشت ، اصفهان و...  با ما در تماس بگیرید.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان در قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات باتری مزدا 3 ، خرید باتری مزدا 3 ، قیمت باتری مزدا 3 ، فروش باتری مزدا 3 در ساری ، باتری مزدا 3 در بندرعباس ، باتری مناسب مزدا 3  ، فروش اینترنتی باتری مزدا 3 ، تمام شدن باتری مزدا 3 ، خوابیدن باتری مزدا 3 ، خرید اینترنتی باطری مزدا 3 ، نمایندگی فروش باطری مزدا 3  ، مشخصات باطری مزدا 3 ، خرید باتری مزدا 3 در کرج ، باتری مزدا 3 در قم ،  قیمت باتری مزدا 3 نیو   ، باتری مزدا 3 جدید  ، باتری مزدا 3 آپشنال  ، ارسال و نصب ایگان باتری مزدا 3 ، باطری فابریک باتری مزدا 3   ، خرید باتری مزدا 3 در فردیس و  تعویض باتری مزدا 3 در محل برچسب گذاری شده است.

 

باتری ماشین
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری