باتری پژو 206 چند آمپر است؟ | قیمت باطری 206 تیپ 2 و 5
دوشنبه 23 خرداد 1401 مدیر سایت 19406 12

باتری پژو 206 چند آمپر است؟ | قیمت باطری 206 تیپ 2 و 5

باتری فابریک پژو 206 چند آمپر است؟ باتری پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5 ، 50 آمپر است که تا 60 آمپر باتری میتوانید بر روی این خودرو قرار دهید. بهترین قیمت باتری 206 را از ما بخواهید.

 فروش اینترنتی باتری پژو 206

 خرید باتری پژو 206

باتری 206 چند آمپر است؟

باتری فابریک پژو 206 ، 50  آمپر میباشد.

 نکته : لازم به توضیح است برای خودرو 206 با سال ساخت 97 و ماقبل آن میتوانید باتری با ظرفیت  55 و 60 آمپر قرار دهید.

 

لیست برند های مختلف باتری 50 آمپر مناسب برای 206 :

 

لیست برند های مختلف باتری 55 آمپر مناسب برای 206 :

 

 

 

لیست برند های مختلف باتری 60 آمپر مناسب برای 206 :

 

 

 

 

مدت ضمانت باتری 206 چقدر است؟

برای باتری 206 برندهای مختلفی وجود دارد که در جدول زیر ضمانت هر کدام از آنها براساس نوع برند باتری مشخص گردیده است.

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

شتینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 

بهترین مارک باطری برای 206 :

باتوجه به اینکه توان دینام پژو 206 از 50 امپر تا 60 آمپر میباشد شما میتوانید تا 60 آمپر برای خودرو خود باتری قرار بدهید . شما میتوانید اقدام به تعویض باتری 206 با آمپری بالاتر از 50 آمپر کنید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق خودرو به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه پژو حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی  با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری دارد نمیکنید همان باتری فابریک باتری 206 که 50 آمپر سایز کوچک میباشد ، قرار دهید.

 بهترین مارک باطری پژو 206

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که:

 • اولین روش ورود به سایت یدک رسانی و ثبت سفارش باتری مورد نظر خود میباشد.
 • روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره فوری 09353564407 جهت اینکه بفهمیم باتری پژو 206 چند آمپر میباشد.

 

علت خوابیدن باتری پژو 206 چیست؟

 • دلایل زیادی جهت خالی شدن باطری خودرو وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری 206 میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد. دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.
 • سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.
 • جهت شارژ باتری ماشین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در  محل شما حاظر میگردد.

 

 قیمت باتری پژو 206 تیپ 2

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ماشین در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض باتری میکند تا مشکلی در سیستم برق خودرو شما به وجود نیاید.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند تا مشکل خودرو شما شناسایی گردد.

 

 باطری 206 تیپ 2 چند آمپر است؟

باتری 206 تیپ 2 و یا هر تیپ دیگری 50 آمپر سایز کوچک میباشد .حالا که فهمیدیم آمپر باتری  206 چقدر است ؟ میتوانیم قیمت آن را هم به دست بیاریم. برای این خودرو ایرانی باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی  موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری و کیفیت . ضامنت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

باتری کره ای و خارجی برای ماشین 206 دیگر وارد نمیشود به همین دلیل فقط باتری های تولید داخل را استفاده نماید.

برای مشاهده لیست کامل  انواع باتری 206 به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

 

 قیمت باطری ماشین 206 کره ای :

از نمونه باتری های خارجی که مناسب برای باتری 206 در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاظر واردات این نوع باتری های صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند.

 فروش باتری پژو 206

 

 علت استارت خوردن و روشن نشدن ماشین 206 :

دلایل زیادی جهت روشن نشدن خودرو وجود دارد در اینجا به چند دلیل مهم و رایج استارت خوردن و روشن نشدن ماشین میپردازیم :

 • مشکلات مربوط به پمپ بنزین:

اگر خودرو استارت میخورد و روشن نمیشود ابتدا با یک گوش دادن دقیق و هنگامی که کلید را برای اولین بار در موقعیت "روشن" قرار می دهید ، می توانید برای چند ثانیه صدای پمپ درون مخزن را بشنوید. اگر نمی شنوید ممکن است پمپ خراب شده باشد و یا فیوز مربوط به آن سوخته باشد .

 • فیلتر روغن کثیف شده باشد:

اگر فیلتر روغن شما کثیف شده باشد ، بنزین نمی تواند به موتور برسد، که این خود یکی دیگر از دلایل استارت خوردن و روشن نشدن خودرو محسوب میگردد. این کار سوخت رسانی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را برای شما دشوار می کند.

 • باک بنزین خالی شده باشد:

اگر بنزین خالی شده باشد پس مایع احتراق به داخل انژکتور توسط پمپ نمیرسد ، چراکه در این مورد مشکل برقی وجود ندارد و استارت ماشین زده میشود اما خودرو روشن نمیشود . یکی از اشتباهات ما در تشخیص همین مورد است باید دقت نماییم که خودرو استارت نمیخورد یا استارت میخورد اما روشن نمیشود.

 • فویز قطع شده باشد:

ممکن است فیوز پمپ بنزین و یا فیوز های مربوط به سیستم احتراق سوخته باشد. باید جعبه فیوز خودرا با حوصله چک نمایید در صورت قعطی دریکی از فیوزها یک فیوز سالم و هم آمپر جایگزین نمایید.

 نگاهی به تاریخچه پژو 206 در دنیا و ایران:

در ابتدای دهه 90 میلادی کمپانی پژو 206 تصمیم گرفت تا جایگزینی  مناسب برای پژو ۲۰۵ معروف خود، پیدا کند بنابراین  به این دلیل که این خودروی کوچک و نیرومند برای شرکت پژو دیگر سودآوری سابق را نداشت شروع به تولید و عرضه پژو 206 در بازار نمود.

شرکت پژو برای جایگزینی پژو 205 راهبردی درست و از قبل تحقیق شده را پیاده نمود. راهبردی که مانند 205 همانقدر کوچک قدرتمند اما جذاب تر به نام پژو ۲۰۶ تولید کرد تا بتواند بازار فروش مدل‌های ارزان‌تر از ۲۰۵ را به دست آورد.

رویکرد مدیران پژو این بود که یک خودرو جدید با ظاهری جذاب تر را ارائه کنند تا مشتریان حق انتخاب یک خودروی کوچک‌تر یا بزرگ‌تر را داشته باشند.

متاسفانه این استراتژی برای شرکت پژو کارآمد نبود. با توقف گام به گام ۲۰۵، خودروهای کوچک و نیرومند شرکت‌های رقیب مانند فورد فیستا و فولکس واگن به فروش خوبی دست یافتند و بر محبوب بودن خود افزودند و اگر پژو رقیبی رو در رو برای انها نمی‌یافت، به سرعت بازار فروش خود را در این کلاس از دست می‌داد.

در این هنگام خودروی کوچک ونیرومند تازه‌ای نیاز بود و ۲۰۶ در سال ۱۹۹۸ جایگزین دیرهنگام ۲۰۵ شد، جالب است که از همان ابتدای ورود، خریداران این خودرو برخی از نامداران همچون کارل ترنر و جیمی بارتون بودند.

پژو ۲۰۶ در ابتدا به عنوان یک خودروی هاچ بک با موتور بنزینی ۱/۱، ۴/۱ و ۶/۱ لیتر و موتور دیزلی ۹/۱لیتر و بعد از آن با موتور HDI به بازار عرضه شد. در سال ۱۹۹۹ مدل GTI ا۲ لیتر با سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت (معادل ۱۳۰ مایل بر ساعت) و در سال ۲۰۰۳ مدل ارتقاء یافته GTI به نام پژو RC ، به این گروه اضافه شد. شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو ۴/۷ بودو سرعت آن در نهایت به بالای ۲۲۰ کیلومتر بر ساعت (معادل ۱۴۰مایل بر سرعت) و قدرت ۱۸۰ اسب بخار (۱۳۰ کیلووات) می‌رسید.

خودرو پژو 206 نیز از سال 2000 و 2001 به بازار ایران آمد و جایگاه خود را پیدا نمود که در تیپ های 2 تا 6 به مصرف کنندگان عرضه شد. تا به ان لحظه این خودرو در کشور ما تولید میگردد حال باید دید مدیران ایرانخودرو تا چه زمانی قصد تولید این خودرو قدیمی اما جذاب را دارند؟

 

 برای باتری 206 باتری ایرانی بهتر است یا خارجی؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. باتری هایی مانند باتری اوربیتال سپاهان ، باتری اوربیتال پریموم سپاهان ، باتری سوزوکی و باتری تینو جزء برند های مناسب برای باتری 206 میباشد.

 

 

نحوه تعویض باتری  206 :

 

 

چگونه قبل از تمام شدن باتری 206 بتوانیم تشخیص دهیم و تعویض نماییم؟

یکی از راه های متوجه شدن از تمام شدن عمر باتری اول باید بدانیم طول عمر مفید باطری ماشین 2 الی 3 سال میباشد در زمان نزدیک شدن به این زمان هر یک ماه یک بار چشمی باتری را چک نماییم در صورت تغییر رنگ چشمی باید بدانیم باتری خودرو عمرش روبه پایان و زمان تعویض آن فرا رسیده. راه بعدی از نحوه استارت خوردن باطری خودرو میباشد ، اگر ماشین کم جون استارت بخورد و به زور روشن گردد دیگر راه نزدیک شدن پایان عمر باتری ماشین میباشد.

برای تعویض باتری 206 در محل میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 بهترین مارک باتری پژو 206

 

چطور بفهمیم از گارنتی باطری ماشین ما چقدر باقی مانده است ؟

برای دانستن این موضوع ابتدا باید بدانیم باتری خودرو ما از چه برندی هست خارجی است یا داخلی ؟ اگر خارجی باشد که در حال حاضر بیشتر از 6 ماه گارانتی نمیگردد. اما اگر برای تولد داخل باشد بسته به نوع کارخانه تولیدی گارانتی باتری متفاوت میباشد.

اگر باتری 206برای کارخانه صبا باتری باشد این کارخانه کلیه باتری های خودرو های سبک خودر را 12 ماه گارانتی مینماید که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال در سایت سپاهان باتری مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید.

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

اگر برای کارخانه های دیگر مانند تینو وایا برنا و... باشد بین 12 الی14 ماه گارانتی معتبر دارند .

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری خودرو خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال باتری ماشین در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

aتمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع هم آمده ایم تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی نماییم.قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید باتری 206 در کرج ، مشهد ، قم ، بندرعباس ، اراک ، قزوین ، ورامین ، شهرری ، مهرشهر ،عظیمیه ، پاکدشت ، اصفهان و...  با ما در تماس بگیرید.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان در قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات باتری 206،  باتری پژو 206 چند آمپر است ، خرید باتری 206 ، قیمت باتری 206 ، آمپر باتری 206 چقدر است ؟ ، فروش باتری 206 در ساری ، باتری 206 در بندرعباس ، باطری پژو 206  ، فروش اینترنتی باتری 206 ، خرید اینترنتی باطری پژو 206 ، نمایندگی باطری 206  ، خرید باتری 206 در کرج ، باتری 206 در قم ،  تعویض باتری 206 در محل  ، قیمت باطری 206   ، خرید باتری 206 ، فروش باتری 206   ، ارسال و نصب ایگان باتری 206 ، باطری فابریک باتری 206   ، خرید باتری 206 در فردیس ،  نمایندگی فروش باتری 206  و باتری 206 چند آمپر است؟  برچسب گذاری شده است.

 

 

سوالات پر تکرار

باتری پژو ۲۰۶ وقتی خالی میشود و قدرت کافی برای استارت خوردن را نداشته باشد در زمان استارت زدن و روشن کردن صدایی مانند تق تق و یا تیک تیک میدهد که این موضوع از علائم مهم و واضح تمام شدن باتری ۲۰۶ میباشد. جهت خرید باتری ۲۰۶ با همکاران ما درتماس باشید.

بله ، ارسال و نصب باتری پژو ۲۰۶ در محل شما رایگان میباشد. در هریک از شهر های تهران ، کرج ، قزوین ، قم ، مشهد ، اهواز ، اصفهان ، شیراز ، بندرعباس و ساری باشید در کوتاه ترین زمان تکنسین های باتری ۲۰۶ در محل شما حاضر میگردند.

باتری ماشین #باتری پژو 206 
 • محمد هاشمی - 1400/09/19 , 09:38

  سلام، من راهنمایی میخواستم . ماشین من ۲۰۶ هست صبح اومدم استارت بزنم استارت نخورد و لحظه استارت صدای تق تق میاد آیا برای باتری هست یا مشکل از چیز دیگه ای است.
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/09/19 , 10:22

   سلام و درود ، بله مسئله استارت نخوردن ماشین شما از باتری است . خودرویی که در لحظه استارت صدای تک تک یا تق تق بدهد قطعا مشکل از باتری ماشین میباشد.
   0 | 0
 • مینا کیهان - 1400/09/22 , 02:33

  سلام ، برای ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۸ چه باتری مناسبه؟ و آیا میشه باتری به باتری کرد به جای تعویض باتری؟‌ممنون میشم قیمت شارژ باتری را هم بفرمایید.
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/10 , 02:29

   سلام و درود باتری خودرو شما ۵۰ آمپر سایز کوچک میباشد که هزینه باتری به باتری در محل شما در حال حاضر ۸۰ تومان میباشد.
   0 | 0
 • علی زرین - 1400/10/15 , 03:03

  سلام باتری مناسب ۲۰۶ تیپ ۵ چند آمپر است؟ سال ساخت خودرو ام هم ۸۹ هست. آیا باتری ۶۰ آمپر مناسب هست؟ یا بیشتر هم میشه روی ماشین بزارم؟ چون رو ماشینم آمپیلی و زنون دارم.
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/16 , 12:15

   درود فراوان ، بله میتوانید بر روی خودرو خود با توجه به سال ساخت ماشینتون بنهایتا باتری با توان ۶۰ آمپر قرار دهید اما بالاتر از آن خیر.
   0 | 0
 • مدیر سایت - 1401/03/23 , 11:40

  باتری پژو ۲۰۶ من مدل ۹۸ هست آیا میشود باتری ۶۶ آمپر بر روی آن قرار داد؟ و اینکه درب ها با ریموت باز نشدن با کلید باز شدن ممکنه مشکل از باتری باشه؟
  0 | 0
  • سینا محصلی - 1401/03/23 , 12:07

   سلام و درود باتری فابریک پژو ۲۰۶ ، ۵۰ آمپر میباشد اما با توجه به سال ساخت خودرو شما ، میتوانید باتری تا آمپر ۶۰ بر روی خودرو خود قرار دهید چرا که توان دینام شما بیشتر از این میزان نیست. اگر هم از برق بیشتری از خودرو خود استفاده نمیکنید مانند سیستم صوتی که دارای آمپلی و یا ساب باشد میتوانید از باتری با آمپراژ ۵۰ یا ۵۵ استفاده نمایید.در مورد سوال دوموتون هم باید بگم بله به احتمال خیلی زیاد مشکل از باتری ماشین شما میباشد.
   0 | 0
 • سینا محصلی - 1401/03/23 , 11:42

  باتری پژو ۲۰۶ من مدل ۹۶ هست آیا میشود باتری ۶۶ آمپر بر روی آن قرار داد؟ و اینکه درب ها با ریموت باز نشدن با خود سوئیچ باز شدن، ممکنه مشکل از باتری باشه؟
  0 | 0
 • سولماز نظری - 1401/03/23 , 11:57

  سلام یک باتری ۷۴ آمپر پوما برای ماشینم میخوام قیمتش چقدر هست ؟ باتری کهنه ام هم ۵۵ آمپر هست.
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1401/03/23 , 12:10

   سلام و درود باتری پوما و دیکر برند های خارجی دیگر در بازار ایران موجود نیستن و شما میتوانید از باتری های داخلی فقط استفاده نمایید. باتری سوزوکی و اوربیتال سپاهان باتری های بسیار مناسبی برای خودرو پژو ۲۰۶ میباشد. همچنین توان دینام شما در بازه ۵۰ الی ۶۰ آمپر میباشد لذا باتری ای که در نظر میگیرید باید نهایتا در این آمپراژ باشد چراکه با قرار دادن باتری با آمپراژ‌بیشتر هم به دینام خود فشار میاورید و هم به سیستم برقی خودرو ۲۰۶ . ارسال و نصب باتری ۲۰۶ در محل رایگان میباشد.
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری