بهترین باتری ماشین پراید | خرید ارزانترین باتری پراید
دوشنبه 13 دی 1400 مدیر سایت 995 4

بهترین باتری ماشین پراید | خرید ارزانترین باتری پراید

جهت خرید بهترین باتری ماشین پراید با ارزانترین قیمت و ضمانت بالای تعویض و ارسال و نصب رایگان باتری پراید در محل میتواند از امداد باتری یدک رسانی تهیه نمایید.

مشخصات بهترین باتری ماشین پراید

ولتاژ : 12 ولت

آمپر : 55 آمپر پایه کوتاه

ابعاد باتری: 22.6 در 17.5 در 25.6 (سانتی متر)

 خرید باتری پراید

 

لیست بهترین باتری ماشین پراید  :

 

 

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که اولین روش ورود به سایت یدک رسانی میباشد.

روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره 09353564407 میباشد.

 

بهترین باتری ماشین پراید چیست؟

باتوجه به اینکه توان دینام پراید از 05 امپر تا 60 آمپر میباشد شما میتوانید باتریی تا میزان 60 آمپر قرار بدهید. اما به یاد داشته باشید اگر اقدام به تعویض باتری با آمپری بالاتر از 60 کردید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق ماشین به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه سایپا حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری شود، ندارید همان باتری فابریک پراید که  55  آمپر میباشد ، قرار دهید.

 

در زمان خرید باتری پراید باید به نکات مهم و اساسی را که در ذیل بیان میشود، دقت نمود :

از نو بودن و فابریک بودن باتری مطمئن شوید. یعنی  مطمئن شوید در زمان نصب و خرید حتما باتری پراید را از پک خارج نمایند. کارت گارانتی در داخل پک بسته بندی میباشد و نکته بسیار مهم و اساسی که از پک بودن باتری مهمتر است خط و خش نداشتن سر باتری های سربی باتری پراید. سرب به دلیل خاصیت  نرم بودن خود با کوچکترین ضربه ، دارای خط وخش میشود که این مورد بهترین نشانه گذاری جهت شناختن باتری فابریک و نو ماشین پراید میباشد.

باتری پراید در دو نوع خشک و تر در بازار موجود میباشد که باتری خشک با توجه به تکنولوژی جدید تر و صفحات سربی که توسط  دستگاه های جدید تولید میگردند کیفیت و طول عمر بالاتری نسبت به باتری های تر یا اسیدی دارند.

تمامی باتری های موجود در فروشگاه یدک رسانی که برای باتری پراید موجود میباشد تماما از باتری های خشک میباشند. شما میتوانید به راحتی در سایت ما ثبت سفارش نمایید و در کمترین زمان باتری پراید را در محل خود دریافت نمایید.

 برای پراید باتری خارجی  بهتر است یا باتری ایرانی ؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. باتری هایی مانند باتری EFB ، باتری اوربیتال سپاهان ، باتری اوربیتال پریموم سپاهان ، باتری سوزوکی و باتری تینو جزء برند های مناسب برای باتری پراید میباشد.

 

قیمت باطری پراید چقدر است؟

برای این خودرو فرانسوی باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی  موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری ، کیفیت و ضامنت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

برای مشاهده لیست کامل انواع بهترین باتری ماشین پراید به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره09353564407   تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

 بهترین باتری برای پراید

 

چه زمانی بفهمیم باتری پراید خالی شده است؟

دلایل زیادی جهت خالی شدن باتری پراید وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد.

دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.

سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.

جهت شارژ و خرید بهترین باتری پراید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در محل شما حاظر میگردد.

 

از کجا بدانیم زمان تعویض باتری پراید فرا رسیده است؟

باتوجه به تجربه چندین ساله ما در حوزه فروش باتری خودرو بخصوص باتری پراید  اولین مورد باید بدانیم باتری ماشین چند امپر است و سپس چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید که وجود هر کدام از این علانت ها به معنی إتمام عمر باتری پراید میباشد:

 • اگر باتری پراید شما به سختی و کندی استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.
 • اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده که  به این منظور میتوانید با کارشناسان تیم یدک رسانی ما تماس حاصل نمایید.
 • اگر زمان استارت زدن ماشین ، پراید استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید اقدام نمایید.
 • اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است.

 

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ماشین در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض بهترین باتری ماشین پراید میکند تا مشکلی در خودرو شما به وجود نیاید.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند تا مشکل خودرو شما شناسایی گردد.

 

باتری خارجی مناسب برای پراید چیست؟

از نمونه باتری های خارجی که مناسب برای ماشین پراید در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاضر واردات این نوع باتری های صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند.

 

چگونه قبل از تمام شدن باتری پراید بتوانیم تشخیص دهیم و تعویض نماییم؟

یکی از راه های متوجه شدن از تمام شدن عمر باتری اول باید بدانیم طول عمر مفید باطری ماشین 2 الی 3 سال میباشد در زمان نزدیک شدن به این زمان هر یک ماه یک بار چشمی باتری را چک نماییم در صورت تغییر رنگ چشمی باید بدانیم باتری عمرش روبه پایان و زمان تعویض آن فرا رسیده. راه بعدی از نحوه استارت خوردن باتری ماشین میباشد ، اگر ماشین کم جون استارت بخورد و به زور روشن گردد باید بدانیم که پایان عمر باتری فرارسیده است.

برای تعویض و خرید بهترین باتری ماشین پراید باتری ماشین میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 باتری مناسب برای پراید

 

چطور بفهمیم از گارنتی باطری پراید ما چقدر باقی مانده است ؟

برای دانستن این موضوع ابتدا باید بدانیم باتری خودرو ما از چه برندی هست خارجی است یا داخلی ؟ اگر خارجی باشد که در حال حاضر بیشتر از 6 ماه گارانتی نمیگردد. اما اگر برای تولید داخل باشد بسته به نوع کارخانه تولیدی گارانتی باتری متفاوت میباشد.

اگر باتری پراید برای کارخانه صبا باتری باشد این کارخانه کلیه باتری های خودرو های سبک خودر را (به غیر از تاکسی) 12 ماه گارانتی مینماید که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید. 

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

 

اگر برای کارخانه های دیگر مانند تینو و یا برنا و... باشد بین 12 الی14 ماه گارانتی معتبر دارند .

لیست ضمانت بهترین باتری ماشین پراید: 

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال بهترین باتری ماشین پراید در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

مزیت خرید باتری پراید از تیم یدکرسانی:

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

پرداخت هزینه باتری پراید پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

سبد کالایی متنوع که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده خرید باتری پراید از ما میباشد.

تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

تمامی تکنسین های امداد باتری یدک رسان افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

جهت رفاه حال شما ، ارسال و نصب باتری پراید را رایگان کرده ایم.

 

تمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع آمده ایم تا این امر مهم را تحقق ببخشیم. قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید باتری پراید در شهر هایی مانند تهران، بندرعباس ، قم ، قزوین ، مشهد ، پردیس، اراک ، شیراز ، کرج ، اصفهان و... با ما در تماس باشید.

 

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات بهترین باتری ماشین پراید ، قیمت باطری پراید ، ضمانت باطری پراید   ، قیمت بهترین باتری ماشین پراید ، خرید بهترین باطری پراید   ، خرید اینترنتی باتری پراید ، خرید باطری پراید از امداد باتری ، قیمت باطری پراید در کرج ،  نصب در محل باتری پراید   ، فروش باطری پراید در کرمان  ، فروش باطری پراید ، فروش اینترنتی باطری پراید ، ارسال و نصب  باتری پراید ، تعویض رایگان باتری پراید در محل ، باطری فابریک پراید ، قیمت ارزان ترین باتری پراید ، ارزان ترن باتری ماشین پراید ، تعویض باتری پراید در محل و  خرید بهترین باتری ماشین پراید برچسب گزاری شده است.

 

 

 

باتری ماشین #باتری پراید 
 • سامان صداقت - 1400/05/12 , 01:45

  سلام میخوام باطری برای پراید بخرم ! لطفا راهنمایی کنید چه باتری مناسب هست ؟ و ارسال و نصب هم در محل دارید ؟ اگر دارید بفرمایید آیا باتری 66 آمپر مناسب ماشین من هست؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/12 , 12:52

   سلام و درود . باتری فابریک پراید ۵۵ آمپر میباشد و ارسال و نصب آن در محل شما کاملا رایگان است. باتری ۶۶ آمپر بالاتری از حد توان دینام خودرو شما میباشد نهایتا باتری ۶۰ آمپر پیشنهاد میگردد برای پراید.
   0 | 0
 • علی زرین - 1400/10/15 , 02:49

  از کجا بفهمیم باتری پراید تموم شده یا فقط نیاز به شارژ‌ دارد؟‌ برای خرید چه برندی رو پیشنهاد میدید؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/16 , 12:06

   سلام و درود باتری فابریک پراید ۵۵ آمپر میباشد که برند های صبا باتری ، سپاهان باتری ، برنا باتری و ... تماما موجود میباشد. و جهت فهمیدن اینکه چه زمانی مناسب برای تعویض باتری ماشین میباشد ، پیشنهاد میشود مقاله بالا را کامل و با دقت مطالعه نمایید.
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری