بهترین باتری ماشین سمند | قیمت باطری سمند سپاهان
شنبه 02 مرداد 1400 مدیر سایت 826 0

بهترین باتری ماشین سمند | قیمت باطری سمند سپاهان

جهت خرید بهترین باتری ماشین سمند به با ارسال و نصب رایگان در محل با قیمت مناسب میتوانید با ما در ارتباط باشید.در این مقاله عمر باتری سمند ef7 را میتواند بفهمید.

مشخصات بهترین باتری ماشین سمند

ولتاژ : 12 ولت

آمپر باتری فابریک  سمند : 66 آمپر پایه کوتاه

ابعاد باتری: 22.6 در 17.5 در 25.6 (سانتی متر)

بهترین باتری ماشین سمند 

 

لیست بهترین باتری ماشین سمند  :

 

 

 

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که اولین روش ورود به سایت یدک رسانی میباشد.

روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره 09353564407 میباشد.

 

بهترین باتری ماشین سمند چیست؟

باتوجه به اینکه توان دینام سمند از 66 آمپر تا 74 آمپر میباشد شما میتوانید باتریی تا  میزان 74 آمپر قرار بدهید. اما به یاد داشته باشید اگر اقدام به تعویض باتری با آمپری بالاتر از 74 کردید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق ماشین به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه ایران خودرو حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری باشد، ندارید همان باتری فابریک سمند که 66 آمپر میباشد ، قرار دهید.

 برای سمند باتری خارجی  بهتر است یا باتری ایرانی ؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. باتری هایی مانند باتری EFB ، باتری اوربیتال سپاهان ، باتری اوربیتال پریموم سپاهان ، باتری سوزوکی و باتری تینو جزء برند های مناسب برای باتری سمند میباشد.

 

قیمت باطری سمند چقدر است؟

برای این خودرو ایرانی باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری ، کیفیت و ضامنت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

برای مشاهده لیست کامل انواع بهترین باتری ماشین سمند به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره09353564407   تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

 

 

چه زمانی بفهمیم باتری سمند خالی شده است؟

دلایل زیادی جهت خالی شدن باتری سمند وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد.

دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.

سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.

جهت شارژ و خرید بهترین باتری سمند میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در محل شما حاظر میگردد.

 

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ماشین در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض بهترین باتری ماشین سمند میکند تا مشکلی در خودرو شما به وجود نیاید.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند تا مشکل خودرو شما شناسایی گردد.

 

باتری خارجی مناسب برای سمند چیست؟

از نمونه باتری های خارجی که مناسب برای ماشین سمند در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاضر واردات این نوع باتری های صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند.

 

چگونه قبل از تمام شدن باتری سمند بتوانیم تشخیص دهیم و تعویض نماییم؟

یکی از راه های متوجه شدن از تمام شدن عمر باتری اول باید بدانیم طول عمر مفید باطری ماشین 2 الی 3 سال میباشد در زمان نزدیک شدن به این زمان هر یک ماه یک بار چشمی باتری را چک نماییم در صورت تغییر رنگ چشمی باید بدانیم باتری عمرش روبه پایان و زمان تعویض آن فرا رسیده. راه بعدی از نحوه استارت خوردن باتری ماشین میباشد ، اگر ماشین کم جون استارت بخورد و به زور روشن گردد باید بدانیم که پایان عمر باتری فرارسیده است.

برای تعویض و خرید بهترین باتری ماشین سمند میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

 

چطور بفهمیم از گارنتی باطری سمند ما چقدر باقی مانده است ؟

برای دانستن این موضوع ابتدا باید بدانیم باتری خودرو ما از چه برندی هست خارجی است یا داخلی ؟ اگر خارجی باشد که در حال حاضر بیشتر از 6 ماه گارانتی نمیگردد. اما اگر برای تولید داخل باشد بسته به نوع کارخانه تولیدی گارانتی باتری متفاوت میباشد.

اگر باتری سمند برای کارخانه صبا باتری باشد این کارخانه کلیه باتری های خودرو های سبک خودر را (به غیر از تاکسی) 12 ماه گارانتی مینماید که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید. 

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

 

اگر برای کارخانه های دیگر مانند تینو و یا برنا و... باشد بین 12 الی14 ماه گارانتی معتبر دارند .

لیست ضمانت بهترین باتری ماشین سمند: 

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال بهترین باتری ماشین سمند در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

تمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع آمده ایم تا این امر مهم را تحقق ببخشیم. قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید بهترین باتری ماشین سمند در تمام شهر های ایران مانند تهران، بندرعباس ، کرج ، اصفهان و... با ما در تماس باشید.

 

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات بهترین باتری ماشین سمند ، قیمت باطری سمند ، ضمانت باطری سمند   ، قیمت بهترین باتری ماشین سمند ، خرید بهترین باطری سمند   ، خرید اینترنتی باتری سمند ، خرید باطری سمند از امداد باتری ، قیمت باطری سمند در کرج ،  نصب در محل باتری سمند   ، عمر باتری سمند ef7  ، خرید باتری سمند در کرج ، فروش اینترنتی باطری سمند ، ارسال و نصب  باتری سمند ، تعویض رایگان باتری سمند در محل ، باطری فابریک سمند ، فروش باطری سمند ،  قیمت ارزان ترین باتری سمند ، ارزان ترن باتری ماشین سمند  و  خرید بهترین باتری ماشین سمند برچسب گزاری شده است.

 

باتری ماشین #باتری سمند 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری