باتری جک s5 چند آمپر است؟ | قیمت باتری جک s5
سه شنبه 24 آبان 1401 مدیر سایت 1460 0

باتری جک s5 چند آمپر است؟ | قیمت باتری جک s5

باتری جک s5 چند آمپر است؟ ۷۰ آمپر قطب مخالف میباشد. جهت خرید باطری جک s5 با بهترین قیمت و تعویض و نصب رایگان جک s5 در محل خود در کمتر از 30 دقیقه تماس بگیرید.

 فروش اینترنتی باتری جک s5

 

باتری جک s5 چند آمپر است؟

باتری فابریک جک اس5 ،  70 آمپر پایه بلند معکوس ( قطب مخالف ) میباشد.

 

قیمت باتری جک اس5

 

لیست برند های مختلف باتری مناسب برای جک اس5 :

 

مدت گارانتی باطری جک s5 :

برای باتری جک اس5 برندهای مختلفی وجود دارد که در جدول زیر ضمانت هر کدام از آنها براساس نوع برند باتری مشخص گردیده است.

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که:

  • اولین روش ورود به سایت یدک رسانی و ثبت سفارش باتری مورد نظر خود میباشد.
  • روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره فوری 09353564407 میباشد.

خرید باتری جک اس ۵

 

 علت استارت خوردن و روشن نشدن ماشین جک s5 :

دلایل زیادی جهت روشن نشدن خودرو وجود دارد در اینجا به چند دلیل مهم و رایج استارت خوردن و روشن نشدن ماشین میپردازیم :

  • مشکلات مربوط به پمپ بنزین: اگر خودرو استارت میخورد و روشن نمیشود ابتدا با یک گوش دادن دقیق و هنگامی که کلید را برای اولین بار در موقعیت "روشن" قرار می دهید ، می توانید برای چند ثانیه صدای پمپ درون مخزن را بشنوید. اگر نمی شنوید ممکن است پمپ خراب شده باشد و یا فیوز مربوط به آن سوخته باشد .
  • فیلتر روغن کثیف شده باشد: اگر فیلتر روغن شما کثیف شده باشد ، بنزین نمی تواند به موتور برسد، که این خود یکی دیگر از دلایل استارت خوردن و روشن نشدن خودرو محسوب میگردد. این کار سوخت رسانی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را برای شما دشوار می کند.
  • باک بنزین خالی شده باشد: اگر بنزین خالی شده باشد پس مایع احتراق به داخل انژکتور توسط پمپ نمیرسد ، چراکه در این مورد مشکل برقی وجود ندارد و استارت ماشین زده میشود اما خودرو روشن نمیشود . یکی از اشتباهات ما در تشخیص همین مورد است باید دقت نماییم که خودرو استارت نمیخورد یا استارت میخورد اما روشن نمیشود.
  • فویز قطع شده باشد: ممکن است فیوز پمپ بنزین و یا فیوز های مربوط به سیستم احتراق سوخته باشد. باید جعبه فیوز خودرا با حوصله چک نمایید در صورت قعطی دریکی از فیوزها یک فیوز سالم و هم آمپر جایگزین نمایید.

 باتری جک s5 چند آمپر است؟

 

علت خوابیدن باتری جک s5 :

دلایل زیادی جهت خالی شدن باطری خودرو وجود دارد اما چند دلیل مهم و اساسی وجود دارد که معمولا باعث خالی شدن باتری جک s5 میگردد. اولین مورد روشن ماندن چراغ های خودرو میباشد که باعث خالی شدن باتری خودرو میگردد. دومین مورد کم استارت زدن ماشین ( مانند مسافرت رفتن که چند روز متوالی ماشین استارت نخورد ) که باعث خالی شدن باطری ماشین میشود.

سومین مورد استفاده از ضبط ماشین در زمانی که ماشین روشن نباشد. این سه دلیل از دلالیل اساسی خالی شدن باتری ماشین میباشد.

جهت شارژ باتری ماشین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتریِ یدک رسانی در  محل شما حاظر میگردد.

 

نحوه تعویض باتری جک s5 :

برای تعویض باتری این خودرو میبایست ابتدا بدانید چه آچار هایی لازم دارید و پس از آن با دقت اقدام به تعویض باتری جک s5 نمایید. برای این منظور شما به یک آچار شماره ۱۰ و یک آچار شماره ۱۲ نیاز دارید. آچار شماره ۱۰ برای باز کردن سر باتری ها میباشد و آچار شماره ۱۲ برای باز کردن بست نگهدارنده باتری جک s5 میباشد (این بست در جلو باتری قرار گرفته است.) بعد از باز کردن باتری ، باتری جدید جک s5 را جایگزاری مینمایید و سپس اقدام به بستن بست نگهدارنده و سپس سرباتری ها مینمایید . تبریک شما یه راحتی توانستید باتری ماشین خود را تعویض نمایید.

قیمت باطری جک s5 چقدر است؟

برای این خودرو چینی باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی  موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری و کیفیت . ضامنت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

برای مشاهده لیست کامل  انواع باتری جک s5به فروشگاه یدک رسانی مراجعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را مشاوره رایگان و کامل نمایند.

 

برای باتری جک اس5 باتری ایرانی بهتر است یا خارجی؟

باتوجه به وضع موجود برخی از باتری های کارخانه های تولید داخل دارای کیفیت بسیار خوبی در صفحات، بسته بندی ، سرب موجود در باتری میباشند که از نظر کیفی نه تنها چیزی از باتری ها خارجی کم ندارند حتی باتوجه به گارانتی بلند مدتی که باتری های داخلی دارند وجه تمایز آنها با باتری های خارجی شده است.

پیشنهاد امداد باتری یدک رسانی استفاده از باتری های تولید داخل میباشد. باتری هایی مانند باتری اوربیتال سپاهان ، باتری اوربیتال پریموم سپاهان ، باتری سوزوکی و باتری تینو جزء برند های مناسب برای باتری جک اس5 میباشد.

 

بهترین باتری مناسب برای باتری جک اس5 چیست؟

باتوجه به اینکه توان دینام جک s5 از 70 امپر تا 80 آمپر میباشد شما میتوانید تا 80 آمپر برای خودرو خود باتری قرار بدهید . اما فراموش نکنید اگر اقدام به تعویض باتری جک s5 با امپری بالاتر از 80 آمپر کردید حتما در بعضی سیم کشی های خودرو باید دست به تقویت و تعویض کابل های برق خودرو به کابلهای قوی تر نمایید.

در آخر باید بیان کرد اگر باتری با آمپر بالاتر نیاز بود خود کارخانه جک حتما اقدام به قرار دادن باتری با آمپر بالاتر میکرد. لذا اگر سیستم صوتی  با برق بیشتر و یا لامپ های اضافه که منجر به استفاده از برق بالاتری دارد نمیکنید همان باتری فابریک باتری جک اس5که 70 آمپر قطب معکوس میباشد ، قرار دهید.

 

خرید باتری جک s5 در امداد باتری یدک رسانی به چه صورت امکان پذیر است؟ 

اگر تا چند سال پیش به صاحب ماشین جک s5 میگفتیم که باتری ماشین خود را به صورت اینترتنی خرید کنید قطعا باور نمیکردند و میخندید که مگر میشه کسی باتری جک s5 را به صورت اینترنتی سفارش دهد . باید گفت بله الان با وجود خیلی مسائل مانند کرونا و دیگر مسائلی که ذکر میکنیم  شدنی است و یکی از استارت آپ های موفق هم محسوب میگردد . حالا امروزه با تغییر سبک زندگی افزایش ترافیک هر روزه ، وجود مشغله های بزرگ و کوچک در زندگی همه ما ها ، باعث شده اکثر خرید های ما از خرید های روزانه و مایحتاج روزانه مان گرفته تا خرید ابزار آلات و الان باتری جک اس ۵ به صورت اینترنتی به فروش میرسد. آن هم بصورت ارسال و نصب رایگان در محل انجام میگیرد. امروزه خدمات شکل جدیدی به خود گرفته است که باعث شده به صورت رقابتی بتوان خدمات ارائه نمود. خرید باتری جک s5 و دیگر ماشین ها موجود در بازار ایران در امداد باتری یدک رسانی با ارسال و نصب رایگان صورت میپذیرد و تمامی قیمت های موجود در فروشگاه جهت خرید باتری ماشین به صورت رقابتی بوده و با تحویل باتری باتری کهنه میباشد.

 فروش باتری جک اس ۵

باتری خارجی مناسب برای باتری جک اس5 چیست؟

از نمونه باتری های خارجی که مناسب برای باتری جک اس5 در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاظر واردات این نوع باتری های صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند.

 

نحوه تعویض باتری جک s5:

 نگاهی به تاریخچه جک s5 :

جک S5 یک کراس اور شهری است که توسط شرکت JAC تولید می شود این شرکت در میان شرکت های خودروسازی قدیمی چین قرار دارد تلفظ نام برند JAC در واقع (جی ای سی) می باشد که در ایران هم این برند را به نام جک می شناسند. کار شرکت جک در گذشته ساخت کامیون های سبک بود و کامیون های خود را به بیش از 100 کشور جهان صادر می کرد. در گذر زمان مدیران شرکت جک تصمیم به ساخت ماشین های سدان و کراس اوور، کردند.

در اوایل سال 2015 شرکت JAC یک کراس اوور که جک s5 نام داشت به بازار عرضه کرد، جک s5 اولین خودرویی بود که در داخل کشور تولید می شد و دارای جعبه دنده 6 سرعته یکدست و موتور 2000 سی سی می باشد. شرکت خودرو سازی JAC پس از حدود دو سال نسخه اتوماتیک جک s5 را که دارای جعبه دنده 6 سرعته دو کلاچه بود را عرضه کرد. نسخه اتومات با نسخه دستی تفاوت ظاهری چندانی ندارد ولی چند تغییر جزئی در نسخه اتومات وجود دارد.

جالب است بدانید هر دومدل گیربکس دستی و اتومان جک s5 دارای یک نوع موتور هستند و فقط میزان تولید قدرت در این دو نسخه متفاوت میباشد. گیربکس دنده ای جک s5 دارای موتوری با حجم حدود ۲۰۰۰ سی سی می باشد و توان خروجی موتور جک اس ۵ ، 174 اسب بخار در دور موتور 5200 دور در دقیقه است. در موتور نسخه اتومات تنها تفاوتی که نسبت به مدل دنده ای دارد این است که در نسخه اتوماتیک قدرت تولید شده توسط موتور 265 نیوتون متر می باشد و این یعنی گیربکس ۶ سرعته برای این نسخه در نظر گرفته شده است. در حالی که قدرت تولید شده توسط موتور نسخه دنده ای 235 نیوتون متر می باشد. اکنون در جک s5 تنها موتوری که وظیفه آن تولید قدرت است موتور 2000 سی سی که مجهز به توربو شارژ است که این موتور دارای استاندارهای بالای اروپا میباشد.

 

 

چرا از خدمات امداد باتری یدک رسانی استفاده کنیم؟

امداد باتری یدک رسانی با چندین سال سابقه در ارائه خدمات باتری ماشین در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

مدت زمان رسیدن تکنیسین امداد باتری به شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

تکنسین های امداد باتریِ یدک رسانی ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان نصب و تعویض باتری میکند تا مشکلی در سیستم برق خودرو شما به وجود نیاید.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند تا مشکل خودرو شما شناسایی گردد.

 

باتری جک اس ۵ چند روز خوابیده بوده آیا با باتری به باتری ماشین روشن میشود؟

اگر باتری ماشین شما بیشتر از ۲ سال عمر داشته باشد و باتری به دلیل روشن نشدن چند روزه ماشین خوابیده باشد ، ماشین با انجام باتری به باتری جان میگیرد و روشن میشود و اگر دینام خودرو شما سلامت باشد باتری جک اس ۵ را شارژ مینماید . نکته حاسز اهمیت اینجاست باتری این خودرو با عمر بالای ۲ سال بعد از انجام باتری به باتری روشن میشود اما بعد از خاموش کردن خودرو و حدود ۲ ساعت خوابیدن ماشین باتری دوباره میخوابد. پس با توجه به تجربه این نکته در این مواقع بهتر است باتری ماشین جک s5 را تعویض نمایید.

 

جهت تعویض باتری جک اس ۵ میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید و یا دکمه درخواست امداد درپایین صفحه که به رنگ نارنجی میباشد را فشار دهید.

 

قیمت باطری ماشین جک s5 کره ای :

از نمونه باتری های خارجی که مناسب برای باتری جک s5 در ایران میباشد میتوان به باتری کومهو، باتری تایگر ، باتری دلکور ، باتری پوما ، باتری رویال و دیگر باتری های کره ای نام برد که متاسفانه با افزایش نرخ ارز و تخصیص نیافتن ارز به واردات باتری ماشین در حال حاظر واردات این نوع باتری ها صورت نمیپذیرد و اگر هم در بازار باشد یا تاریخ مصرف باتری های ذکر شده گذشته و یا به صورت قاچاق وارد شده اند که دارای گارانتی بالاتر از 6 ماه نمیباشند.

 

چگونه قبل از تمام شدن باتری جک s5 بتوانیم تشخیص دهیم و تعویض نماییم؟

یکی از راه های متوجه شدن از تمام شدن عمر باتری اول باید بدانیم طول عمر مفید باطری ماشین 2 الی 3 سال میباشد در زمان نزدیک شدن به این زمان هر یک ماه یک بار چشمی باتری را چک نماییم در صورت تغییر رنگ چشمی باید بدانیم باتری خودرو عمرش روبه پایان و زمان تعویض آن فرا رسیده. راه بعدی از نحوه استارت خوردن باطری خودرو میباشد ، اگر ماشین کم جون استارت بخورد و به زور روشن گردد دیگر راه نزدیک شدن پایان عمر باتری ماشین میباشد.

برای تعویض باتری جک s5 در محل میتوانید با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 داخل موتور ماشین جک s5

 

چطور بفهمیم از گارنتی باطری ماشین ما چقدر باقی مانده است ؟

برای دانستن این موضوع ابتدا باید بدانیم باتری خودرو ما از چه برندی هست خارجی است یا داخلی ؟ اگر خارجی باشد که در حال حاضر بیشتر از 6 ماه گارانتی نمیگردد. اما اگر برای تولد داخل باشد بسته به نوع کارخانه تولیدی گارانتی باتری متفاوت میباشد.

اگر باتری جک s5 برای کارخانه صبا باتری باشد این کارخانه کلیه باتری های خودرو های سبک خودر را 12 ماه گارانتی مینماید که برای تعویض آن نیاز به کارت گارانتی به همراه مهر و امضا فروشگاه میباشد.

اگر برای کارخانه سپاهان باتری باشد باتوجه به دیجیتالی بودن گارانتی این کارخانه ، یک شماره سریال بر روی درب باتری درج میگردد که با زدن شماره سریال در سایت سپاهان باتری مدت زمان باقی مانده از گارانتی باتری خود را مشاهده نمایید و یا با وارد شدن در لینک زیر به صورت مستقیم میتوانید گارانتی باتری سپاهان خود را مشاهده نمایید.

(لینک فعال سازی گارانتی سپاهان )

اگر برای کارخانه های دیگر مانند تینو ویا برنا و... باشد بین 12 الی14 ماه گارانتی معتبر دارند .

همچنین میتوانید جهت استعلام گارانتی باتری خودرو خود به صورت رایگان با کارشناسان ما به شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

 باطری جک s5 چند آمپر است؟

باتری جک s5 یا اس ۵ ، ۷۰ آمپر قطب مخالف میباشد .حالا که فهمیدیم آمپر باتری جک s5 چقدر است ؟ میتوانیم قیمت آن را هم به دست بیاریم. برای این خودرو چینی باتوجه به تنوع باتری ماشین که در فروشگاه یدک رسانی موجود است و باتوجه به آمپر مورد نیاز شما برای خودروی خود قیمت ها متفاوتی وجود دارد که این تفاوت قیمت مربوط به نوع برند باتری ، آمپر باتری و کیفیت . ضمانت باتری های موجود در امداد باتری یدک رسانی میباشد.

باتری کره ای و خارجی برای ماشین جک s5 دیگر وارد نمیشود به همین دلیل فقط باتری های تولید داخل را استفاده نماید.

لازم به ذکر است در امداد باتری یدک رسانی ، تعویض و ارسال باتری ماشین در محل شما عزیزان کاملا رایگان بوده و شما هزینه اضافه ای به غیر از پرداخت هزینه خود باتری ، پرداخت نخواهید کرد.

 

تمامی باتری ها در فروشگاه یدک رسانی با قیمت کاملا رقابتی و حتی پایین تر از قیمت برخی رقبا ارائه میگردد . امداد باتریِ یدک رسانی در کمتر از 40 دقیقه در محل شما حاضر خواهد بود تا شما عزیزان در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. ما در یدک رسانی دور هم جمع هم آمده ایم تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی نماییم.قطعا رضایت شما مشتریان گرامی برای تیم ما بهترین پاداش خواهد بود .

جهت خرید باتری جک s5 در کرج ، مشهد ، قم ، بندرعباس ، اراک ، قزوین ، ورامین ، شهرری ، مهرشهر ،عظیمیه ، پاکدشت ، اصفهان ، شیراز و...  با ما در تماس بگیرید.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان در قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات باتری جک s5 ، خرید باتری جک s5 ، قیمت باتری جک s5 ، فروش باتری جک s5 در ساری ، باتری جک s5 در بندرعباس ، باتری جک s5 ، فروش اینترنتی باتری جک s5 ، خرید اینترنتی باطری جک s5 ، نمایندگی باطری جک اس5 ، خرید باتری جک s5 در کرج ، باتری جک در قم ،  تعویض باتری جک s5 در محل  ، قیمت باطری جک s5  ، خرید باتری جک اس5 ، فروش باتری جک اس5  ، ارسال و نصب ایگان باتری جک s5 ، باطری فابریک باتری جک اس5  ، خرید باتری جک s5 در فردیس و نمایندگی فروش باتری جکs5 برچسب گذاری شده است.

 

 

سوالات پر تکرار

بله، ارسال و نصب باتری جک اس۵ در هر نقطه از ظهر که باشید کاملا رایگان بوده و فقط شما مبلغ باتری را تقبل مینمایید.

باتری فابریک جک اس ۵ ، ۷۰ آمپر قطب مخالف میباشد . فراموش نکنید که باتری ۷۰ آمپر در دو مدل قطب موافق و مخالف تولید میگردد و حتما در زمان خرید باتری جک s5 بگویید باتری مخالف میخواهید.

باتری ماشین #باتری جک s5 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری