لنت ترمز 405 | خرید لنت ترمز پژو 405 با قیمت درب کارخانه
پنجشنبه 17 تیر 1400 مدیر سایت 791 0

لنت ترمز 405 | خرید لنت ترمز پژو 405 با قیمت درب کارخانه

جهت خرید انواع لنت ترمز مناسب برای پژو 405 به صورت آنلاین کافیه به فروشگاه یدک رسان مراجعه و با یک کلیک اقدام به خرید بهترین لنت ترمز 405 نمایید.

لنت ترمز یکی از حساس ترین و ضروری ترین لوازم یدکی ماشین میباشد که باید به صورت دوره ای چک و بررسی گردد. برای خرید لنت ترمز 405 میتواند به دو روش زیر اقدام به خرید بهترین لنت ترمز پژو 405 نمایید:

 لنت ترمز پژو 405

 

مشاهده انواع لنت ترمز و قیمت لنت ترمز 405 :

 

 

بهترین لنت ترمز پژو 405 چیست؟

در حال حاضر بهترین لنت ترمز موجود در بازار برای پژو 405 ، لنت ترمز پارس میباشد. این لنت ترمز دارا کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب در دسته لنت های ترمز است .

 

عمر مفید لنت ترمز پژو 405 چقدر است؟

برای لنت ترمز که یک وسیله مصرفی محسوب میگردد نمیتوان زمان مشخصی برای عمر آن اعلام نمود. اما به طور معمول عمر مفید لنت ترمز پژو 405 با توجه به نحوه و عادات رانندگی بین 15 الی 50 هزار کیلومتر میباشد.

 

چرا لنت ترمز پژو 405 بعد از تعویض صدای سوت میکشد؟

این یک اتفاق معمول است چرا که لنت نو باید مقداری کار کند تا لایه رویی لنت بر اثر اصطکاک با دیسک برداشته شود تا به بی صدا گردد. البته در بعضی لنت های ترمز نیمه فلزی به دلیل استفاده ا آلیاژ فلز در ساخت لنت ترمز 405 این صدا به گوش میرسد و طبیعی میباشد. اما اگر خیلی از زمان تعویض لنت ترمز 405 گذشته باشد صدای جیغ یا صوت لنت را شنیدد حتما آن راچک کنید تا متوجه شوید به پایان رسیده یا خیر.

 

چرا لنت ترمز پژو 405 را از یدک رسانی بخریم؟

 • راهنمایی و مشاوره مناسب جهت خرید لنت ترمز 405
 • معرفی بهترین و مناسب ترین لنت ترمز 405 با توجه به بودجه شما.
 • خریدی امن و آسان تنها با یک کیلیک در یدک رسان
 • ارسال سریع در کوتاه ترین زمان

 

برای پژو 405 لنت ترمز ایرانی بهتر است یا خارجی؟

با توجه به اینکه امروزه صنعت تولیدات قطعات ما با دستگاه های پیشرفته و بروز خارجی تولید میشوند با جرات میتوان گفت لنت ترمز ایرانی برای پژو 405 مناسب ترین و بهترین انتخاب از لنت های ترمز خاجی میباشد. چرا که قیمت و کیفیت دو مولفه مهم و اساسی در انتخاب لنت ترمز 405 میباشد.

لنت ترمز پژو 405 با اینکه هنوز تمام نشده به موقع ترمز نمیگیرد.

برای فهمیدن دقیق  این موضوع باید به تعمیرکار مراجعه نمایید اما به طور معمول 3 دلیل ممکن است رخ داده باشد:

 • دیسک شما لبه دار شده باشد که باعث میگردد لنت ترمز 405 با دیسک تماس درست و کافی نداشته باشند.
 • لنت ترمز به درستی ریگلاژ نیست و نیاز به تنظیم پیستون ها جهت تماس و اصطکاک کامل با دیسک باشد.
 • روغن ترمز پژو405 کم شده باشد که در این مورد حتما باید آن را چک و بررسی نمایید.

 

از کجا بفهمیم لنت ترمز جلو یا عقب پژو 405 تمام شده ؟

این که بفهمیم لنت ترمز جلو یا عقب پژو 405 تمام شده موضوع بسیار آسان و راحتی است. اول باید بدانیم که لنت ترمز عقب 405عمر تقریبا 4 برابری نسبت به عمر لنت ترمز جلو پژو 405 دارد. یعنی 3 الی 4 باری که لنت ترمز جلو پژو 405 را تعویض کردید لنت های عقب را بررسی نمایید. حال که دانستید لنت ترمز عقب عمر بیشتری نسبت به لنت ترمز جلو دارد میتوانید با چک کردن دوره ای و منظم لنت ترمز جلو متوجه شوید که کدام لنت شما نیاز به تعویض دارد.

جهت نحوه چک کردن لنت ترمز میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

 

 

چند مدل لنت ترمز برای پژو 405 وجود دارد؟

در حال حاضر سه مدل لنت ترمز برای پژو 405 وجود دارد:

 • ارگانیک
 • نیمه فلزی
 • سرامیکی

در میان این سه نوع لنت ترمز، لنت ترمز نیمه فلزی جزء پرکاربردترین نوع لنت ترمز پژو 405محسوب میگردد. این لنت‌ها( لنت های نیمه فلزی ) شامل فولاد ، آهن و گرافیت بوده و انتقال حرارت خوبی را از خود نشان داده و دیرتر داغ می‌شوند.

میتوانید مقاله جامع انواع مختلف لنت ترمز را مطالعه نمایید.

 

از کجا بدانیم زمان تعویض لنت ترمز پژو 405 شده است؟

باید بدانیم مواردی که ذکر میگردند به صورت کلی هستند و قطعی نیست:

 • دیر عمل کردن ترمز در زمان مناسب : یعنی پدال ترمز از پس از فشار دادن در زمان و لحظه مناسب اقدام به کم شدن سرعت نگردد.
 • در هنگام ترمز کردن پژو 405 صدای جیغ از لنت ترمز شنیده شود. این زمانی اتفاق میافتد که مواد لنت 405 تمام شده باشند و به سختی ترمز عمل میکند.
 • در هنگام ترمز فرمون به یک سمت کشیده شود : ممکن است یکی از لنت های ترمز جلو بیشتر از طرف دیگر خورده شده باشد.
 • بوی سوختگی از لنت بلند شود. اگر پس از گرفتن ترمز های مکرر پژو 405 بوی سوختگی به مشامتان رسید ممکن است مواد لنت تمام شده باشد و با دیسک ارتباط بر قرار کرده باشند.
 • چراغ ترمز 405 در پشت آمپر روشن گردد.

 

 

چرا لنت ترمز پژو 405 زود تمام میشود؟

باید بدانیم زود تمام شدن لنت ترمز 405 به دلایل مختلفی مربوط میشود مانند :

 • عادت های رانندگی : عادت های رانندگی ما مانند نحوه رانندگی اینکه با سرعت برویم و ترمز های سنگین بگیریم باعث خوردگی و کاهش سریع تر عمر لنت ترمز ما میشود.
 • محیط زندگی ما : اگر در یک محیط شهری پرترافیک قرار دارید این موضوع طبیعی است لنت ترمز 405 زود تمام میشود.چون ترمز های مکرر به دلیل ترافیک اصطکاک بیشتر بهمراه دارد و اصطکاک بیشتر خوردگی بیشتر لنت را به همراه دارد
 • جنس لنت ترمز خریداری شده برای پژو 405 : همانطور که اعلام شد برای پژو 405 ، سه مدل لنت ترمز وجود دارد بسته به نوع لنت ترمز عمر آن نیسز متفاوت است . برای مثال لنت ترمز سرامیکی عمر کمتری نسبت به لنت ترمز نیمه فلزی دارد.

جهت مشاوره و خرید لنت ترمز پژو 405 میتوانید دکمه درخواست امداد را فشار دهید تا شما را به بهترین نحوه در خرید بهترین لنت ترمز برای پژو 405 راهنمایی نمایند.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان و در قسمت لنت ترمز نوشته شده و با کلمات خرید لنت ترمز پژو 405 ، لنت ترمز پژو 405 ، لنت پژو 405 ، لنت ترمز 405 ، خرید ایترنتی لنت ترمز پژو 405 ، خرید آنلاین لنت ترمز 405 ، فروش لنت ترمز پژو 405 ، بهترین لنت ترمز پژو 405 ، قیمت لنت ترمز پژو 405 ، ارزان ترین لنت ترمز برای پژو 405 ، فروش اینترنتی لنت ترمز پژو 405 ، ارسال لنت ترمز پژو 405 ، پایین ترین قیمت لنت ترمز پژو 405 و انتخاب لنت ترمز پژو 405 برچسب گذاری شده است.

لنت ترمز #لنت ترمز پژو 405 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری