لنت ترمز تندر 90 |خرید لنت ترمز تندر 90 با بهترین قیمت از یدک رسان
شنبه 19 تیر 1400 مدیر سایت 1140 0

لنت ترمز تندر 90 |خرید لنت ترمز تندر 90 با بهترین قیمت از یدک رسان

برای خرید بهترین لنت ترمز تندر 90 به صورت آنلاین و پرداخت در محل کافیه به فروشگاه یدک رسان مراجعه و با یک کلیک اقدام به خرید لنت ترمز مناسب برای تندر 90 نمایید.

سلامت نگهداشتن لنت ترمز تندر 90 در شرایط کار برای ایمنی شما و سایر سرنشینان خودرو بسیار ضروری میباشد .جهت خرید لنت ترمز تندر 90 با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت میتوانید از فروشگاه یدک رسان اقدام به خرید نمایید.یکی از سوالات پر تکرار در مورد لنت ترمز تندر 90 عمر آن میباشد. باید اذعان کرد در مورد لنت ترمز که یک جنس مصرفی میباشد نمیتوان زمان مشخص و دقیقی اعلام نمود زیرا همه چیز مربوط به نوع نگهداری از لنت و روش رانندگی ما میباشد. اما به طور معمول بین 20 هزار تا 60 هزار کیلومتر عمر لنت ترمز تندر 90 میباشد. فراموش نکنید لنت ترمز یکی از مهمترین لوازم یدکی خودرو میباشد که باید به صورت دوره ای چک و بررسی گردد.

برای خرید لنت ترمز تندر 90 میتواند به دو روش زیر اقدام به خرید بهترین لنت ترمز مورد نیاز خود نمایید:

لنت ترمز تندر 90

 

مشاهده انواع لنت ترمز و قیمت لنت ترمز تندر 90:

 

 

بهترین لنت ترمز تندر 90 چیست؟

در حال حاضر بهترین لنت ترمز موجود در بازار برای تندر 90 ، لنت ترمز پارس آبی ( صادراتی ) میباشد. این لنت ترمز دارای کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب در دسته لنت های ترمز میباشد.

 

از کجا بفهمیم لنت ترمز جلو یا عقب تندر 90 تمام شده ؟

این که بفهمیم لنت ترمز جلو یا عقب تندر 90 تمام شده موضوع بسیار آسان و راحتی است. اول باید بدانیم که لنت ترمز عقب عمر تقریبا 4 برابری نسبت به عمر لنت ترمز جلو دارد. یعنی 3 الی 4 باری که لنت ترمز جلو تندر 90 را تعویض کردید لنت های عقب را بررسی نمایید. حال که دانستید لنت ترمز عقب عمر بیشتری نسبت به لنت ترمز جلو دارد میتوانید با چک کردن دوره ای و منظم لنت ترمز جلو متوجه شوید که کدام لنت شما نیاز به تعویض دارد.

جهت نحوه چک کردن لنت ترمز میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

عمر مفید لنت ترمز تندر 90 چقدر است؟

برای لنت ترمز که یک وسیله مصرفی محسوب میگردد نمیتوان زمان مشخصی برای عمر آن اعلام نمود. اما به طور معمول عمر مفید لنت ترمز تندر 90 با توجه به نحوه و عادات رانندگی بین 20 الی 60 هزار کیلومتر میباشد.

 

چه اتفاقی می افتد که لنت ترمز فرسوده می شود؟

هر بار که ترمز تندر 90 را درگیر می کنید ، مقدار کمی از مواد بر اساس اصطکاک از روی لنت ها و یا کفشکها ازبین می رود. با گذشت زمان ، مواد لنت نازک تر می شوند. اگر لنت ها یا کفشک ها تعویض نشوند ، مواد ساخته شده لنت کاملاً از بین می روند و قطعات فولادی نگهدارنده مواد در معرض دید قرار می گیرند. وقتی این قطعات فولادی با دیسک ها یا تماس پیدا کنند ، فاصله ترمز بیش از حد طولانی شده و آسیب رسیدن به دیسک ها افزایش پیدا میکنند. پس علائم گفته شده در بالا را جدی بگیرید تا بدانید چه زمانی لنت ترمز تندر 90 را تعویض کنید..

لنت ترمز تندر 90 بعد از تعویض صدای سوت میکشد.

این یک اتفاق معمول است چرا که لنت نو باید مقداری کار کند تا لایه رویی لنت بر اثر اصطکاک با دیسک برداشته شود تا به بی صدا گردد. البته در بعضی لنت های ترمز نیمه فلزی به دلیل استفاده ا آلیاژ فلز در ساخت لنت ترمز تندر 90 این صدا به گوش میرسد و طبیعی میباشد. اما اگر خیلی از زمان تعویض لنت ترمز تندر 90 گذشته باشد صدای جیغ یا صوت لنت را شنیدد حتما آن راچک کنید تا متوجه شوید به پایان رسیده یا خیر.

 

چرا لنت ترمز تندر 90 را از یدک رسانی بخریم؟

 • راهنمایی و مشاوره مناسب جهت خرید لنت ترمز تندر 90
 • معرفی بهترین و مناسب ترین لنت ترمز تندر 90 با توجه به بودجه شما.
 • خریدی امن و آسان تنها با یک کیلیک در یدک رسان
 • ارسال سریع در کوتاه ترین زمان

برای خودرو تندر 90 لنت ترمز ایرانی بهتر است یا خارجی؟

با توجه به اینکه امروزه صنعت تولیدات قطعات ما با دستگاه های پیشرفته و بروز خارجی تولید میشوند با جرات میتوان گفت لنت ترمز ایرانی برای تندر 90 مناسب ترین و بهترین انتخاب از لنت های ترمز خارجی میباشد. چرا که قیمت و کیفیت دو مولفه مهم و اساسی در انتخاب لنت ترمز میباشد.

 

لنت ترمز تندر 90 با اینکه هنوز تمام نشده به موقع ترمز نمیگیرد.

برای فهمیدن دقیق  این موضوع باید به تعمیرکار مراجعه نمایید اما به طور معمول 3 دلیل ممکن است رخ داده باشد:

 • دیسک شما لبه دار شده باشد که باعث میگردد لنت ترمز تندر 90 با دیسک تماس درست و کافی نداشته باشند.
 • لنت ترمز به درستی ریگلاژ نیست و نیاز به تنظیم پیستون ها جهت تماس و اصطکاک کامل با دیسک باشد.
 • روغن ترمز تندر 90 کم شده باشد که در این مورد حتما باید آن را چک و بررسی نمایید.

 لنت ترمز ال 90

 

چند مدل لنت ترمز برای تندر 90 وجود دارد؟

در حال حاضر سه مدل لنت ترمز برای تندر 90 وجود دارد:

 • ارگانیک
 • نیمه فلزی
 • سرامیکی

در میان این سه نوع لنت ترمز، لنت ترمز نیمه فلزی جزء پرکاربردترین نوع لنت ترمز تندر 90 محسوب میگردد. این لنت‌ها( لنت های نیمه فلزی ) شامل فولاد ، آهن و گرافیت بوده و انتقال حرارت خوبی را از خود نشان داده و دیرتر داغ می‌شوند.

میتوانید مقاله جامع انواع مختلف لنت ترمز را مطالعه نمایید.

 

از کجا بدانیم زمان تعویض لنت ترمز تندر 90 شده است؟

باید بدانیم مواردی که ذکر میگردند به صورت کلی هستند و قطعی نیست:

 • دیر عمل کردن ترمز در زمان مناسب : یعنی پدال ترمز از پس از فشار دادن در زمان و لحظه مناسب اقدام به کم شدن سرعت نگردد.
 • در هنگام ترمز کردن تندر 90 صدای جیغ از لنت ترمز شنیده شود. این زمانی اتفاق میافتد که مواد لنت تمام شده باشند و به سختی ترمز عمل میکند.
 • صدای ساییدگی پس از گزفتن ترمز شنیده شود:همانطور که بیان کردیم ، اگر هنگام فشار دادن به پدال ترمز ، صدای ساییدگی را تجربه می کنید ، باید لنت های ترمز تندر 90 تعویض شوند. برخی از لنت های ترمز دارای نشانگرهای سایش فلزی هستند که برای ایجاد صدای بلند و آگاه سازی شما از زمان تعویض لنت ها طراحی شده اند. اگر لنت ها را برای صدای ساییدگی تعویض نکنید ، در برابر خسارت بسیار بیشتر و هزینه های تعمیر بیشتر خود را آماده کنید.
 • در هنگام ترمز فرمون به یک سمت کشیده شود : ممکن است یکی از لنت های ترمز جلو بیشتر از طرف دیگر خورده شده باشد.
 • بوی سوختگی از لنت بلند شود. اگر پس از گرفتن ترمز های مکرر تندر 90 بوی سوختگی به مشامتان رسید ممکن است مواد لنت تمام شده باشد و با دیسک ارتباط بر قرار کرده باشند.
 • چراغ ترمز در پشت آمپر روشن گردد.

 

چرا لنت ترمز تندر 90 زود تمام میشود؟

باید بدانیم زود تمام شدن لنت ترمز تندر 90 به دلایل مختلفی مربوط میشود مانند :

 • عادت های رانندگی : عادت های رانندگی ما مانند نحوه رانندگی اینکه با سرعت برویم و ترمز های سنگین بگیریم باعث خوردگی و کاهش سریع تر عمر لنت ترمز ما میشود.
 • محیط زندگی ما : اگر در یک محیط شهری پرترافیک قرار دارید این موضوع طبیعی است لنت ترمز تندر 90 زود تمام میشود.چون ترمز های مکرر به دلیل ترافیک اصطکاک بیشتر بهمراه دارد و اصطکاک بیشتر خوردگی بیشتر لنت را به همراه دارد
 • جنس لنت ترمز خریداری شده برای تندر 90: همانطور که اعلام شد برای این خودرو، سه مدل لنت ترمز وجود دارد بسته به نوع لنت ترمز عمر آن نیسز متفاوت است . برای مثال لنت ترمز سرامیکی عمر کمتری نسبت به لنت ترمز نیمه فلزی دارد.

جهت مشاوره و خرید لنت ترمز تندر 90 میتوانید دکمه درخواست امداد را فشار دهید تا شما را به بهترین نحوه در خرید بهترین لنت ترمز برای تندر 90 راهنمایی نمایند.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان و در قسمت لنت ترمز نوشته شده و با کلمات خرید لنت ترمز تندر 90 ، لنت ترمز تندر 90  ، لنت تندر 90  ، لنت ترمز تندر 90 ، خرید ایترنتی لنت ترمز تندر نود، خرید آنلاین لنت ترمز ال نود، فروش لنت ترمز تندر 90، فروش لنت ال نود ، قیمت لنت عقب ال نود ، خرید لنت جلو تندر 90 ، بهترین لنت ترمز تندر 90 ، قیمت لنت ترمز ال 90، ارزان ترین لنت ترمز برای تندر 90 ، فروش اینترنتی لنت ترمز تندر 90 ، ارسال لنت ترمز تندر 90 ، پایین ترین قیمت لنت ترمز تندر 90  و انتخاب لنت ترمز تندر 90 برچسب گذاری شده است.

لنت ترمز #لنت ترمز تندر 90 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری