خرید باتری ماشین | نصب رایگان در محل
پنجشنبه 12 اسفند 1400 مدیر سایت 1483 10

خرید باتری ماشین | نصب رایگان در محل

خرید باتری ماشین تنها با یک تماس ، با ارسال و نصب رایگان در محل شما. جهت خرید باتری ماشین با بهترین قیمت با شماره 09126486577 تماس بگیرد.

باتری ماشین یکی از قطعات مهم و حیاتی برای هر خودرویی میباشد. باتری ماشین مانند دیگر قطعات مانند لنت ترمز نیست که در صورت تمام شدن بشود خودرو را تا در فرصت مناسب به یک تعمیرگاه رساند و در جهت خرید آن اقدام نمود . مخصوصا الان که اکثر خودرو ها به صورت اتومات هستند . همانطور که میدانید در ماشین هایی با گیربکس اتومات نمیتوان خودرو را هل داد و روشن کرد و باید همان موقع اقدام به تعویض باتری ماشین خود نمایید. جهت خرید باتری ماشین با شماره 09126486577 تماس حاصل نمایید.

جهت خرید باتری ماشین و مشاهده قیمت میتوانید لیست زیر را مشاهده نمایید:

خرید باتری صبا باتری برای ماشین :

 

خرید باتری سپاهان باتری برای ماشین :

 

 

خرید باتری سوزوکی برای ماشین :

 

 

باتری ماشین در آمپر های مختلف برای خودرو های سواری و سنگین به بازار عرضه میگردد که هر کدام از باتری ها متناسب با میزان آمپر خود در سایزهای مختلف میباشد. یکی از نکات بسیار مهم در مورد خرید باتری ماشین از مجموعه ما بر اساس سال ها تجربه تیم حرفه ای فروش یدکرسانی ، تمامی محصولات را که در فروشگاه ما ملاحظه مینمایید از میان سازندگان پیشرو در بازار انتخاب کرده ایم که محصولات خود را با گارانتی و پشتیبانی ارائه می کنند.

خرید باتری ماشین

 

 

خرید باتری ماشین به صورت اینترنتی و سفارش آنلاین :

اگر ۱۰ سال پیش به کسی میگفتیم که باتری ماشین خود را به صورت اینرتنی خرید کنید قطعا باور نمیکرد و میخندید که مگر میشه کسی باتری ماشین را به صورت اینترنتی سفارش دهد . حالا امروزه با تغییر سبک زندگی افزایش ترافیک هر روزه ، وجود مشغله های بزرگ و کوچک در زندگی همه ما ها ، باعث شده اکثر خرید های ما از خرید های روزانه و مایحتاج روزانه مان گرفته تا خرید ابزار آلات و الان باتری ماشین به صورت اینترنتی به فروش میرسد. آن هم بصورت ارسال و نصب رایگان در محل . امروزه خدمات شکل جدیدی به خود گرفته است که باعث شده به صورت رقابتی بتوان خدمات ارائه نمود. خرید باتری ماشین در مجموعه یدک رسانی با ارسال و نصب رایگان صورت میپذیرد و تمامی قیمت های موجود در فروشگاه جهت خرید باتری ماشین به صورت رقابتی بوده و با تحویل باتری باتری کهنه میباشد.

 

خرید باتری ماشینی که به بهترین نحو برای خودرو شما مناسب است:

از باتری های ماشین که به محض شروع زمستان و یا گرمای تابستان سریع خراب میشوند و شما را سرگردان می کنند خسته شده اید؟ یدک رسانی بهترین انتخاب باتری ها را برای وسیله نقلیه شما و با قیمت های پایین در تمام طول سال به شما ارائه می دهد!

آیا باتری ماشین شما علائم خرابی را نشان می دهد و دیگر شارژ نمی شود؟ شاید زمان تعویض آن فرا رسیده باشد. باتری خوب استارت خوب ماشین شما را تضمین می کند، بنابراین لازم است که بتوانید روی آن حساب کنید. علاوه بر این، مسئولیت تجهیزات الکتریکی پیچیده تر ماشین را بر عهده دارد و به همین دلیل حفظ آن در وضعیت مناسب بسیار مهم است. تخمین زده می شود که میانگین طول عمر باتری خودرو حدود ۲ الی ۴ سال است، اما این می تواند بسته به استفاده از خودرو متفاوت باشد: اگر وسیله نقلیه در هوای سرد رانندگی شود یا سفرهای انجام شده مکرر باشد، باتری زمان کمتری دوام خواهد آورد. زیرا سفر ها اگر کوتاه باشد پس طبیعی است که اجازه شارژ کامل باتری ماشین را به طور معمول نمی دهد. پس مهم است که در زمان خرید باتری ماشین بدانیم چه باتری را باید خریداری نماییم. در مورد انواع باتری های خودرو، اکثر آنها هنوز معمولی و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند. آنها در مصارف معمولی آنقدر مصرف آب کم دارند که دیگر نیازی به پر کردن آنها با آب مقطر نیست. به نوبه خود، خودرو در سگمنت بالاتر (عمدتاً خودروهای سواری باکیفیت بالاتر با تجهیزات رفاهی گسترده و وسایل نقلیه با اصطلاحاً سیستم استارت استاپ خودکار) نیاز به توان بالاتری دارند که باید برآورده شود. باتری های راه اندازی AGM (مصرف آب صفر) یا اخیراً باتری های راه اندازی EFB (باتری الکترولیت مایع پیشرفته) انتخاب ارجح هستند. فن آوری های مختلف باتری با دقت توسط سازندگان انتخاب می شوند و ویژگی های متفاوتی دارند، بنابراین با خودرویی سازگار می شوند که معمولاً فناوری های دیگر را تحمل نمی کند. پس کدام برای خرید باتری ماشین کدام نوع باتری را انتخاب کنم؟ برای خرید باتری مناسب برای ماشین خود، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید، تا تمام مدل های باتری سازگار  با خودرو شما را به شما معرفی نمایند. خودتان باتری مورد نظر خود را از طیف کامل محصولات موجود انتخاب نمایید و از خرید خود لذت ببرید.

 

 

تاریخچه باتری ماشین :

جالب است که بدانید ماشین های اولیه باتری نداشتند، زیرا سیستم های الکتریکی در آنها محدود بود. به جای بوق برقی از زنگ استفاده می شد، چراغ‌های جلو گازی بودند و موتور با میل لنگ یا همون هندل روشن می‌شد. باتری مهر و موم شده، که نیازی به پر کردن مجدد نداشت، در سال 1۸71 اختراع شد اما باتری خودروها در حدود سال 1920 به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفتند، زیرا خودروها به موتورهای استارت برقی مجهز شدند. اولین سیستم های راه اندازی و شارژ به صورت باتری های 6 ولتی و زمین مثبت طراحی شدند که شاسی خودرو مستقیماً به ترمینال  مثبت باتری متصل است. امروزه تقریباً تمام وسایل نقلیه جاده ای دارای سیستم زمین منفی هستند.یعنی ترمینال منفی باتری به شاسی خودرو متصل است. درحال حاضر متداول ترین مدلی که برای خودروها استفاده می شود هنوز مدل سربی-کلسیمی است که از شش سلول به صورت سری تشکیل شده است که درون آنها عناصر غوطه ور در اسید است. هر سلول با شارژ کامل 2.13 ولت تولید می کند. هنگامی که در حال کار است، ولتاژ روی 2 ولت و در نتیجه 12 ولت برای کل باتری می نشیند. 

در سال 1859، یک فیزیکدان فرانسوی به نام گاستون پلانته، معضل یکبار مصرف بودن باتری ها به خصوص باتری ماشین را با ساخت اولین باتری سرب اسیدی حل کرد، که عموماً همان مفهومی بود که برای بیشتر باتری های راه اندازی خودروهای امروزی استفاده می شود.اولین باتری ماشین در سال 1859 توسط گاستون پلانته فرانسوی ساخته شد. به این صورت که یک سلول سرب اسیدی، اولین باتری ذخیره سازی عملی و پیشرو باتری مدرن خودرو را اختراع کرد که پایه گذار باتری های امروزی میباشد.

آیا میتوان باتری ماشینی خریداری کرد که عمر آن بالای ۵ سال باشد ؟ باتری ماشین به طور متوسط از ۲ تا ۴ سال عمر می کند. اگر وسیله نقلیه روزانه رانندگی شود و باتری کاملاً شارژ نگه داشته شود، باتری بیشتر دوام می آورد. وقتی خودرو برای مدت طولانی پارک می شود، باتری زودتر خراب می شود. و یا با خودرو مسافت های کوتاه انجام شود از عمر باتری کاسته میگردد چون دینام ماشین به طور کامل فرصت پیدا نمیکند شارژ کند باتری را به همین دلیل از عمر باتری کاسته میشود.

 

در زیر میزان آمپرهای باتری ماشین با سایز آن را مشاهده میکنید که سایز و آمپر دو مولفه جهانی هستند که در ساخت باتری خودرو در تمام دنیا رعایت میگردد.

میزان آمپر

سایز باتری ماشین

35

قالب خاص

45

قالب خاص

50

در دو سایز L1 (قالب کوچک) و L2 ( قالب بزرگ)

55

در قالب L2

60

در قالب L2

66

در قالب L3

70

در قالب L3

74

در قالب L3

90

 در قالب D31

 

توجه داشته باشید قالب L2 در امپراژ 50 تا 60 یکسان هستند و دارا یک اندازه و یک ارتفاع میباشند. قالب L3 نیز در آمپراژ 66 تا 74 آمپر میباشد و دارا یک ارتفاع و یک اندازه میباشد.

از نظر اندازه وسایز قالب :

L3 > L2 > L1

این کد ها همیشه روی درب باتری نمایش داده می شود و اندازه باتری را مشخص می کند. با توضیحات داده شده دیگه میتوانید به راحتی خودتان سایز باتری خودرو را متوجه شوید و حتی برای ما در قسمت نظرات سایز باتری خود را به اشتراک بزارید.

 

اگر برای خرید باتری ماشین اقدام کنیم و بعد از حضور تکنسین متوجه شوند که مشکل از باتری نبوده آیا هزینه ای باید پرداخت شود؟

بله ، اگر تکنسین در محل شما حاضر گردد و مشکل از باتری ماشین شما نباشد هزینه ایاب و ذهاب از شما دریافت میگردد.

 

روش های خرید باتری ماشین :

برای خرید باطری ماشین معمولا ۳ راه وجود دارد که اولین راه این است در شهر سراغ باتری فروشی و یا باتری سازی بروید و اقدام به خرید باتری نمایید. اما لازم به ذکر است این روش بسیار سخت تر از دو روش اعلامی دیگر است ، چراکه در این روش باید باتری را باز نمایید و باتری کهنه را به باتری فروشی ارائه نمایید و باتری نو را خریداری کنید. اما در دو روش  ، روش دوم ثبت سفارش اینترنتی از سایت است و روش سوم که ساده ترین راه است تماس با کارشناسان ما میباشد و ثبت سفرش و خرید باتری ماشین میباشد.

 

ارسال و نصب رایگان باتری با توجه به خرید باتری ماشین از شما چگونه است ؟

.خريد انلاين باتری مورد نياز شما تنها با يك كليك

.تنوع و كيفيت بالاي باتری ماشین با توجه به نیاز شما

.مشاوره درمورد بهترين باتري مناسب خودروی شما

.ارسال و نصب رايگان انواع باتری ماشین در محل شما

شما کافیه با شماره 09126486577 تماس حاصل نمایید و یا با زدن دکمه درخواست امداد در پایین همین صفحه به کارشناسان ما متصل شوید و ثبت سفارش نمایید و اقدام به خرید باتری ماشین نمایید.

 

در زمان خرید باتری ماشین باید به چه مسائلی دقت شود؟

اولین نکته این که باتری ماشین من چند آمپر است؟ اگر باتری ماشین ما 50 آمپر بود باید بدانیم در زمان خرید باتری 50 آمپر برای ماشین 2 مدل باتری 50 آمپر داریم همانطور که در جدول بالا ذکر شد باتری در قالب l1 است یا قالب l2 . مورد دوم میزان گارانتی باتری ماشین هست و مورد سوم کیفیت صفحات باتری ماشین بود .

اگر باتری ماشین ما 55 آمپر بود ، در زمان خرید باید بدانیم که فقط در قالب L2 میباشد.

اگر باتری ماشین ما 60 آمپر باشد ، این باتری نیز همانند باتری 55 آمپر قالب L2 میباشد. باتری 60 آمپر در 3 مدل در ایران تولید میگردد. مدل اول که مدل معمولی مانند باتری 55 و 50 آمپر میباشد ، پایه کوتاه قطب موافق میباشد. مدل دوم 60 پایه بلند قطب موافق مانند باتری خودرو سراتو و مدل سوم ، 60 آمپر پایه بلند قطب مخالف میباشد که این قالب بسیار کم تولید میگردد . خوریی که از این قالب استفاده میکند ، چانگان cs35  میباشد. که در صورت در درسترس نبودن این باتری فقط میتوانید باتری 70 آمپر قطب مخالف بر رو خودرو خود قرار دهید و 10 آمپر مابه التفاوت آمپر باتری خود را به فروشنده پرداخت نمایید.

اگر باتری ماشین ما 66 آمپر بود ، در زمان خرید باید بدانیم که فقط در قالب l3 میباشد. باتری 66 آمپر مناسب خودرو هایی مانند : پژو 405 ، پژو پارس ، سمند ، هایما s7 و ... میباشد.

اگر باتری ماشین ما 70 آمپر بود ، در زمان خرید باید بدانیم که فقط در قالب l3 میباشد. همچنین باتری های 70 آمپر در مدل قطب مخالف و موافق تقسیم بندی میشوند و فقط در قالب پایه بلند تولید میگردد. یعنی این باتری در سایز l3 اما درب باتری فلت ( صاف ) میباشد.

اگر باتری ماشین ما 74  آمپر بود ، در زمان خرید باید بدانیم که فقط در قالب l3 میباشد. باتری 74 آمپر مناسب خودرو هایی مانند : رنو کپچر ، پژو پارس ، سمند ، مگان ، پژو 405 میباشد.

 

خرید باتری ماشین توسط تیم یدک رسانی :

با خرید باتری ماشین توسط تیم یدک رسان از خدمات ویژه ما مانند ارسال و نصب رایگان در محل مشتری ، ارسال تکنسین کارآزموده و متخصص در محل شما و تعویض باتری ماشین با رعایت تمامی نکات فنی شرکت سازنده باتری ماشین ، تست رایگان باتری ماشین و دینام و خرید باتری ماشین با قیمت منصفانه و کاملا رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش که تمامی آنها با خرید باتری ماشین از تیم یدک رسانی برای شما محقق میگردد.

 

خرید باتری ماشین توسط واحد الو باتری، یدک رسان بسیار آسان و با سرعت میباشد. کافیست برای خرید با شماره 09126486577 و یا با زدن دکمه درخواست امداد در پایین صفحه با کارشناسان ما در ارتباط قرار بگیرید تا باتری مدنظرتون رو در کمترین زمان ممکن تکنسین های ما در محل شما حاضر شوند و تحویل بگیرید. همچنین ارسال و نصب رایگان میباشد.

خرید باتری ماشین

فروش باتری خودوروهای سبک و سنگین در مجموعه ما به چه صورت است؟

برای خرید باتری ماشین در آمپراژ 50 تا 200 آمپر به صورت تک و عمده برای مصرف شخصی و یا اداره یا ارگان خود میتوانید با زدن دکمه دخواست به کاشناسان ما متصل شوید.

 

یک باتری ماشین چقدر می ارزد؟

قیمت یک باتری به طور مستقیم با مشخصات فنی آن، عمدتا ظرفیت آن، مرتبط است. برای خرید باتری ماشین ، بعنوان مثال یک باتری 45 آمپر ساعتی برای یک وسیله ماشین کوچک مانند ماتیز و ام وی ام ۱۱۰ را می توان با حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ تومان  خریداری کرد، اما یک باتری 7۴ آمپر ساعتی برای یک ماشین سدان چیزی در حدود ۸۰۰ تا ۱ میلیون تومان باید پرداخت کرد.

 

 

نکاتی که بعد از خرید باتری ماشین باید رعایت نماییم:

بعد از خرید باتری ماشین برای آنکه طول عمر باتری ماشین را افزایش دهیم باید به یک سری نکات عملی و اساسی دقت نماییم. بعنوان مثال نباید بگذاریم خودرو خود به مدت طولانی استارت نخورد و روشن نشود زیرا باتری در حالت خاموش بودن ماشین هم درحال انجام واکنش شیمیایی میباشد که اگر خودرو روشن نشود و دینام باتری را شارژ ننماید از طول عمر باتری کاسته میشود. لذا مهم است که حداقل در طول هفته ۳ مرتبه ماشین خود را روشن نمایید.و در هر بار حداقل ۳۰ دقیقه خودرو روشن بماند.

نکته بعدی که بعد از خرید باتری ماشین باید رعایت نماییم اجتناب از سفرهایی با زمان کوتاه است. زیرا باتری ماشین در زمان کم نمیتواند به درستی شارژ شود.

با رعایت همین نکات ساده میتوانید طول عمر باتری ماشین خود را به ۲ برابر افزایش دهید.

خرید باتری ماشین از مجموعه یدک رسانی چه مزیتی دارد ؟

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محل شما.

تست رایگان دینام جهت سلامت دینام خودرو شما انجام می شود.

سبد کالایی متنوع و قیمت پایین تر از فروشگاه های سنتی

پرداخت هزینه باتری در محل شما .

تمامی تکنسین های یدک رسانی افرادی حرفه ای و آموزش دیده میباشند تا در زمان تعویض هرگونه مشکلی وجود داشته باشد بتوانند حل کنند.

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند. و دارای تاریخ تولید به روز میباشند.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

 آیا برای خرید باتری ماشین شما از نظر عملکرد و هزینه به پشتیبانی نیاز دارید؟

آیا در انتخاب باتری مناسب برای خودرو خود نیاز به کمک دارید؟ اکنون با ما تماس بگیرید، خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا محصول مناسب را پیدا کنید، با تکیه بر چندین دهه تجربه ما در این بخش میتوانید مشاوره رایگان ما را دریافت نمایید.

 

برای خرید باتری ماشین ، باتری ایرانی کیفیت بالاتری دارد یا وارداتی؟

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق میباشند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید.

و نکته مهمتر اینکه باتری های حال حاضر که در داخل تولید میگردند بسیار کیفیت بالایی دارند و حتی برابری میکنند با رقبای خارجی. چرا که تمام دستگاه های تولید صفحات سرب باتری اتوماتیک میباشد و استفاده از نیروی انسانی بسیار کم شده در خط تولید باتری های تولید داخل که همین امر باعث افزایش کیفیت و طول عمر باتری ها داخلی گردیده است.

لذا مجموعه ما برای خرید باتری ماشین ، باتری های تولید داخل را با کیفیت میداند و پیشنهاد مینماید.

قیمت هایی که برای خرید باتری ماشین در فروشگاه قرار دادید با تحویل باتری کهنه است؟

بله ، تمامی قیمت های باتری در فروشگاه با تحویل باتری کهنه هم آمپر خود میباشد. حال اگر باتری خودرو شما میزان آمپری بالاتر و یا پایین تر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، متناسب با آن میزان مابه التفاوت آمپر یا مبلغی به اون قیمت باتری ماشین خریداری شده اضافه میگردد و یا کسر میگردد.

جهت فهمیدن قیمت باتری کهنه میتواند مقاله زیر را مطالعه نمایید:

 

راه های ارتباطی با امداد باتری یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که:

 • اولین روش ورود به سایت یدک رسانی و ثبت سفارش باتری مورد نظر خود میباشد.
 • روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره فوری 09126486577 جهت خرید باتری ماشین میباشد.

 

باتری ماشین #خرید باتری ماشین 
 • رامین صلوتی - 1400/09/15 , 07:50

  سلام، قیمت های باتری که گذاشتید خیلی خوبه فقط یه سوال برای خرید باتری ماشن ، ارسال و نصب رایگان میباشد؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/09/19 , 10:24

   سلام و درود ، بله تمامی قیمت هایی که در قسمت فروشگاه باتری ماشین ملاحضه میکنید با تحویل باتری کهنه میباشد و ارسال و نصب نیز در محل شما رایگان میباشد.
   0 | 0
 • محمد هاشمی - 1400/09/19 , 09:43

  برای خرید باتری پژو ۲۰۰۸ چه باتری مناسب هست ؟ و ارسال و نصب در محل هم دارید؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/09/19 , 10:26

   سلام و درود، باتری پژو ۲۰۰۸ ، 60 آمپر میباشد و برند های اوربیتال سپاهان و سوزوکی مناسب میباشد برای خودرو شما. همچنین ارسال و نصب باتری در محل هم داریم که رایگان میباشد.
   0 | 0
 • رضا درویشان پور - 1400/10/10 , 02:06

  جهت خرید باتری ماشین با شماره تو سایت تماس گرفته بشه یا از طریق لینک ثبت سفارش خرید انجام بشه؟‌راهنمایی بفرمایید. و اینکه باتری ماشینم رو دزد برده چیکار کنم عدد دیگه ای اضافه میشه به مبلغ؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/10 , 02:25

   سلام و درود . دوست عزیز فرقی نمیکنه از هر دو روش میتوانید ثبت سفارش را انجام دهید و در کوتاه ترین زمان تکنسین های ما در محل شما حاضر خواهند شد. در مورد سوال دومتون بله شما باید مبلغ باتری کهنه ای که ندارید رو متقبل شوید. تمامی قیمت ها که در سایت مشاهده مینمایید با تحویل باتری کهنه محاسبه گردیده است.
   0 | 0
 • مهسا باقری - 1400/10/10 , 10:11

  سلام و درود . از خدمات شما استفاده کردم . یک سوال . من باتری اوربیتال سپاهان خریدم چرا تاریخ تولید باتری بر روی‌ باتری زده نشده که بفهمم باتری تازه هست یا خیر؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/12 , 12:26

   سلام و درود . سپاس از اعتماد شما. بله کلا سپاهان باتری بر روی هیچ کدام از محصولات خود تاریخ تولید را نمیزند. فقط در زمان فعال سازی گارانتی میتوانید متوجه زمان تولید باتری شوید که به صورت سیستمی در سایت قابل مشاهده میباشد.
   0 | 0
 • علی زرین - 1400/10/15 , 02:56

  در زمان خرید باتری ماشین از کجا مطمئن شویم که باتری خریداری شده فابریک است و قبلا استفاده نگردیده است؟من از جایی باتری خریدم درب باتری قبلا انگار باز شده است . لطفا راهنمایی کنید . ممنون
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/16 , 12:04

   سلام و درود جهت فهمیدن این موضوع علاسم زیادی وجود دارد مهمترینش نگاه کردن به سر سربی باتری نو میباشد. نباید سر سربی باتری نو خوردگی و یا خط و خشی داشته باشد که در زمان خرید باتری باید به تمام این نکات دقت شود
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری