خرید عمده باتری اسقاطی و کهنه به بالاترین قیمت
دوشنبه 22 شهریور 1400 مدیر سایت 612 0

خرید عمده باتری اسقاطی و کهنه به بالاترین قیمت

خرید انواع باتری اسقاطی ، داغی و کهنه با بهترین قیمت در محل شما ، جهت فروش باتری داغی خود با شماره 09904792259 تماس حاصل نمایید.

مجموعه یدک رسان بعنوان یکی از مجموعه های فعال در حوزه توزیع و فروش باتری ماشین میباشد که حال اقدام به خرید عمده باتری اسقاطی و کهنه انواع باتری ماشین، باتری یو پی اس ، باتری ژنراتور و ... به بالاترین قیمت از شما همکاران عزیز مینماید. همچنین تمامی باتری های تر و خشک شمارو خریداریم . در محل شما حاضر خواهیم شد و کل مبلغ به صورت نقد به شما پرداخت خواهد شد. در کمتر از 1 ساعت در محل شما خواهیم بود.

حتی باتری های تک شما مشتریان گرامی را نیز خریداریم. با توجه به اینکه مجموعه ما در فروش اینترنتی باتری ماشین فعالیت دارد همیشه سعی بر آن داریم که حاشیه سود خودمان از خرید باتری کهنه را به پایین ترین حد برسانیم و در عوض رضات شما مشتریان گرامی را داشته باشیم.

 

راه های ارتباطی جهت فروش باتری اسقاطی خود به یدک رسانی :

2 روش ارتباطی بین ما و شما عزیزان وجود دارد که:

  • اولین روش ورود به سایت یدک رسانی و ثبت سفارش باتری مورد نظر خود میباشد.
  • روش دوم تماس با کارشناسان ما یعنی تماس با شماره فوری 09353564407  میباشد.

 خرید عمده باتری کهنه

چرا باتری کهنه خود را به یدکرسانی بفروشیم؟

مجموعه ما با چندین سال سابقه خرید باتری اسقاطی و از کار افتاده در محل مشتری توانسته بیشترین جذب رضایت مشتری را داشته باشد.

مدت زمان رسیدن همکاران ما ضبه شما در هر کجای ایران که باشید از لحظه ثبت سفارش کمتر از یک ساعت میباشد.

در مجموعه ما ، افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که این موضوع کمک شایانی در زمان فروش و خرید باتری اسقاطی میکند تا مشکلی در زمان خرید باتری فرسوده برای شما به وجود نیاید.

یدک رسانی ، با انتخاب افراد حرفه ای در پاسخگویی تلفنی کاملا شمارو راهنمایی میکنند تا سوالات شما برطرف گردد.

 

تمامی باتری ها اسقاطی و کهنه شمارو به قیمت روز و بالاتر از بقیه رقبا از شما خریداری نماییم.

 

چرا باطری اسقاطی و فرسوده را بفروشیم؟

باطری فرسوده به خاطر اینکه شامل یکسری فلزات سنگین  مانند سرب ، روی و ... دیگر است، باید به شکل ویژه ای دفع و یا بازیافت شده و از چرخه طبیعت حذف شود چون در غیر اینصورت می تواند به انسان ها و محیط زیست اطرافمون و سایر موجودات زنده آسیب برسانند. لذا شرکت هایی هستند که با خرید باطری داغی و فرسوده اقدام به بازیافت این باتری ها مینمایند.

 

بازیافت باتری خودرو

 بازیافت باتری های قدیمی ضایعات را کاهش می دهد و از آنجا که تا 99 درصد باتری های سربی اسیدی قابل بازیافت هستند ، نیاز به استفاده از مواد اولیه و اجزای جدید را نیز کاهش می دهد. به جای نگه داشتن باتری قدیمی خود ، مطمئن شوید که هنگام خرید باتری جدید باتری اسقاطی و قدیمی خود را در اختیار فروشنده قرار می دهید و مبلغ آن را دریافت مینمایید. هنگام خرید یک باتری جدید ، خرده فروشان باتری خودرو معمولاً اعتبار باتری مصرف شده شما را ارائه می دهند. هنگام کار با باتری قدیمی ، تمام نکات ایمنی را رعایت کنید.

 

در بازیافت باتری فرسوده چه میگذرد؟

در زمان بازیافت اسقاطی اسید باتری از خود باتری و قطعات فلزی آن جدا میگردد و پلاستیک دور باتری به مرحله بازیافت پلاستک رفته میشود که در آنجا پلاستیک شسته میشود تا اسید باقی مانده در لای پلاستیک کاملا پاک شود و سپس ذوب میشوند و به صورت مایع در میآیند تا جهت استفاده مجدد در قالب ریخته شوند  ، سرب داخل باتری به کوره های سرب و بعد از آن به داخل قالب های سرب جهت استفاده مجدد ریخته میشود و شمش های سرب به صورت منظم روی هم چیده میشود . در نهایت ، اسید تصفیه میگردد و خنثی می شود باید گفت باتری های جدید خودرو معمولاً تا 80 درصد از مواد بازیافتی ساخته می شوند.

 

در مورد اینکه چرا باتری خودرو بازیافت ترین محصول مصرفی در جهان است پیشنهاد میگردد ویدیو ی را مشاهده نمایید:

 

چرا نباید باتری ماشین را در سطل زباله بیندازید

باتری های خودرو نباید در سطل زباله انداخته شوند زیرا مواد سمی موجود در آنها - مانند سرب و اسید باتری - بسیار خورنده هستند و می توانند آسیب های زیادی به محیط زیست ، انسان و حیوانات وارد کنند.

وقتی این مواد شیمیایی آزاد شوند ، می توانند مشکلات تنفسی ایجاد کرده و گرمایش زمین را بدتر کنند.

همچنین ، هنگامی که هر نوع باتری به شیوه ای نادرست ذخیره یا دفع می شود ، گرمای بیش از حد می تواند باعث انفجار آنها و ایجاد آتش سوزی شود. از همه مهمتر با ارائه باتری کهنه خود به ما ، به قیمت روز متوانید باتر خود را بفروشید و پول آن را دریافت نمایید.

 

روشهای بازیافت ایمن

شناسایی باتری های سربی از باتری های لیتیوم یونی

اگر باتری لیتیوم یونی وارد جریان بازیافت باتری سرب شود ، خطر آتش سوزی و انفجار جدی است. در حالی که باتری ها می توانند مشابه به نظر برسند ، مهم است که مطمئن شوید باتری های سربی و لیتیوم یونی به درستی شناسایی شده و مرتب شده اند.

 

در تلاش برای کاهش و در نهایت حذف باتری های لیتیوم از ورود مجدد به جریان بازیافت باتری های سربی ، BCI یک مجموعه آموزشی باتری لیتیوم ایجاد کرده است که طراحی شده است تا در برنامه های استقرار شرکت ها و سیستم های مدیریت یادگیری (LMS) گنجانده شود. مجموعه ابزار شامل یک فیلم ، پوستر و بروشور است که هر یک برای کمک به دسته بندی و دسته بندی باتری های سرب در شناسایی باتری های لیتیوم ساخته شده است.

 

نگاهی به قوانین مربوط به بازیافت باتری های اسقاطی و قدیمی

 در سال 2006 ، دستورالعمل باتری های اتحادیه اروپا (دستورالعمل 2006/66/EC) تصویب شد و اهداف و الزاماتی را برای بازیافت انواع باتری در اتحادیه اروپا تعیین کرد. در سال 2008 و 2009 ، این الزامات به قوانین انگلستان منتقل شد. در سال 2010 ، مجموعه ای از مقررات سختگیرانه اعمال شد که بر تعهدات مصرف کننده و تولیدکننده برای حمل باتری خودرو نظارت می کند. مهمترین قانون برای مصرف کنندگان این بود که ممنوعیت کلی باتری های خودرو که از طریق محل دفن زباله یا سوزاندن دفع می شوند ، اعمال شد.

 همچنین طبق قانون ، وظیفه مالک باتری است که اطمینان حاصل کند که باتری های خودروهای جمع آوری شده توسط تجهیزات تصویب شده جمع آوری و مورد استفاده قرار می گیرند. در بیشتر موارد ، این مستلزم تماس با سازنده خودرو برای رسیدگی به تخلیه مناسب باتری است.

با این وجود ، همه تولیدکنندگان که باتری را وارد بازار انگلستان می کنند باید مستقیماً در دپارتمان تجارت ، نوآوری و مهارت (BIS) ثبت نام کنند. آنها باید باتری های مصرف شده را بدون هزینه اضافی برای مصرف کننده و در مدت زمان معقول پس بگیرند. آنها همچنین ملزم به انتشار جزئیاتی در مورد نحوه استفاده کاربران نهایی در برنامه های بازگشت باتری هستند.

 

با توجه به همه این موارد لازم است ذکر شود تمام این قوانین جهت سالم سازی محیط اطراف ما میباشد.

جهت فروش باتری اقاطی ، کهنه ، داغی و قدیمی خود با شماره 09904792259 تماس حاصل نماید.

باتری ماشین #خرید باتری اسقاطی 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری