نمایندگی باطری در خیابان دولت | فروش باتری ماشین در شهید کلاهدوز
شنبه 16 بهمن 1400 مدیر سایت 1824 0

نمایندگی باطری در خیابان دولت | فروش باتری ماشین در شهید کلاهدوز

امداد باتری خیابان دولت‌:ارسال و تعویض رایگان باتری ماشین در محدوده خیابان دولت یا شهید کلاهدوز با بهترین قیمت با خرید از نمایندگی باطری در خیابان دولت

اگر صبح اول وقت میخواهید بروید سرکار و ماشین شما استارت نمیخورد و روشن نمیشود!؟ و یا میخواهید سر قرار مهمی بروید و زمان برایتان بسیار حیاتی است.؟! و در محله خیابان شهید کلاهدوز یا همان خیابان دولت ، محله دروس ، محله یخچال ، قیطریه ، چهار راه قنات ، اختیاریه ، بلوار کاوه و ... هستید کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین های امداد باتری خیابان کلاهدوز در محل شما حاضر گردند. تمامی تکنسین های نمایندگی باتری خیابان دولت افردای باتجربه و متخصص هستند و به راحتی میتوانند در کوتاه ترین زمان عیب خودرو شما را شناسایی و اگر مشکل از باتری باشد اقدام به تعویض باتری ماشین شما نمایند.

قیمت باتری صباباتری در نمایندگی باتری خیابان دولت :

 

قیمت باتری آکو باتری ( تینو ) در نمایندگی باتری خیابان دولت :

 

قیمت باتری سپاهان باتری در نمایندگی باتری خیابان دولت :

 

قیمت باتری سوزوکی در نمایندگی باتری خیابان دولت :

 

  نمایندگی باطری در خیابان دولت

چرا باتری ماشین خود را از نمایندگی خیابان دولت خریداری کنیم؟

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محدوده خیابان دولت .

سبد کالایی متنوع که میتوان به راحتی تمام برند های مختلف از باتری مناسب خودرو خود را با بهترین قیمت از نمایندگی خیابان دولت خریداری نمایید.

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در امداد باتری خیابان دولت شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضافه دیگری نمی پردازید.

تمامی باتری های موجود  در نمایندگی خیابان دولت دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

تست دینام ماشین جهت اطمینان شما از سلامت دینام خودرو شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

تیم امداد باتری نمایندگی باتری خیابان دولت سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد باتری افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

  

نمایندگی باتری خیابان دولت چه باتری هایی دارد؟

باتری فروشی خیابان دولت ( شهید کلاهدوز ) نمایندگی انواع برند باتری های داخلی و خارجی را دارد که در زیر مشاهده میکنید:

 نمایندگی سپاهان باتری در خیابان دولت :

سپاهان باتری یکی از برندهای معروف و قدیمی و پیشتاز در صنعت باتری ماشین میباشد که در باتری فروشی خیابان دولت میتوانید انواع برند های این مجموعه جذاب را داشته باشید .همچنین آمپر باتری های موجود سپاهان باتری در این نمایندگی از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر موجود میباشد.

باتری اوربیتال قرمز خیابان دولت : یکی از برند های قدیمی مجموعه سپاهان باتری میباشد که کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسبی دارد و دارای ۱۵ ماه ضمانت میباشد.

باتری اوربیتال سیلور خیابان دولت : از دیگر برند های معروف سپاهان باتری اوربیتال سیلور است که همانند اوربیتال قرمز دارای ۱۵ ماه ضمانت و کیفیت بالایی را دارا میباشد.

نمایندگی باتری سوزوکی خیابان دولت :‌ باتری سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن میباشد که بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی دارد و دارای ضمانت ۱۶ ماه سپاهان باتری میباشد.

 نمایندگی سپاهان باتری در خیابان دولت

نمایندگی صبا باتری خیابان دولت :

در باتری فروشی خیابان دولت از دیگر برند های معروف و شناخته شده داخلی که موجود میباشد باتری صباباتری است که مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی صبا باتری در خیابان دولت میباشد . صبا باتری دارای برندهای مانند واریان ، پردیس ، کاسپین ، دوجی ، سپند و .... میباشد.آمپراژ موجود این باتری در نمایندگی خیابان کلاهدوز از ۵۰ آمپر تا ۲۰۰ آمپر میباشد.

 

نمایندگی آذر باتری در خیابان دولت :

آذر باتری همانند صبا باتری از جمله برندهایی میباشند که دارای قیمت مناسب تری نسبت به بقیه برندها میباشد و دارای کیفیت مناسبی میباشد و برند های مختلفی مانند زئوس ، آذر ، ویگور ، الوند و ... را دارا میباشد.

 

 نمایندگی برنا باتری در خیابان دولت :

برنا باتری اولین دریافت کننده گواهی نامه بین المللی تولید باتری ماشین در کشور میباشد و جز باتری های با دوام و خوب تولید داخل محسوب میگردد. شما عزیزان در محله خیابان دولت میتوانید جهت خرید باتری برنا از نمایندگی آن در خیابان دولت خرید نمایید تنها با یک کلیک. این برند نیز دارای آمپراژ باتری ۳۵ تا ۹۰ آمپر میباشد که در نمایندگی ما موجود است.

نمایندگی باتری کره ای در خیابان دولت :

باتری های کره ای تا زمانی که به صورت قانونی وارد کشور میشدند بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی داشتند اما بعد از ممنوعیت واردات باتری های کره ای دیگه آن کیفیت سابق را در بازار ندارند. باتری های مانند تایگر ، پوما ، دلکور ، نوا و ... از جمله برند های این باتری ماشین میباشند.

 

نمایندگی باتری کمهو خیابان دولت :

باتری کمهو از برندهای شرکت تولیدی وایا باتری میباشد. صفحات این باتری بسیار با کیفیت میباشد که در سال ۱۳۹۰ این مجمووعه تاسیس گردیده. باتری کمهو در نمایندگی خیابان دولت خود دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض میباشد.

نمایندگی آکو باتری در خیابان دولت:

آکو باتری یا گروه صنعتی اشجع باتری از برند ها و شرکت های با قدمت ایرانی در تولید باتری ماشین میباشد که از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را آغاز نموده و نمایندگی ما نیز سالیان متمادی است که نمایندگی رسمی برند های این شرکت تولید باتری درکشور را دارد. برندهایی که از این شرکت در نمایندگی باتری خیابان دولت موجود است میتوان به برند باتری تینو اشاره نمود که دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی میباشد.

  نمیندگی باطری تینو در خیابان دولت

نمایندگی باتری پاسارگاد در خیابان دولت :

باتری های لیدر و هندل جز برندهای معروف این کارخانه داخلی میباشد و دارای ۱۲ ماه ضمانت است . شما برای خرید باتری های پاسارگاد از شعبه خیابان دولت میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

 جهت خرید باتری ماشین در محله خیابان دولت ( شهید کلاهدوز) با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

 

ضمانت باتری های موجود در نمایندگی خیابان دولت چقدر میباشد؟

 امداد باتری خیابان دولت توضیح میدهد ; میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند پارامتر میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری های تولید داخل را در نمایندگی باتری خیابان دولت ملاحظه میکنید :

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در وب سایت یدکرسانی.

 نمایندگی باطری در خیابان دولت

خدمات امداد باتری خیابان دولت  دقیقا در کدام محدوده میباشد؟

خیابان شهید کلاهدوز یا همان خیابان دولت) خیابانی قدیمی در محله های قلهک و دروس در شمال تهران است. این خیابان که در جهت شرقی-غربی قرار دارد از خیابان پاسداران در سمت شرق شروع و تا خیابان شریعتی در سمت غرب امتداد می‌یابد. این خیابان به عنوان یکی از خیابانهای اصلی و پرتردد شمال تهران در برخی از ساعات شبانه روز دارای حجم ترافیکی بالایی است.

این خیابان از چهارراه پاسداران در شرق آغاز می‌شود، در طول مسیر به ترتیب از چهارراه دلبخواه (اختیاریه)، چهارراه دیباجی، چهارراه قنات، بلوار کاوه و سه‌راه نشاط عبور کرده و در غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌شود.  در کل این مسیر در هر جایی قرار گرفته باشید کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن همکاران ما خودشان را به شما برسانند.

 

 

نحوه محاسبه باتری کهنه در نمایندگی باتری خیابان دولت چگونه است؟

تمام قیمت های باتری ماشین در نمایندگی باتری خیابان دولت با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

 

 

در امداد باتری خیابان دولت باتری ایرانی موجود است یا باتری خارجی؟

نمایندگی باتری خیابان دولت توضیح میدهد; در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها مدت زمان زیادی میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. لذا اکثر باتری های موجود در امداد باتری خیابان دولت باتری های تولید داخل و ایرانی میباشند.

 

 

باتری ماشین #نمایندگی باطری در خیابان دولت 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری