امداد باتری سپاهان | ارسال و نصب رایگان محصولات سپاهان باتری
سه شنبه 22 تیر 1400 مدیر سایت 2728 9

امداد باتری سپاهان | ارسال و نصب رایگان محصولات سپاهان باتری

امداد باتری سپاهان باتری با ارسال و نصب رایگان محصولات شرکت سپاهان باتری در شهر شما آماده ارائه خدمات باتری ماشین به شما هموطنان گرامی میباشد.

 

مجموعه یدک رسان بعنوان نماینده رسمی سپاهان باتری ، خدمات امداد باتری سپاهان خود در سرتاسر کشور راه اندازی نموده است. امداد باتری سپاهان با هدف ارائه هرچه بهتر محصولات سپاهان باتری و ذخیره انرژی و هزینه شما راه اندازی گردیده تا خدمات مناسب را ارائه نماید. جهت خرید محصولات سپاهان باتری و ارسال و نصب رایگان در محل در کمتر از یک ساعت و استفاده از خدماتی نظیر باتری به باتری و شارژ باتری ماشین میتوانید  با شماره فوری 09353564407 جهت ثبت سفارش تماس حاصل نمایید.

شما مشتریان میتوانید محصولات سپاهان باتری را در لیست زیر به طور کامل ملاحضه نمایید:

 

 

جهت خرید محصولات سپاهان باتری و بهره مندی از خدمات امداد باتری سپاهان ، کافیه با شماره 09353564407 تماس گیری نمایید.

با خرید از محصولات سپاهان باتری از گارانتی معتبر این شرکت میتوانید بهرمند شوید.

مجموعه سپاهان باتری در اواخر دهه هفتاد شمسی با مطالعات و تهیه تجهیزات در فاز اول در شهر اصفهان تاسیس گردید. در اوایل دهه 80 شمسی با تکمل سوله ها و تجهیزات خود در به طور رسمی افتتاح گردید.

سپاهان باتری اولین کارخانه تولید باتری های خشک و بدون نیاز به نگهداری به نام اتمیک میباشد. همواره سپاهان باتری پیشتاز در ارائه محصولات و خدمات خود می باشد. مجموعه یدک رسان ، با هدف عرضه محصولات با کیفیت تماما داخلی سعی بر کمک به تولید داخلی دارد که با این کار کمک به تولید ملی و کارگر ایرانی را به طور واقعی و در عمل صرف کرده است. پیشنهاد میگردد با خرید محصولات سپاهان باتری که محصولات بسیار با کیفیت و ارزنده ای میباشد شما نیز در این رسالت، قدم بزرگی بردارید.

 امداد باتری سپاهان

مزیت استفاده از خدمات امداد باتری سپاهان :

امداد باتری سپاهان دارای محصولاتی چون اوربیتال سیلور ، اوربیتال قرمز ، اوربیتال پریمیوم ، سوزوکی ، EFB ، اتمیک و ... میباشد که سبد متنوعی دارا میباشد و این موضوع انتخاب را برای شما مشتریان سهل میکند.

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های ما افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در مجموعه یدک رسان دارای گارانتی معتبر میباشند.

سبد کالایی متنوع که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده ای اس که ما را متمایز مینماید.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

جهت رفاه حال شما ، ارسال و نصب باتری خودرو را رایگان کرده ایم.

تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

سوالات متداول:

 باتری های سپاهان بهتر است یا باتری های خارجی ؟

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید.

باتری های سپاهان باتری دارای تکنولوژی روز بوده و صفحات این باتری ها تماما با دستگاه های پیشرفته تولید و ساخته میشوند که باعث میگردد طول عمر و کیفیت باتری به شدت افزایش پیدا کند.

 امداد باتری سپاهان با ارسال و نصب رایگان محصولات سپاهان باتری تلاش دارد بتواند این محصول با کیفیت داخلی را در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر نماید.

 

چرا امداد باتری سپاهان استفاده کنیم؟

.خريد انلاين باتری سپاهان مورد نياز شما تنها با يك كليك

.تنوع و كيفيت بالاي محصولات سپاهان باتری با توجه به نیاز شما

.مشاوره درمورد بهترين باتري مناسب برای شما

.ارسال و نصب رايگان انواع باتری سپاهان در شهر شما

 

 آیا در امداد باتری سپاهان میتوان جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه اقدام نمود؟

بله ، جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه میبایست مبلغ باتری کهنه را به مبلغ قیمت باطری ماشین که در قسمت فروشگاه اعلام شده اضافه نمایید.

 

آیا شما باطری جدید را با دریافت باتری کهنه محاسبه میکنید؟

بله ،در امداد باتری سپاهان تمامی قیمت ها در فروشگاه یدک رسان با تحویل باتری کهنه محاسبه گردیده است.

 

آیا شما باتری کهنه من را میخرید؟

بله ، مجموعه امداد باتری سپاهان باتری کهنه شما را به قیمت روز خریداری میکند. باتری های ماشین حاوی مواد اسیدی زیادی هستند که به این معنی است که نمی توان آنها را در سطل آشغال خانگی یا سطل بازیافت قرار داد ، اما خبر خوب این است که ما  این کار را برای شما انجام خواهیم داد! اگر باتری جدید خود را توسط تیم ما نصب کرده اید ، ما باتری قدیمی خود را به صورت رایگان دفع خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه دور انداختن ایمنی باتری یا بازیافت آن ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

از کجا بدانیم زمان تعویض باتری ماشین فرا رسیده است؟

اولین مورد باید بدانیم چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید:

اگر باتری ماشین شما به سختی و کند استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده.

اگر زمان استارت زدن ماشین ، ماشین استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید اقدام نمایید.

اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است.

اگر همچنان دو به شک هستید که زمان تعویض باتری شما فرا رسیده یا خیر میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید که کمک شایانی در فهم این موضوع به شما می نماید.

 

 

باتری ها ارائه شده در فروشگاه امداد باتری سپاهان از چه نوعی میباشند؟

تمامی باتری های ارائه شده در مجموعه یدک رسان از نوع اتمی ( خشک و بدون نیاز به نگهداری ) میباشند.

 

گارانتی ارائه شده در امداد باتری سپاهان باتری چه مدت میباشد؟

با توجه به اینکه میزان گارانتی هر محصول سپاهان باتری باتوجه به کیفیت و قیمت باتری متفاوت میباشد، در جدول ذیل میزان گارانتی هر باتری ذکر شده است:

 

برند های مختلف سپاهان باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

 لازم به توضیح است در مدت زمان گارانتی سپاهان باتری اگر باتری شما دچار مشکل گردید در هر جایی از ایران قرار گرفته باشید نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی میگردد تا بتوانید به صورت رایگان باتری خودرو خود را عوض کنید.

 

شما مشتریان گرامی امداد باتری سپاهان میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از این طریق.

 

نکته : جهت فهمیدن توان دینام ماشین میتواند به دفترچه راهنما خودرو مراجعه نمایید. در صورت در دسترس نبودن دفترچه راهنما میتوانید با زدن دکمه درخواست امداد در پایین همین صفحه با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید و مشاوره رایگان در زمینه باتری و برق خودرو از امداد باتری سپاهان دریافت نمایید.

باتری داغی یا کهنه باتری در امداد باتری سپاهان چگونه محاسبه میگردد؟

تمام قیمت های باتری ماشین با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم امپر بوده است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .

 

در زمان خرید باتری ماشین به چه نکاتی باید دقت نمایم؟

میزان آمپر مناسب خودرو شما: برای هر خودرویی میزان مشخصی برای آمپر باتری ماشین از سوی کارخانه سازنده خودرو تعیین گردیده است. که با توجه به میزان توان دینام خودرو این میزان میتواند افزایش پیدا کند.

قیمت مناسب برای باتری خودرو : باید بدانیم باتری اسیدی گران تر از باتری خشک یا به اصطلاح اتمی است. هرچقدر آمپر باتری بالاتر برود قبمت آن نیز بیشتر میشود. باتری خارجی از باتری های ایرانی گران تر است

تاریخ تولید باتری خودرو: باتری ها با گذشت زمان قدرت خود را از دست می دهند؛ بنابراین بسیار مهم است که تاریخ تولید باتری به روز باشد و کمتر از 3 ماه از تولید آن گذشته باشد.

در مجموعه امداد باتری سپاهان تمامی باتری ها تاریخ روز میباشد. .

ضمانتنامه معتبر برای باتری ماشین: توجه داشته باشید باتری که خریداری می کنید دارای ضمانتنامه معتبر باشد؛ به عنوان مثال باتری هایی که در فروشگاه امداد باتری سپاهان عرضه می شوند همگی دارای ضمانتنامه معتبر سپاهان باتری می باشند.

شاخص CCA :میزان قدرت باتری در زمان روشن شدن خودرو در هوای سرد میباشد.  حال اگر در آب و هوای سرد زندگی میکنید خیلی مهم است که به این شاخص اهمیت دهید. هرچه CCA بالاتر باشد کیفیت باتری بالاتر است. در مجموعه ما تمامی باتری ها دارای  CCA بالا میباشند.

قیمت باتری کهنه به چه شکل محاسبه میگردد ؟

با توجه به نوسان قیمت به صورت روزانه ، نمیتوان قیمت مصوب و پایه ای اعلام نمود . این نوسان قیمت هم به دلیل چند پارامتر اساسی میباشد که مهمترین انها قیمت جهانی سرب و دلیل دیگر، قیمت خروجی کارخانه سپاهان باتری میباشد.  

 

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان و قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات امداد باتری سپاهان ، امداد باتری سپاهان باتری ، تعویض باتری سپاهان ، بهترین باتری سپاهان باتری ،  امداد باطری سپاهان ، امداد باطری سپاهان باتری ، باتری مناسب خودردو  سپاهان  ، نصب رایگان باتری سپاهان  ، فروش اینترنتی باتری سپاهان ، پایین ترین قیمت باتری سپاهان  ،شارژ باتری سپاهان  ،  امداد باتری خودردو سپاهان باتری ، نصب باتری سپاهان  ،  امداد باطری خودرو سپاهان ، ارسال باتری سپاهان ، ارسال باطری سپاهان  ،  قیمت باتری سپاهان ، ارزانترین باتری سپاهان  ، خرید باتری  سپاهان باتری و خرید از امداد باتری سپاهان برچسب گذاری شده است.

 

 

باتری ماشین #امداد باتری 
 • Tabasom yaghobi - 1400/04/19 , 12:42

  سلام وقتتون بخیر باتری ماشین بنده که ۲۰۶ است تمام شده شما چه باتریی پیشنهاد میکنید؟دوستانم باتری سپاهان را پیشنهاد کردن البته خودم هم قبلا از امداد باتری سپاهان ، خریداری کرده بودم لطفا راهنمایی کنید که باتری سپاهان بگیرم مجددا یا باتری دیگه ای ؟یا فقط سپاهان باتری برای ماشین بنده خوبه ؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/04/19 , 05:51

   سلام و درود وقت شما بخیر. در ابتدا سپاسگزارم از اعتماد شما . در پاسخ به سوالتون باید بگم باتری فابریک خودرو شما 50 آمپر میباشد و برند پیشنهادی ما برای شما باتری اوربیتال میباشد. همچنین شما میتوانید با خرید از امداد باتری سپاهان از ارسال و نصب رایگان در محلتون بهرمند شوید.
   0 | 0
   • Tabasom yaghobi - 1400/04/20 , 01:00

    سلام وقتتون بخیر تشکر میکنم از بابت راهنمایی و خدمات خوب امداد باتری سپاهان که سروقت آمدن و تعویض باتری ماشین را انجام دادن
    0 | 0
 • hosein rafati - 1400/04/20 , 12:26

  سلام وقت بخیر عرض میکنم. من از امداد باتری سپاهان خرید کردم یکم زمان رسیدن بیشتر شد اما قیمتی که بهم دادن از چند جا قیمت گرفتم واقعا پایین تر بود. فقط یه سوال گارانتی باتری رو همکاران تو سیستم زدن دیگه نیازی نیست من کاری کنم؟ در ضمن امداد باتری سپاهان رو به دوستانم هم معرفی کردم .
  -1 | 0
  • مدیر سایت - 1400/04/21 , 10:51

   سلام و درود بسیار سپاسگزارم از اعتماد شما نسبت به امداد باتری سپاهان ، عذر خواهی بخاطر دیرکرد همکاران ، انشالله بتوانیم در دفعات بعد خدامت ارزنده تر و بهتری ارائه کنیم. در مورد ضمانت سپاهان باتری باید عرض کنم بله به صورت الکترونیکی ثبت میشه و در سیستم میمونه.
   0 | 0
 • میعاد - 1400/04/20 , 12:35

  سلام . من تقریبا 2 سال پیش از امداد باتری سپاهان خرید اینترنتی کردم خیلی راضی بودم و نکته جالب اپدیت سایتتون بود خیلی جذاب و بروز شده . من یه باتری سوزوکی سپاهان میخوام اینجا بگم یا باید ثبت کنم؟ سوال بعدی اینکه الان سفارش بدیم کی میرسین دوستان؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/04/20 , 01:04

   سلام و درود بسیار سپاسگزارم از این همه انرژی و محبت شما. فرقی نمیکنه ، میتونید دکمه درخواست امداد رو بزنید تا به کارشناسان امداد باتری سپاهان متصل شوید و ثبت سفارش کنید.میتونید هین جا هم سفارشتون رو بفرمایید تا کمتر از 30 دقیقه در محلشما مشتریه وفادارمون باشند. خودروتون چی هست و کدوم محدوده تشریف دارید؟
   0 | 0
 • مهسا باقری - 1400/10/10 , 10:18

  سلام و درود . خدمات شما به گونه ای هست که در‌محل هم باشه؟ ماشین من توسان هست در پارکینگه نمیتونم بیرون بیارمش و کسی هم نیست باتری به باتری کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. ممنون
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/12 , 12:17

   سلام و درود . بله خدمات امداد باتری سپاهان ارسال و نصب رایگان در محل مشتری میباشد. باتری ماشین شما ۷۰ آمپر میباشد که از لحظه ثبت سفارش تا تحویل آن به شما کمتر از ۳۰ دقیقه زمان میبرد.
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری