امداد باتری میرداماد | نمایندگی باتری میرداماد
دوشنبه 14 شهریور 1401 مدیر سایت 208 0

امداد باتری میرداماد | نمایندگی باتری میرداماد

امداد باتری میرداماد ، نمایندگی باتری در میرداماد را دارد و نمایندگی باتری صبا باتری ،سپاهان باتری ، برنا باتری را دارد. در سریعترین زمان تکنسین ما در محل شما حاضر خواهد شد.

امداد باتری میرداماد آماده ارسال باتری ماشین در محل شما میباشد. در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد باتری در محل شما حاضر میگردد و اقدام به تعویض باتری ماشین مینماید. امداد باتری میرداماد نمایندگی أنواع باتری ماشین مانند صبا باتری در میرداماد ، سپاهان باتری در میرداماد ، برنا باتری در میرداماد ، سوزوکی در میرداماد را دارد. جهت خرید باتری ماشین در میرداماد کافیست با همکاران ما درتماس باشید تا از نصب رایگان در محل خود بهرمند شوید. اگر صبح اول وقت میخواهید بروید سرکار و ماشین شما استارت نمیخورد و روشن نمیشود!؟ و یا میخواهید سر قرار مهمی بروید و زمان برایتان بسیار حیاتی است.؟! و در محله میرداماد، میدان مادر ، خیابان ولیعصر و ... هستید کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین های امداد باتری میرداماد در محل شما حاضر گردند. تمامی تکنسین های نمایندگی باتری میرداماد افردای باتجربه و متخصص هستند و به راحتی میتوانند در کوتاه ترین زمان عیب خودرو شما را شناسایی و اگر مشکل از باتری باشد اقدام به تعویض باتری ماشین شما نمایند.

نمایندگی باتری در میرداماد

قیمت باتری صبا باتری در نمایندگی باتری میرداماد :

 

قیمت باتری سپاهان باتری در نمایندگی باتری میرداماد :

 

قیمت باتری سوزوکی در نمایندگی باتری میرداماد :

 

 

نمایندگی باتری میرداماد چه باتری هایی دارد؟

باتری فروشی میرداماد نمایندگی انواع برند باتری های داخلی و خارجی را دارد که در زیر مشاهده میکنید:

 نمایندگی سپاهان باتری در میرداماد :

سپاهان باتری یکی از برندهای معروف و قدیمی و پیشتاز در صنعت باتری ماشین میباشد که در باتری فروشی میرداماد میتوانید انواع برند های این مجموعه جذاب را داشته باشید .همچنین آمپر باتری های موجود سپاهان باتری در این نمایندگی از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر موجود میباشد.

باتری اوربیتال قرمز میرداماد : یکی از برند های قدیمی مجموعه سپاهان باتری میباشد که کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسبی دارد و دارای ۱۵ ماه ضمانت میباشد.

باتری اوربیتال سیلور میرداماد : از دیگر برند های معروف سپاهان باتری اوربیتال سیلور است که همانند اوربیتال قرمز دارای ۱۵ ماه ضمانت و کیفیت بالایی را دارا میباشد.

نمایندگی باتری سوزوکی میرداماد :‌ باتری سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن میباشد که بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی دارد و دارای ضمانت ۱۶ ماه سپاهان باتری میباشد.

 

نمایندگی صبا باتری میرداماد :

در باتری فروشی میرداماد از دیگر برند های معروف و شناخته شده داخلی که موجود میباشد باتری صباباتری است که مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی صبا باتری در میرداماد میباشد . صبا باتری دارای برندهای مانند واریان ، پردیس ، کاسپین ، دوجی ، سپند و .... میباشد.آمپراژ موجود این باتری در نمایندگی میرداماد از ۵۰ آمپر تا ۲۰۰ آمپر میباشد.

 

نمایندگی آذر باتری در میرداماد :

آذر باتری همانند صبا باتری از جمله برندهایی میباشند که دارای قیمت مناسب تری نسبت به بقیه برندها میباشد و دارای کیفیت مناسبی میباشد و برند های مختلفی مانند زئوس ، آذر ، ویگور ، الوند و ... را دارا میباشد.

 نمایندگی باتری کره ای در میرداماد :

باتری های کره ای تا زمانی که به صورت قانونی وارد کشور میشدند بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی داشتند اما بعد از ممنوعیت واردات باتری های کره ای دیگه آن کیفیت سابق را در بازار ندارند. باتری های مانند تایگر ، پوما ، دلکور ، نوا و ... از جمله برند های این باتری ماشین میباشند.

 

 نمایندگی برنا باتری در میرداماد :

برنا باتری اولین دریافت کننده گواهی نامه بین المللی تولید باتری ماشین در کشور میباشد و جز باتری های با دوام و خوب تولید داخل محسوب میگردد. شما عزیزان در محله میرداماد میتوانید جهت خرید باتری برنا از نمایندگی آن در میرداماد خرید نمایید تنها با یک کلیک. این برند نیز دارای آمپراژ باتری ۳۵ تا ۹۰ آمپر میباشد که در نمایندگی ما موجود است.

 نمایندگی باتری پاسارگاد در میرداماد :

باتری های لیدر و هندل جز برندهای معروف این کارخانه داخلی میباشد و دارای ۱۲ ماه ضمانت است . شما برای خرید باتری های پاسارگاد از شعبه میرداماد میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

 جهت خرید باتری ماشین در محله میرداماد با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی آکو باتری در میرداماد:

آکو باتری یا گروه صنعتی اشجع باتری از برند ها و شرکت های با قدمت ایرانی در تولید باتری ماشین میباشد که از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را آغاز نموده و نمایندگی ما نیز سالیان متمادی است که نمایندگی رسمی برند های این شرکت تولید باتری درکشور را دارد. برندهایی که از این شرکت در نمایندگی باتری میرداماد موجود است میتوان به برند باتری تینو ، کارپیل و ... اشاره نمود که دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی میباشد.

 

نمایندگی باتری کمهو میرداماد :

باتری کمهو از برندهای شرکت تولیدی وایا باتری میباشد. صفحات این باتری بسیار با کیفیت میباشد که در سال ۱۳۹۰ این مجمووعه تاسیس گردیده. باتری کمهو در نمایندگی میرداماد خود دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض میباشد.

  نمایندگی باتری نیروگستران در میرداماد :

نیرو گستران خراسان یکی از قدیمی ترین و البته با کیفیت ترین باتری های بازار را تولید میکند لذا در حال حاضر باتریهای شارک ، سین و ... از برند های معروف شرکت نیروگستران میباشد که صفحات این باتری ها تماما کره ای میباشد. خوشحالیم که امداد باتری میرداماد نمایندگی این شرکت باتری سازی مطرح راهم دارد.   

 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در وب سایت یدکرسانی.

 ضمانت باتری های موجود در نمایندگی میرداماد چقدر میباشد؟

 امداد باتری میرداماد توضیح میدهد ; میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند پارامتر میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری های تولید داخل را در نمایندگی باتری میرداماد ملاحظه میکنید :

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 

 

 

چرا باتری ماشین خود را از نمایندگی میرداماد خریداری کنیم؟

سبد کالایی متنوع که میتوان به راحتی تمام برند های مختلف از باتری مناسب خودرو خود را با بهترین قیمت از نمایندگی میرداماد خریداری نمایید.

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در امداد باتری میرداماد شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضافه دیگری نمی پردازید.

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محدوده میرداماد .

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

 

تمامی باتری های موجود  در نمایندگی میرداماد دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

تست دینام ماشین جهت اطمینان شما از سلامت دینام خودرو شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

تیم امداد باتری نمایندگی باتری میرداماد سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد باتری افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

  

 

خدمات امداد باتری میرداماد دقیقا در کدام محدوده میباشد؟

خیابان میرداماد در منطقه ۳ شهرداری تهران و در محدوده شمال و شمال شرق تهران واقع گردیده است که از شمال به محله ظفر و جردن  ، از جنوب به اتوبان حقانی و از شرق به خیابان شریعتی و از غرب نیز به خیابان ولیعصر منتهی میگردد که در هر کجای این محدوده قرار داشته باشید امداد باتری میرداماد در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر میگردد و ارسال و نصب باتری نیز رایگان میباشد.

خیابان میرداماد که در آن پاساژ ‌پایتخت و فروشگاه های مطرح کشور واقع شده است. در محدوده خیابان میرداماد و شریعتی ، ونک ، چهارراه جهان کودک منتهی میگردد و بار ترافیکی از سمت کاخ میرداماد به سمت میدان تجریش در خیابان میرداماد میباشد. در کل این مسیر در هر جایی قرار گرفته باشید کافیه با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن همکاران ما خودشان را به شما برسانند.

 

 

در امداد باتری میرداماد باتری ایرانی موجود است یا باتری خارجی؟

نمایندگی باتری میرداماد توضیح میدهد; در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها مدت زمان زیادی میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. لذا اکثر باتری های موجود در امداد باتری میرداماد باتری های تولید داخل و ایرانی میباشند.

 

 

 

 

نحوه محاسبه باتری کهنه در نمایندگی باتری میرداماد چگونه است؟

تمام قیمت های باتری ماشین در نمایندگی باتری میرداماد با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

باتری ماشین #امداد باتری 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری