امداد باطری اهواز | تعویض رایگان باتری ماشین در شهر اهواز
شنبه 29 آبان 1400 مدیر سایت 3886 5

امداد باطری اهواز | تعویض رایگان باتری ماشین در شهر اهواز

امداد باطری اهواز ، برای خرید و تعویض رایگان باتری ماشین در شهر اهواز با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.ارسال و نصب فوری با ضمانت معتبر.

مجموعه یدک رسانی با راه اندازی مرکز فروش اینترنتی باتری ماشین در اهواز ، واحد امداد باتری اهواز خود را فعال نمود. یدک رسان بعنوان نماینده رسمی صبا باتری و برنا باتری و سپاهان باتری ، خدمات ارسال و نصب رایگان انواع باتری ماشین در محل در شهر اهواز راه اندازی نموده است.

جهت خرید باتری ماشین به همراه تعویض رایگان در محل در کمتر از 30 دقیقه و استفاده از خدماتی نظیر باتری به باتری و شارژ باتری ماشین میتوانید  با شماره فوری 09353564407  جهت ثبت سفارش تماس حاصل نمایید.

امداد باتری در شهر اهواز

شما مشتریان میتوانید محصولات پرفروش باتری خودرو را در لیست زیر به طور کامل ملاحضه نمایید:

لیست قیمت محصولات صبا باتری در امداد باطری اهواز :

لیست قیمت محصولات سپاهان باتری در امداد باطری اهواز:

 لیست قیمت محصولات سوزوکی در امداد باطری اهواز :

 

جهت بهره مندی از فروش اینترنتی باتری ماشین، کافیه دکمه درخواست امداد را فشار دهید و یا با شماره   09353564407   تماس گیری نمایید.

 

مزیت استفاده از خدمات امداد باتری اهواز :

امداد باتری اهواز دارای محصولاتی چون اوربیتال سیلور ، اوربیتال قرمز ، اوربیتال پریمیوم ، سوزوکی ، EFB ، اتمیک ، واریان صبا باتری ، سهند ، تینو برنا باتری ، زیتکس و ... میباشد .که دارای سبدی متنوعی است و این موضوع انتخاب را برای شما مشتریان گرامی آسان میکند.

تمامی باتری های موجود در مجموعه یدک رسان دارای گارانتی معتبر میباشند.

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های ما افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

سبد کالایی متنوع که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده ای اس که ما را متمایز مینماید.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

جهت رفاه حال شما ، ارسال و نصب باتری خودرو را رایگان کرده ایم.

تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

گارانتی ارائه شده در امداد باتری اهواز چه مدت میباشد؟

با توجه به اینکه میزان گارانتی هر محصول باتوجه به کیفیت و قیمت باتری متفاوت میباشد، در جدول ذیل میزان گارانتی هر باتری ذکر شده است:

 

 

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

 لازم به توضیح است در مدت زمان گارانتی سپاهان باتری اگر باتری شما دچار مشکل گردید در هر جایی از ایران قرار گرفته باشید نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی میگردد تا بتوانید به صورت رایگان باتری خودرو خود را عوض کنید.

 درباره اهواز:

 شهر اهواز یکی از شهرهای گردشگری و منحصر به فرد در استان خوزستان است که از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی در این استان بهره مند است. وجود فرهنگ ها و قومیت های مختلف در کنار جاذبه های گردشگری و تنوع غذایی موقعیتی را فراهم کرده است که به یکی از شهرهای مهم استان خوزستان تبدیل شود. به همین دلیل معرفی شهر اهواز از اهمیت بالایی برخوردار است. اهواز توسط رودخانه کارون به دو قسمت تقسیم شده است که در هر سمت آن می توانید شاهد مناطق دیدنی و ویژگی های متفاوتی از شهر باشید.

شهر اهواز در استان خوزستان و در بخش جلگه ای واقع شده است. ارتفاع این شهر از سطح دریا 18 متر است و با وسعتی نزدیک به 20.000 هکتار یکی از شهرهای وسیع استان خوزستان و همچنین کشور ایران است. رودخانه کارون در شهر اهواز که از کوه های بختیاری سرچشمه می گیرد این شهر را به دو قسمت تقسیم کرده است. این شهر ارتباط زمینی و هوایی مختلفی با سایر نقاط کشور دارد و بندرهای مختلفی را به هم متصل می کند.

 

سوالات متداول:

باتری های ایرانی بهتر است یا باتری های خارجی ؟

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید.

باتری های ایرانی دارای تکنولوژی روز بوده و صفحات این باتری ها تماما با دستگاه های پیشرفته تولید و ساخته میشوند که باعث میگردد طول عمر و کیفیت باتری به شدت افزایش پیدا کند.

 مجموعه ما با ارسال و نصب رایگان باتری ماشین و یو پی اس تلاش دارد بتواند خدمات خود را در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر نماید.

 

در زمان خرید باتری ماشین به چه نکاتی باید دقت نمایم؟

میزان آمپر مناسب خودرو شما: برای هر خودرویی میزان مشخصی برای آمپر باتری ماشین از سوی کارخانه سازنده خودرو تعیین گردیده است. که با توجه به میزان توان دینام خودرو این میزان میتواند افزایش پیدا کند.

ضمانتنامه معتبر برای باتری ماشین: توجه داشته باشید باتری که خریداری می کنید دارای ضمانتنامه معتبر باشد؛ به عنوان مثال باتری هایی که در فروشگاه ما عرضه می شوند همگی دارای ضمانتنامه معتبر سپاهان باتری می باشند.

قیمت مناسب برای باتری خودرو :  باید بدانیم باتری اسیدی گران تر از باتری خشک یا به اصطلاح اتمی است. هرچقدر آمپر باتری بالاتر برود قیمت آن نیز بیشتر میشود. باتری خارجی از باتری های ایرانی گران تر است.

شاخص CCA : میزان قدرت باتری در زمان روشن شدن خودرو در هوای سرد میباشد.  حال اگر در آب و هوای سرد زندگی میکنید خیلی مهم است که به این شاخص اهمیت دهید. هرچه CCA بالاتر باشد کیفیت باتری بالاتر است. در مجموعه ما تمامی باتری ها دارای  CCA بالا میباشند.

تاریخ تولید باتری خودرو: باتری ها با گذشت زمان قدرت خود را از دست می دهند؛ بنابراین بسیار مهم است که تاریخ تولید باتری به روز باشد و کمتر از 3 ماه از تولید آن گذشته باشد.

در مجموعه یدکرسانی تمامی باتری ها تاریخ روز میباشند. .

 

از کجا بدانیم زمان تعویض باتری ماشین فرا رسیده است؟

اولین مورد باید بدانیم چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید:

اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده.

اگر باتری ماشین شما به سختی و کند استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است.

اگر زمان استارت زدن ماشین ، ماشین استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید اقدام نمایید.

اگر همچنان دو به شک هستید که زمان تعویض باتری شما فرا رسیده یا خیر میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید که کمک شایانی در فهم این موضوع به شما می نماید.

 چرا در شهر اهواز باتری ماشین زودتر خراب میشود؟

هوای گرم به باتری ماشین شما آسیب وارد می کند
در واقع باید بیان کرد که هوای سرد باعث می شود باتری شما در تابستان فرسوده شود.
وقتی به باتری ماشین خراب فکر می کنید، احتمالاً به این فکر می کنید که زمستان باعث خابی آن شده است. درست است که خرابی باتری ممکن است در هوای سرد اتفاق بیفتد، اما معمولاً این چیزی نیست که باعث این مشکل شده باشد. تخلیه منابع باتری به احتمال زیاد در هوای گرم تابستان رخ داده است.

طبق گفته شورای مراقبت خودرو، گروهی که نمایندگی تعمیرگاه های خودرو را بر عهده دارد، احتمال خرابی باتری شما در تابستان بیشتر از زمستان است.

ریچ وایت، مدیر اجرایی شورای مراقبت از خودرو گفت: «گرمای تابستان مقصر واقعی است. "بسیاری از مشکلات باتری مدت ها قبل از کاهش دما شروع می شود. گرما، بیشتر از سرما، عمر باتری را کوتاه می کند."

دقت کردید؟ هوای گرم بیشتر باعث خرابی باتری ماشین میگردد. خب مشخص شد!!! در شهر گرمسیری چون اهواز به سبب موقعیت جغرافیایی خود دارای آب و هوای متنوعی است. به طور کلی این استان در دو منطقه جلگه ای و کوهستانی طبقه بندی می شود. قسمت های جلگه ای شامل مناطق جنوبی این استان است و قسمت های کوهستانی شامل بخش های شمال و شرق است. این موضوع باعث شده شهرهای این استان دارای آب و هوای مختلفی باشند. اهواز یکی از شهرهای چهار فصل است که هر فصل آن زیبایی مخصوص به خود را دارد. به طور کلی زمستان و بهار بهترین فصل های اهواز هستند که از آب و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است.که گرمای او در بعضی روزهای سال بالای 50 درجه هست پس مشخصه که باتری ماشین عمر کوتاهی در این آب و هوا خواهد داشت.

 

شما میتوانید باخرید از امداد باطری اهواز از گارانتی معتبر باتری بهره مند شوید و خیالتان از این بابت راحت گردد.

 

آیا در امداد باتری اهواز میتوان جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه اقدام نمود؟

بله ، جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه میبایست مبلغ باتری کهنه را به مبلغ قیمت باطری ماشین که در قسمت فروشگاه اعلام شده اضافه نمایید.

میتوانید مقاله باطری ماشین با دریافت باتری کهنه را مطالعه نمایید.

 

 باتری ها ارائه شده در فروشگاه ما از چه نوعی میباشند؟

تمامی باتری های ارائه شده در مجموعه یدک رسان از نوع اتمی ( خشک و بدون نیاز به نگهداری ) میباشند.

 

شما مشتریان گرامی امداد باتری اهواز میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از این طریق.

 

 

آیا شما باطری جدید را با دریافت باتری کهنه محاسبه میکنید؟

بله ، تمامی قیمت ها در فروشگاه یدک رسان با تحویل باتری کهنه محاسبه گردیده است.

 

چرا از امداد باتری اهواز استفاده کنیم؟

.خريد انلاين باتری ماشین مورد نياز شما تنها با يك كليك

. ارسال و نصب رايگان انواع باتری ماشین در شهر شما

تنوع و كيفيت بالاي محصولات یدک رسانی با توجه به نیاز شما

.مشاوره درمورد بهترين باتري مناسب برای شما

 

آیا شما باتری کهنه من را میخرید؟

بله ، مجموعه امداد باتری اهواز باتری کهنه شما را به قیمت روز خریداری میکند. باتری های ماشین حاوی مواد اسیدی زیادی هستند که به این معنی است که نمی توان آنها را در سطل آشغال خانگی یا سطل بازیافت قرار داد ، اما خبر خوب این است که ما  این کار را برای شما انجام خواهیم داد! اگر باتری جدید خود را توسط تیم ما نصب کرده اید ، ما باتری قدیمی خود را به صورت رایگان دفع خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه دور انداختن ایمنی باتری یا بازیافت آن ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

نکته : جهت فهمیدن توان دینام ماشین میتواند به دفترچه راهنما خودرو مراجعه نمایید. در صورت در دسترس نبودن دفترچه راهنما میتوانید با زدن دکمه درخواست امداد در پایین همین صفحه با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید و مشاوره رایگان در زمینه باتری و برق خودرو از امداد باتری اهواز دریافت نمایید.

روش تشخیص وضعیت باتری ماشین در اهواز  از روی چشمی باتری :

امداد باطری اهواز توضیح میدهد ، چشمی باتری برای مشخص کردن وضعیت خود سه رنگ مشخص کرده است: 

۱- رنگ سبز : اگر چشمی باتری به رنگ سبز باشد به معنی این است که باتری ماشین سالم است.

۲- رنگ سیاه : اگر رنگ چشمی باتری به رنگ سیاه باشد. به معنای این است که شارژ باتری کم و به اندازه ای نیست که شما بتوانید از باطری استفاده کنید.

۳- رنگ سفید: اگر چشمی باتری به رنگ سفید باشد باتری شما خراب شده است وباید باتری جدیدی را تهیه نمایید.

علامت چشمی باتری ماشین

نکته : چشمی باتری از یک هیدرومتر ساده ساخته شده که یک گلوله پلاستیکی سبز رنگ در انتهای این هیدرومتر قرار دارد. رنگ چشمی باتری تنها یک علامت جهت آگاه سازی صاحب خودو هست . درصد خطای این هیدورمتر به علت ساده بودن آن بسیاز زیاد است. بنابراین رنگ چشمی باتری به طور حتمی وضعیت باتری خودروی شما را مشخص نمی کند. 

باتری داغی یا کهنه باتری چگونه محاسبه میگردد؟

تمام قیمت های باتری ماشین با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم امپر بوده است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .

 

قیمت باتری کهنه به چه شکل محاسبه میگردد ؟

با توجه به نوسان قیمت به صورت روزانه ، نمیتوان قیمت مصوب و پایه ای اعلام نمود . این نوسان قیمت هم به دلیل چند پارامتر اساسی میباشد که مهمترین انها قیمت جهانی سرب و دلیل دیگر، قیمت خروجی کارخانه های باتری میباشد.  

 

 جهت خرید باتری پژو 206 در اهواز ، باتری سمند در اهواز ، تعویض باتری 405 در اهواز و تماس با الو باطری اهواز با ما در تماس باشید.

این مقاله در وبلاگ یدک رسان و قسمت باتری ماشین نوشته شده و با کلمات امداد باتری اهواز  ، تعویض باتری سپاهان در اهواز ، بهترین باتری ماشین در اهواز ،  امداد باطری اهواز ، باتری مناسب خودردو  در اهواز ، نصب رایگان باتری در اهواز ، فروش اینترنتی باتری ماشین در اهواز ، پایین ترین قیمت باتری ماشین در اهواز ، شارژ باتری ماشین در اهواز ،  خرید تلفنی باتری ماشین در اهواز ، امداد باتری خودرو در اهواز ، نصب باتری در اهواز  ، ارسال باتری در اهواز ، ارسال رایگان باطری در اهواز   ، ارزانترین باتری ماشین در اهواز ، امداد باتری ایران خودرو در اهواز ، الو باتری اهواز ،  خرید باتری ماشین در اهواز  و خرید از امداد باتری اهواز  برچسب گذاری شده است.

 

سوالات پر تکرار

بله ، ارسال و نصب باتری ماشین در محل اهواز کاملا رایگان بوده وهیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. و فقط هزینه خود باتری دریافت میگردد.

بله ، در امداد باطری اهواز پرداخت هزینه باتری درب محل میباشد. و تعویض باتری ماشین در اهواز کاملا رایگان میباشد و شما فقط هزینه خود باطری را پرداخت مینمایید.

باتری ماشین #امداد باتری اهواز 
 • مینا کیهان - 1400/09/22 , 02:36

  سلام ، برای پژو پارس چه باتری مناسبه و اینکه ما در محله کیان پارس هستیم چقدر زمان میبره بیان دوستان و هزینه ارسال و نصب چقدره؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/10 , 02:26

   سلام و درود . باتری فابریک خودرو شما ۶۶ آمپر میباشد تا ۷۴ آمپر هم میتوانید قرار دهید. بله برای اون منطقه هم خدمات داریم که رایگان میباشد.
   0 | 0
 • رضا درویشان پور - 1400/10/10 , 02:13

  سلام و درود . باتری تیبا چند آمپر است ؟ اگر بیاید در محل ارسال و نصب باتری رایگان میباشد؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/10 , 02:28

   سلام و درود باتری تیبا ۱ یا تیبا ۲ ؟‌در هر صورت باتری تیبا ۱ که همان صندوقدار میباشد ۵۵ آمپر است و باتری تیبا ۲ که مدل هاچبک این خودرو میباشد ۵۰ آمپر است. که میتوانید در وب سایت ما برند ها و قیمت های مختلف از این باتری رو ملاحظه نمایید. خدمات ما در کل شهر اهواز میباشد.
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری