امداد باطری شیراز | تعویض رایگان باتری ماشین در شیراز
پنجشنبه 15 اردیبهشت 1401 مدیر سایت 5214 10

امداد باطری شیراز | تعویض رایگان باتری ماشین در شیراز

امداد باطری شیراز یعنی ارسال و نصب رایگان انواع باتری ماشین در شهر شیراز ، زمان ارسال باتری کمتر از 30 دقیقه میباشد.خدمات امداد باتری شیراز همه روزه میباشد.

امداد باطری شیراز یک خدمت نوین و مبتنی بر علم روز جهت کاهش ترافیک ، آلودگی و ذخیره وقت و سرمایه شما . در شهر شیراز، ارسال و نصب انواع باتری ماشین رایگان میباشد و در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر خواهیم بود و تکنسین های ما آماده ارائه خدمات به شما میباشند. در الو باتری شیراز انواع برندهای باتری داخلی و خارجی موجود میباشد. سبد کالایی متنوع از دیگر خدمات مجموعه امداد باطری شیراز میباشد.که در لیست زیر میتوانید پرفروش ترین آنها را ملاحضه نمایید.

 

قیمت باطری صبا باتری در امداد باطری شیراز :

 

 

قیمت باطری سوزوکی در امداد باطری شیراز :

 

 

جهت مشاهده لیست کامل قیمت در امداد باطری شیراز میتوانید به قسمت فروشگاه مراجعه نمایید.

تعویض باتری ماشین در محل شیراز

جهت خرید باتری نیز میتوانید در پایین صفحه دکمه درخواست امداد را فشار دهید تا با کارشناسان امداد باتری در شیراز متصل شوید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تمامی محصولات در مجموعه امداد باطری شیراز دارای گارانتی و ضمانت معتبر از کارخانه تولید باتری میباشد و اگر در مدت زمان تاریخ اعتبار گارانتی باتری شما به مشکل خورد با ما درتماس باشید تا جهت تعویض باتری اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

امداد باتری شیراز چه مزیتی نسبت به بقیه باتری فروشی های سنتی دارد؟

سبد کالایی متنوع که میتوان شهر باتری در شیراز نام برد و قیمت پایین تر از فروشگاه های سنتی

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محدوده شیراز.

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در امداد باتری یدک رسان شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضفه دیگری نمی پردازید.

تست دینام جهت اطمینان شما از سلامت دینام ماشین شما انجام می پذیرد.

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد باتری افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در فروشگاه امداد باطری شیراز دارای گارانتی معتبر میباشند.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

میزان ضمانت باتری ماشین در فروشگاه امداد باتری شهر شیراز  چقدر میباشد؟

امداد باطری شیراز توضیح میدهد؛ میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند المان میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری های تولید داخل را میتوانید مشاهده نمایید.

 

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر در امداد باطری شیراز ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در  وب سایت ما.

 

باتری های ایرانی بهتر است یا باتری های خارجی ؟

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. در امداد باطری شیراز تمامی باتری های موجود از برند های تولید داخل میباشد.

خرد باتری ولتا سل

پیشنهاد امداد باتری شیراز : با توجه به اینکه باتری ها داخلی دارای کیفیت بالا و گارانتی معتبری میباشند پیشنهاد میگردد از باتری های داخلی مانند ولتا سل ، وندا ، برنا ، اوربیتال ، صبا باتری در شیراز استفاده گردد تا کمکی بزرگ به تولید کننده داخلی نماییم.

 محله های شهر شیراز :

شهر شیراز شهری با فرهنگ و تمدن چندین ساله است که مرکز استان فارس بوده و همسایگان آن از شمال آباده، از شرق فسا، نی ریز و استهبان و از جنوب فیروزآباد و از غرب کازرون میباشند . در گذشته شیراز دارای ۱۱ محله و ۸ دروازه بوده که امروزه با توجه به دارا بودن اماکن تاریخی و فرهنگی- مذهبی متعدد پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است.

محله معالی آباد شیراز :

معالی آباد شیراز درواقع در قسمت غربی شهر شیراز قرار گرفته است و در زمره محلات شلوغ و پررفت و آمد آن برای خرید به حساب می‌آید. در این محله ساختمان‌های نوساز و لوکسی ساخته شده‌اند که بافت غالب در این محله آپارتمانی بوده و کمتر خبری از خانه‌های حیاط دار و ویلایی است .  در این محله  مراکز خریدی مانند آفتاب فارس، مجتمع گاندی، مجتمع تجاری یونیک و غیره وجود دارد . به دلیل همین مشغله زیاد خدمات امداد باطری شیراز در این محله در همه ایام سال فعال میباشد.

 

محله فرهنگ شهر :

محله فرهنگ شهر از نظر جغرافیایی در کنار محله معالی آباد قرار گرفته است و خدمات ما در این منطقه نیز دایر میباشد.

 

محله قصر دشت شیراز :

محله قصر دشت در قسمت شمال غربی شیراز واقع گردیده است که در زمان‌های قدیم به مسجد بردی معروف بوده است. دلیل نام گذاری این محله در گذشته به دلیل وجود یک مسجد سنگی در این محله میباشد.. البته این محله نام‌های دیگری نیز در گذشته داشته است که از جمله آنها به شربت خانه می‌توان اشاره کرد که به دلیل فراوانی باغ‌های میوه در این منطقه بوده است. در واقع این محله در گذشته باغ بوده است که بعدها در این باغ‌ها خانه ساخته شده است.که در این محله نیز امداد باطری شیراز فعال میباشد.

محله دروازه اصفهان شیراز:

 دروازه اصفهان محله‌ای قدیمی است که مجموعه‌ای از محله‌های درب شاهزاده، چپرخانه، محله ده بزرگی ها و بازارچه فیل، آن را تشکیل داده‌اند .دروازه اصفهان که از بخش غربی به محله موردستان و از شرق به خیابان شهناز منتهی می‌شود، در زمره بهترین محله های شیراز به حساب میآید.در محله دروازه اصفهان شیراز در کوتاه ترین زمان امداد باطری شیراز با ارسال و نصب رایگان حاضر میگردند.

محله سنگ سیاه شیراز :

نام محله سنگ سیاه از آن روی نام گذاری شده است که یک سنگ سیاه چهار گوش در آرامگاه سیبویه در این منطقه قرار دارد و در زمان قدیم مردم برای شفا به این سنگ مراجعه می‌کردند. محله سنگ سیاه به دلیل کوچه‌های تنگ و باریکی که دارد در شهر شیراز معروف است و خدمات امداد باتری شیراز در این منطقه نیز فعال میباشد.

محله گلستان شهر شیراز :

محله گلستان در مقایسه با دیگر محلات شیراز کمی سردتر است و در زمستان‌ها برف نیز در آن دیده می‌شود . در این محله در فصل سرما باتری های ماشین زودتر فرسوده میشوند و نیاز به تعویض دارند ک هبا توجه به سبک زندگی امروزی در اون هوای سرد بسیار سخت است باتری ماشین را باز نمایید و به یک باتری فروشی مراجعه کنید لذا خدمات امداد باطری شیراز ما درب محل شما میباشد و این خدمات به صورت ارسال و نصب رایگان انجام میپذیرد..

محله آستانه :

محله آستانه شیراز در مرکز شهر قرار گرفته است و در بین مردم این شهر دارای محبوبیت بسیار زیادی میباشد.در این محله قدیمی نیز امداد باطری شیراز در حال فعالیت مستمر در تمام ایام سال و تعطیلات میباشد.

از دیگر محله های معروف شهر شیراز میتوان به محله عفیف آباد ، محله ستارخان ، محله ارمنی ها ، بازار مرغ ، گود عربان ، ملاصدرا ، بالاکفت و ... اشاره نمود که در تمامی این محله ها و مناطق شهر خدمات امداد باتری ما به طور گسترده دایر میباشد. کافیه دکمه درخواست امداد در پایین صفحه گوشی خود را فشار دهید تا با همکاران ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره رایگان در جهت خرید باتری ماشین دریافت نمایید.

 

 معرفی کارخانه معتبر فراز باتری ( ولتاسل ) :

 

 شرکت فراز باتری نوین پارسیان با بهره گیری از جدید ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات و قطعات ساخته شده در معتبر ترین کارخانه جات دنیا ، اقدام به تولید محصولاتی با کفیتی بسیار بالا نموده تا همراه با قمت مناسب و خدمات پس از فروش مطمئن تا کالا هایی در خورشان و منزلت شما هموطنان ارجمند ارائه نماید . اکنون محصولات این شرکت با نام های ولتاسل  و براکت در سراسر کشور و با گارانتی 18 ماهه در دسترس شما عزیزان میباشد. لازم به توضیح است امداد باطری شیراز بعنوان نماینده رسمی این شرکت در حال فعالیت در شهر شیراز میباشد.

جهت خرید باتری ولتاسل با شماره 09126486577 تماس حاصل نمایید.

 

سوالات متداول:

 

باتری داغی یا کهنه باتری در خدمات امداد باتری چگونه محاسبه میگردد؟

تمام قیمت های باتری ماشین در سمت شیراز توسط خدمات امداد باتری با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر بوده است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .

 

 

 آیا میتوان جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه اقدام نمود؟

بله ، جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه میبایست مبلغ باتری کهنه را به مبلغ قیمت باطری ماشین که در قسمت فروشگاه اعلام شده اضافه نمایید.

 خرید باتری اوربیتال در شیراز

از کجا بدانیم زمان تعویض باتری ماشین فرا رسیده است؟

اولین مورد باید بدانیم چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید:

اگر باتری ماشین شما به سختی و کند استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده.

اگر زمان استارت زدن ماشین ، ماشین استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید با امداد باطری شیراز تماس بگیرید.

اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است.

 نکته : جهت فهمیدن توان دینام ماشین میتواند به دفترچه راهنما خودرو مراجعه نمایید. در صورت در دسترس نبودن دفترچه راهنما میتوانید با زدن دکمه درخواست امداد در پایین همین صفحه با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید و مشاوره رایگان در زمینه باتری و برق خودرو از امداد باتری سپاهان در شیراز دریافت نمایید.

 

در زمان خرید باتری ماشین به چه نکاتی باید دقت نمایم؟

تاریخ تولید باتری خودرو: باتری ها با گذشت زمان قدرت خود را از دست می دهند؛ بنابراین بسیار مهم است که تاریخ تولید باتری به روز باشد و کمتر از 3 ماه از تولید آن گذشته باشد.

در مجموعه الو باتری شیراز تمامی باتری ها تاریخ روز میباشد.

قیمت مناسب برای باتری خودرو : باید بدانیم باتری اسیدی گران تر از باتری خشک یا به اصطلاح اتمی است. هرچقدر آمپر باتری بالاتر برود قیمت آن نیز بیشتر میشود. باتری خارجی از باتری های ایرانی گران تر است.

ضمانتنامه معتبر برای باتری ماشین: توجه داشته باشید باتری که خریداری می کنید دارای ضمانتنامه معتبر باشد؛ به عنوان مثال باتری هایی که در فروشگاه امداد باتری شیراز عرضه می شوند همگی دارای ضمانتنامه معتبر  می باشند.

میزان آمپر مناسب خودرو شما: برای هر خودرویی میزان مشخصی برای آمپر باتری ماشین از سوی کارخانه سازنده خودرو تعیین گردیده است. که با توجه به میزان توان دینام خودرو این میزان میتواند افزایش پیدا کند.

شاخص CCA : میزان قدرت باتری در زمان روشن شدن خودرو در هوای سرد میباشد.  حال اگر در آب و هوای سرد زندگی میکنید خیلی مهم است که به این شاخص اهمیت دهید. هرچه CCA بالاتر باشد کیفیت باتری بالاتر است. در مجموعه امداد باطری شیراز تمامی باتری ها دارای  CCA بالا میباشند.

 

در فروشگاه امداد باتری در شیراز چه نوع باتری هایی ارائه میشوند؟

تمامی باتری های ارائه شده در مجموعه یدک رسان از نوع اتمی ( خشک و بدون نیاز به نگهداری ) میباشند.و دارای تاریخ بروز و گارانتی معتبر کارخانه تولید باتری میباشد. سیاست امداد باطری شیراز ، یک سیاست در راستای حق تقدم به مشتری میباشد.

روش تشخیص وضعیت باتری ماشین از روی چشمی باتری :

امداد باطری شیراز توضیح میدهد ، چشمی باتری برای مشخص کردن وضعیت خود سه رنگ مشخص کرده است: 

۱- رنگ سبز : اگر چشمی باتری به رنگ سبز باشد به معنی این است که باتری ماشین سالم است.

۲- رنگ سیاه : اگر رنگ چشمی باتری به رنگ سیاه باشد. به معنای این است که شارژ باتری کم و به اندازه ای نیست که شما بتوانید از باطری استفاده کنید.

۳- رنگ سفید: اگر چشمی باتری به رنگ سفید باشد باتری شما خراب شده است وباید باتری جدیدی را تهیه نمایید.

 

آیا شما باطری جدید را با دریافت باتری کهنه محاسبه میکنید؟

بله ،در خدمات امداد رسانی باتری در محدوده شهر شیراز تمامی قیمت ها در فروشگاه یدک رسان امداد باطری شیراز با تحویل باتری کهنه محاسبه گردیده است.

 

آیا فروشگاه شما در منطقه شهر شیراز باتری کهنه من را میخرید؟

بله ، مجموعه امداد باطری شیراز باتری کهنه شما را به قیمت روز خریداری میکند. حتی باتری کهنه شما را در محل شما با بهترین قیمت خریداری مینماید.

 

ارسال و نصب رایگان باتری در شیراز  چگونه است ؟

.خريد انلاين باتری مورد نياز شما در امداد باطری شیراز تنها با يك كليك

.تنوع و كيفيت بالاي باتری ماشین با توجه به نیاز شما

.مشاوره درمورد بهترين باتري مناسب خودروی شما

.ارسال و نصب رايگان انواع باتری ماشین در شیراز شما

 

قیمت باتری کهنه به چه شکل محاسبه میگردد ؟

با توجه به نوسان قیمت به صورت روزانه ، نمیتوان قیمت مصوب و پایه ای اعلام نمود . این نوسان قیمت هم به دلیل چند پارامتر اساسی میباشد که مهمترین انها قیمت جهانی سرب و دلیل دیگر، قیمت خروجی کارخانه های تولید باتری میباشد.  

جهت خرید باتری 206 در شیراز و همچنین جهت خرید باتری سمند در شیراز و خرید باتری اسپورتیج در شیراز و خرید باتری پراید در شیراز و خرید باتری پژو پارس در شیراز و تعویض رایگان باتری ماشین در شیراز میتوانید از خدمات امداد باتری ما استفاده نماید.

 

باتری ولتا سل در شیراز و باتری وندا در شیراز میتوانید از امداد باطری خریداری نمایید.

 امداد باطری شیراز نمایندگی چه باتری هایی را دارد؟

- نمایندگی باتری دلکور در شیراز :

باتری دلکور - سازنده کره ای باتری با کیفیت مورد اعتماد :

شرکت Clarios Delkor به عنوان پیشروترین تولیدکننده باتری خودرو در جهان، فرآیند و استانداردهای جهانی محصول را رعایت می‌کند تا از کیفیت در سیستم ارزیابی و رعایت دقیق خود، از تولید مواد خام توسط تامین‌کنندگان گرفته تا فرآیند تولید داخلی، بازرسی و ارسال اطمینان حاصل نماید. برای به چالش کشیدن و دستیابی به نرخ اشکالات صفر ، ما یک سیستم قوی را برای انجام بازرسی خودکار همه محصولات پیاده سازی کردیم.لذا از این رو امداد باطری شیراز نمایندگی این باتری ماشین کره ای را در اختیار دارد.

- نمایندگی سپاهان باتری در شیراز :

شرکت سپاهان باتری یکی از قطب های تولید باتری ماشین در کشور میباشد که با بهره گیری از دستگاه های کاملا اتوماتیک و پیشرفته توانسته باتری های بسیار مطلوب و با کیفیتی را با ضمانت بالا به بازارر عرضه نماید. مجموعه امداد باطری شیراز نمایندگی سپاهان باتری را دارا میباشد.

سپاهان باتری یکی از برندهای معروف و قدیمی و پیشتاز در صنعت باتری ماشین میباشد که در باتری فروشی شیراز میتوانید انواع برند های این مجموعه جذاب را داشته باشید .ساختار و عملکرد باتری اوربیتال به عنوان باتری ماشین به گونه ای است که به طور پیوسته در آن واکنش های شیمیایی در حال انجام شدن هستند، حتی زمانی که باتری بر روی خودرو نصب نمی باشد و در قفسه های فروشگاه ها نشسته است، پس بسیار مهم است باتری که میخرید از تاریخ تولید آن زمان زیادی نگذشته باشد چرا که ، صفحات سرب کلسیم باتری طی انجام واکنش های شیمیایی، فرسوده شده اند و طول عمر مفید خود را تا حدی از دست داده اند، در نتیجه برای طولانی مدت بر روی خودرو شما دوام نمی آورد.

شما با خرید باتری اوربیتال از نمایندگی باتری اوربیتال در شیراز، می توانید با کیفیت ترین باتری را با تاریخ تولید بروز کارخانه اوربیتال باتری، با قیمت مناسب تهیه کنید.

باتری اوربیتال قرمز شیراز : یکی از برند های قدیمی مجموعه سپاهان باتری میباشد که کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسبی دارد و دارای ۱۵ ماه ضمانت میباشد.

باتری اوربیتال سیلور شیراز : از دیگر برند های معروف سپاهان باتری اوربیتال سیلور است که همانند اوربیتال قرمز دارای ۱۵ ماه ضمانت و کیفیت بالایی را دارا میباشد.

خرید باتری ۳۵ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۴۵ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۵۰ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۵۵ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۶۰ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۶۶ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز‌ ، خرید باتری ۷۰ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۷۴ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۹۰ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر اوربیتال قرمز در شیراز ،

 

- نمایندگی صبا باتری در شیراز :

شرکت صبا باتری که یکی از قدیمی ترین شرکت ها و کاخانه ها در تولید باتری خودرو های سبک و سنگین در کشور میباشد . لذا از ای رو دیگر کمتر کسی وجود دارد که نام این برند معتبر و خوش نام کشورمان را نشنیده باشد و نه تنها در سرتاسر کشور باتری های این شرکت موجود میباشد بلکه در کشور های همسایه نیز این نام آشنا میباشد. به همین منظور نیز مجموعه امداد باطری شیراز نمایندگی صبا باتری را در شیراز دارا میباشد.

صبا باتری از قدیمی ترین و همچنین اولین کارخانه تولید باتری در کشور میباشد. این برند قدیمی اما محبوب در نزد ایرانیان از دهه ۴۰ و ۵۰ باتری آب اسیدی را تولید و به بازار عرضه میکرد. که باتوجه به گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی صبا باتری نیز تجهیزات خود را به روز کرد تا باتری هایی با تکنولوژی روز به مشتریان خود ارائه نماید.  در حال حاضر هم برند صبا باتری طیف وسیعی از باتری‌های خودرویی موجود در بازار را تولید میکند و باید توجه داشته باشید که این شرکت برای باتری‌های خود گارانتی بسیار معتبری را در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند با خیال راحت به خرید باتری مناسب برای خودروی خود بپردازند. جهت خرید باتری صبا باتری از نمایندگی صبا باتری شیراز با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید. همچنین تنوع بسیار بالا و کیفیت خوب محصولات این شرکت باعث جلب رضایت مشتریان شده است، که همین امر موجب شده تا صبا باطری مفتخر باشد تا محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه بدهد.

در باتری فروشی شیراز از دیگر برند های معروف و شناخته شده داخلی که موجود میباشد باتری صباباتری است که مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی صبا باتری در شیراز میباشد . صبا باتری دارای برندهای مانند واریان ، پردیس ، کاسپین ، دوجی ، سپند و .... میباشد.

خرید باتری ۵۰ آمپر صبا باتری در شیراز ، خرید باتری ۵۵ آمپر صبا باتری در شیراز ، خرید باتری ۶۰ آمپر صبا باتری در شیراز ، خرید باتری ۶۶ آمپر صبا باتری در شیراز ، خرید باتری ۷۰ آمپر صبا باتری در شیراز ، خرید باتری ۷۴ آمپر صبا باتری در شیراز ، خرید باتری ۹۰ آمپر صبا باتری در شیراز ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر صبا باتری در شیراز

 

نمایندگی باتری سوزوکی شیراز:

باتری سوزوکی ژاپن با همکاری سپاهان باتری در ایران  اقدام به تولید این باتری ژاپنی نموده است که  کیفیت بالا و فناوری روز استفاده شده در ساخت این باتری ژاپنی آن را از بقیه باتری های داخلی مجزا نموده است.

باتری سوزوکی، که درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF یا همان باتری اتمی بدون نیاز به نگهداری می باشد، در آمپراژ مناسب خودرو های سبک و سنگین یعنی از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر را تولید کرده است.

مشخصات فنی باتری سوزوکی :

 • دارای فیلتر ضد انفجار هستند.
 • دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند.
 • در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند.
 • از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند.
 • دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

به گفته‌ی مارتین براف، سوزوکی به عنوان یک برند معتبر خدمات پس از فروش و گارانتی با کیفیتی ارائه می‌دهد که این موضوع در محصولات تولیدی ایران رعایت می‌شود.

باتری سوزوکی جهت دسترسی آسانتر مصرف کنندگان به باتری خودرو در سراسر کشور نمایندگان فعالی را دارد . و در این راستا تبلیغات و کمپین های بزرگی در شهرها و استان های کشور اجرا شد که با افتخار مجموعه امداد باطری شیراز یکی از نمایندگان باتری سوزوکی در شهر شیراز میباشد.

باتری سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن میباشد که بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی دارد و دارای ضمانت ۱۶ ماه سپاهان باتری میباشد.

خرید باتری ۳۵ آمپر سوزوکی در شیراز ، خرید باتری ۴۵ آمپر سوزوکی در شیراز ،

خرید باتری ۵۰ آمپر سوزوکی در شیراز ، خرید باتری ۵۵ آمپر سوزوکی در شیراز ،

خرید باتری ۶۰ آمپر سوزوکی در شیراز ، خرید باتری ۶۶ آمپر سوزوکی در شیراز ،

خرید باتری ۷۰ آمپر سوزوکی در شیراز ، خرید باتری ۷۴ آمپر سوزوکی در شیراز ،

خرید باتری ۹۰ آمپر سوزوکی در شیراز ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر سوزوکی در شیراز ،

 

- نمایندگی باتری برنا در شیراز :

شرکت تولیدی برنا باتری بعد از شرکت صبا باتری دومین شرکت تولید باتری خودو در کشور میباشد که در سال 1369 تاسیس و به بهره برداری رسید.
این شرکت ضمن مشاركت در تدوين استاندارد ملی باتری استارتر، اولين واحد دريافت كننده گواهينامه استاندارد ملی ایران در زمینه باتری خودرو بوده و نیز دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2009 از شركت IMQ ايتاليا  میباشد.در حال حاضر مجموعه کارخانجات برنا باتری در مساحتی بالغ بر 30.000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی مبارکه انواع باتری خودرو با ظرفیت های 50 تا 200 آمپرساعت را تولید و به بازار عرضه مینماید. امداد باطری شیراز نمایندگی رسمی برنا باتری را دارا میباشد.

برنا باتری با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، برخورداری از مدرن‌ترین ماشین آلات تولید باتری مطابق با تکنولوژی روز دنیا و تعهد و پایبندی مدیران و پرسنل این مجتمع بر اصول بهبود مستمر کیفیت و جلب رضایت مشتریان باعث گردیده که همواره صنایع خودروسازی کشور، شرکت برنا باتری را به عنوان یکی از منابع اصلی تأمین باتری خود انتخاب نمایند.

و همچنین بدلیل درخواست های مکرر و استقبال های بی نظیر از محصولات برنا باتری در شیراز اقدام به توسعه زیر ساخت لازم جهت اخذ نمایندگی برنا باتری در شیراز نمودیم . در حال حاضر امداد باتری شیراز ، نماینده رسمی برنا باتری در شهر شیراز میباشد. با خرید از محصولات برنا باتری از نماینده رسمی آن در شیراز یعنی امداد باتری شیراز از ارسال و نصب رایگان باتری و تست رایگان دینام در محل خود بهرمند شوید.

شما عزیزان در محله شیراز میتوانید جهت خرید باتری برنا از نمایندگی آن در شیراز خرید نمایید تنها با یک کلیک.

- نمایندگی ولتاسل و وندا در شیراز :

همانطور که در بالا گفته شد ، شرکت فراز باتری که دو برند ولتا سل و وندا را تولید مینماید یکی از بهترین کارخانه های تولید باتری در کشور میباشد که تمامی باتری سبک خود را 18 ماه ضمانت مینماید. امداد باطری شیراز نمایندگی منحصر به فرد باتری ولتاسل در شیراز میباشد.

 

سوالات پر تکرار

خیر، ارسال و نصب باتری ماشین در شیراز کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای بابت آن از شما دریافت نمیگردد.

ابتدا باید دید ماشین استارت میخورد و روشن نمیشود و یا استارت نمیخورد. اگر استارت بخورد و روشن نشود قطعا مشکل از باتری نیست اما اگر در لحظه استارت زدن صدای تیک تیک بگوش میرسد، یعنی باتری ماشین تمام شده و زمان تعویض آن فرا رسیده است.

باتری ماشین #امداد باتری شیراز 
 • سامان صداقت - 1400/08/26 , 06:43

  سلام ، من ممنونم ازتون واقعا امروز نجاتم دادین خیلی خدمات بدرد بخوریه کارتون !!!!
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/08/26 , 06:46

   سلام و درود . مخلصیم . سپاس از اعتماد شما
   0 | 0
 • رامین صلوتی - 1400/09/15 , 07:54

  سلام، برای قیمت گرفتن با چندتا سایت در ارتباط بودم ، از برخورد خوب همکارتون که با حوصله پاسخ من رو دادن خیلی خوشم اومد ، امروز باتری ماشین رو از شما خریدم و امداد باطری شیراز رو به چندتا از دوستان دیگرم هم معرفی کردم .
  3 | 0
  • مدیر سایت - 1400/09/17 , 06:17

   سلام و درود. بسیار سپاسگزارم از محبت شما . انجام وظیفه است . بسیار باعث خرسندی ماست .
   0 | 0
 • حسین یاری - 1400/09/17 , 06:14

  سلام ‌‌‍‍وقت شما بخیر. قیمت هایی که در سایت امداد باطری شیراز قرار دادین با تحویل باتری کهنه و نصب باتری جدید است؟ و اینکه جهت خرید باتری ماشین میبایست به چه صورت ثبت سفارش نمود؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/09/17 , 06:22

   سلام . بله تمامی قیمت ها با دریافت باتری کهنه میباشد. برای ثبت سفارش کافی است دکمه درخواست امداد را بفشارید تا با کارشناسان با در ارتباط قرار بگیرید و ثبت سفارش نمایید.
   0 | 0
 • رضا درویشان پور - 1400/10/10 , 02:10

  سلام وقت بخیر . دوست عزیز ماشین من لحظه استارت صدای تق تق میده ایا این مشکل از باتریشه ؟ بفرمایید اگر تشریف بیارید خدمات امداد باتری در معالی آباد هم دارید؟
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/10 , 02:23

   سلام و درود . بله برای آنجا هم خدمات داریم و ارسال و نصب باتری در معال آباد هم رایگان میباشد. همچنین خدمات ما کل شهر شیراز را شامل میگردد.
   0 | 0
 • علی زرین - 1400/10/15 , 03:01

  آقا ما دروازه قرآن هستیم باتری ما خراب شده آیا کسی هست به ما امداد بدهد؟ ماشین هم پژو دنا پلاس هست.
  0 | 0
  • مدیر سایت - 1400/10/16 , 12:13

   سلام و درود ، بله قربان همکاران ما در کمتر از ۱۵ دقیقه در محل شما حاضر خواهند شد و باتری ماشین شما ۶۶ آمپر است . که در فروشگاه امداد باتری شیراز برندهای مختلفی از آن موجود میباشد. میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کامل نمایند.
   0 | 0
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری