امداد خودرو تعویض باطری | تعویض باتری در محل
چهارشنبه 29 تیر 1401 مدیر سایت 313 0

امداد خودرو تعویض باطری | تعویض باتری در محل

تعویض باتری در محل در کوتاه ترین زمان با کارشناسان خبره و کارآزموده ، بهترین قیمت باطری را از امداد خودرو تعویض باطری در محل بخواهید .

امداد خودرو تعویض باطری یعنی تعویض باتری در محل در کوتاه ترین زمان که  با ارائه خدمات بروز و فوری در زمینه باتری ماشین یک خدمت جدید از مجموعه یدک رسانی است. یکی از خدمات مهم و فوری یدک رسانی راه اندازی مجموعه امداد خودرو تعویض باطری می باشد. جهت خرید باتری ماشین و تعویض باطری درمحل میتوانید دکمه امداد فوری در پایین صفحه را فشار دهید و جهت مشاهده قیمت و لیست باتری های امداد خودرو تعویض باطری به پایین صفحه مراجعه نمایید.

همچنین جهت ثبت سفارش باتری به همراه تعویض باتری در محل میتوانید  در پایین همین صفحه با کارشناسان آنلاین ما در ارتباط باشید و شما را راهنمایی نمایند . کارشناسان امداد خودرو تعویض باطری در کوتاه ترین زمان پاسخ شما را میدهند و شما را راهنمایی مینمایند .

تعویض باتری در محل 

لیست قیمت باتری ماشین در امداد خودرو تعویض باطری :

 

 

لیست قیمت باتری سوزوکی در فروشگاه امداد خودرو تعویض باطری :

 

 

نکته مهم : تمامی قیمت های درج شده با محاسبه تحویل باتری کهنه میباشد و تعویض باتری در محل میباشد.

جهت مشاهده کامل لیست قیمت میتوانید به فروشگاه مراجعه نمایید.

 

 

جهت خرید و تعویض باتری در محل میتوانید لیست زیر را مطالعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کامل و در جهت انتخاب مناسب باتری ماشین شما کنند.

 

پرسش و پاسخ های متداول:

 

از کجا بدانیم زمان تعویض باتری ماشین فرا رسیده است؟

اگر زمان استارت زدن ماشین ، ماشین استارت نخورد و صدای تق تق بشنوید باتری شما تمام شده و جهت تعویض آن میتوانید اقدام نمایید.

باتوجه به تجربه چندین ساله امداد خودرو تعویض باطری باید گفت اولین مورد باید بدانیم باتری ماشین چند امپر است و سپس چقدر از عمر باتری ما گذشته است. اگر بیش از دو سال و نیم گذشته باشد ، خراب شدن باتری محتمل است. اما اگر ندانیم باتری ماشین ما چقدر عمر کرده است به علائم زیر توجه داشته باشید:

اگر باتری ماشین شما به سختی و کند استارت میخورد باید گفت زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اگر نور چراغ جلو ماشین کم جون شده باشد زمان تعویض باتری فرا رسیده که  به این منظور میتوانید با کارشناسان امداد خودرو تعویض باطری تماس حاصل نمایید.

اگر سوئیچ را باز میکنید و لحظه استارت تمام نور پشت آمپر میرود یعنی باتری شما تمام شده است.

اگر همچنان دو به شک هستید که باتری ماشین شما ضعیف شده یا خیر میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید که کمک شایانی در فهم این موضوع به شما می نماید.

 

چرا از امداد خودرو تعویض باطری استفاده کنیم؟

.خريد انلاين باتری ماشین وتعویض باتری در محل مورد نياز شما در امداد خودرو تعویض باطری تنها با يك كليك

.تنوع و كيفيت بالاي باتری ماشین مورد نياز شما

.مشاوره درمورد بهترين باتري مناسب ماشين شما

.ارسال و نصب رايگان باتري ماشین در امداد خودرو تعویض باطری در کوتاه ترین زمان

 

در زمان تعویض باتری در محل تست دینام هم انجام میگیرد؟

بله ، در خدمات امداد خودرو تعویض خودرو ، تست دینام بعد از نصب باتری و روشن شدن خودرو انجام میپذیرد.

 

گارانتی ارائه شده در امداد خودرو تعویض باطری چه مدت میباشد؟

با توجه به اینکه میزان گارانتی هر کارخانه تولید باتری باتوجه به سیاست های مجموعه خود متفاوت میباشد، در جدول ذیل میزان گارانتی هر باتری ذکر شده است:

  

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

باتری های ایرانی بهتر است یا باتری های خارجی ؟

امداد خودرو تعویض باطری توضیح میدهد ؛ در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید.

باتری های داخلی دارای تکنولوژی روز بوده و صفحات این باتری ها تماما با دستگاه های پیشرفته تولید و ساخته میشوند که باعث میگردد طول عمر و کیفیت باتری به شدت افزایش پیدا کند. امداد خودرو تعویض باطری با رسالت کمک به تولید داخل و استفاده از محصولات داخلی سعی کرده کمک کوچکی به تولید کننده داخلی نماید.

 

 آیا در امداد خودرو تعویض باطری میتوان جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه اقدام نمود؟

بله ، جهت خرید باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه میبایست مبلغ باتری کهنه را به مبلغ قیمت باطری ماشین که در قسمت فروشگاه اعلام شده اضافه نمایید.

 

آیا شما باطری جدید را با دریافت باتری کهنه محاسبه میکنید؟

بله ، تمامی قیمت ها در فروشگاه یدک رسان با تحویل باتری کهنه محاسبه گردیده است.

 

آیا شما باتری کهنه من را میخرید؟

بله ، مجموعه امداد خودرو تعویض باطری یدک رسان باتری کهنه شما را به قیمت روز خریداری میکند.

 

امداد خودرو تعویض باتری در محل

 

نکات مهمی که در موقع خرید باتری ماشین باید به آن توجه کنیم:

میزان آمپر مناسب خودرو شما: در ابتدا باید بدانیم میزان سنجش قدرت و توان باتری هر خودرو با آمپر آن میباشد.لذا برای هر خودرویی میزان مشخصی برای آمپر باتری ماشین از سوی کارخانه سازنده خودرو تعیین گردیده است. که با توجه به میزان توان دینام خودرو این میزان میتواند افزایش پیدا کند.

تاریخ تولید باتری خودرو :  یکی از نکات اساسی در خرید باتری ماشین توجه به تاریخ تولید باتری میباشد چرا که باتری ها با گذشت زمان قدرت خود را از دست می دهند؛بنابراین بسیار مهم است که تاریخ تولید باتری به روز باشد و کمتر از 3 ماه از تولید آن گذشته باشد. در امداد خودرو تعویض باطری به دلیل حجم زیاد خرید و فروش باتری تمامی باتری ها تاریخ بروز دارند و باتری پیدا نمیکنید که از زمان تولید آن بیشتر از 3 هفته گذشته باشد .

قیمت مناسب برای باتری خودرو : باید بدانیم باتری اسیدی گران تر از باتری خشک یا به اصطلاح اتمی است. هرچقدر آمپر باتری بالاتر برود قبمت آن نیز بیشتر میشود. باتری خارجی از باتری های ایرانی گران تر است

ضمانتنامه معتبر برای باتری ماشین: توجه داشته باشید باتری که خریداری می کنید دارای ضمانتنامه معتبر باشد؛ به عنوان مثال باتری هایی که در فروشگاه امداد خودرو تعویض باطری عرضه می شوند همگی دارای ضمانتنامه معتبر می باشند.

شاخص CCA : میزان قدرت باتری در زمان روشن شدن خودرو در هوای سرد میباشد.  حال اگر در آب و هوای سرد زندگی میکنید خیلی مهم است که به این شاخص اهمیت دهید. هرچه CCA بالاتر باشد کیفیت باتری بالاتر است. در مجموعه ما تمامی باتری ها دارای  CCA بالا میباشند.

در دنیایی زندگی میکنیم که برای ثبت سفارش و خرید اقلام مورد نیاز خود کمتر وقت خود را صرف میکنیم تا به صورت حضوری اقدام به تهیه جنس خود نماییم .  امداد خودرو تعویض باطری نیز هم در راستای بروز شدن ارائه خدمات و کمک به پیشرفت سرعت و رشد زندگی خدمات ثبت سفارش و خرید تلفن باتری ماشین را فراهم نموده. جهت خرید باتری ماشین کافیست در لیست محصولات باتری یکی از باتری ها را انتخاب نمایید و با زدن دکمه درخواست امداد با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید. تمامی کارشناسان ما با آگاهی کامل از تمامی خودرو ها و باتری های مربوط به آنها شما را راهنمایی کامل مینمایند. پس با خیالی آسوده و راحت میتوانید از یک مجموعه امن به صورت تلفنی ثبت سفارش باتری خودرو نمایید.

 

مزیت استفاده از خدمات امداد خودرو تعویض باطری:

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

تمامی محصولات در مجموعه ما دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

تیم یدک رسانی سابقه 5 ساله تعویض باتری در محل را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد خودرو تعویض باطری در محل یدک رسانی افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در امداد خودرو تعویض باطری دارای گارانتی معتبر میباشند.

سبد کالایی متنوع که مناسب با بودجه شما است، از مزیت های ارزنده امداد خودرو تعویض باطری میباشد.

جهت رفاه حال شما در امداد خودرو تعویض باطری، ارسال و نصب باتری خودرو را رایگان کرده ایم.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

باتری ها ارائه شده در فروشگاه امداد خودرو تعویض باطری از چه نوعی میباشند؟

تمامی باتری های ارائه شده در مجموعه امداد خودرو تعویض باطری از نوع اتمی ( خشک و بدون نیاز به نگهداری ) میباشند.

 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با  پاسخگوی تلفن فوری امداد خودرو تعویض باطری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از این طریق.

 امداد خودرو تعویض باطری

نکته : جهت فهمیدن توان دینام ماشین میتواند به دفترچه راهنما خودرو مراجعه نمایید. در صورت در دسترس نبودن دفترچه راهنما میتوانید با زدن دکمه درخواست امداد در پایین همین صفحه با کارشناسان امداد خودرو تعویض باطری ارتباط بر قرار کنید و مشاوره رایگان در زمینه باتری و برق خودرو دریافت نمایید.

 

 امداد خودرو تعویض باطری در چه شهر هایی خدمات ارائه مینماید؟

در حال حاضر خدمات مجموعه ما در شهر های تهران ، کرج ، قزوین ، قم ، مشهد ، پردیس ، اصفهان ، بندرعباس ، شیراز و اهواز میباشد. از این رو شما میتوانید با تماس با کارشناسان امداد خودرو تعویض باطری که با زدن دکمه در خواست امداد در پایین همین صفحه است، در کوتاه ترین زمان تکنسین امداد خودرو تعویض باطری را در محل خود حاضر ببینید . هدف ما فقط فروش نیست حس خوب رضایت از شما عزیزان است.

 

باتری داغی یا کهنه باتری در امداد خودرو تعویض باطری چگونه محاسبه میگردد؟

تمام قیمت های باتری ماشین در فروشگاه یدک رسانی با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم امپر بوده است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده از امداد خودرو تعویض باطری باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .

 

قیمت باتری کهنه به چه شکل محاسبه میگردد ؟

با توجه به نوسان قیمت به صورت روزانه ، نمیتوان قیمت مصوب و پایه ای اعلام نمود . این نوسان قیمت هم به دلیل چند پارامتر اساسی میباشد که مهمترین انها قیمت جهانی سرب و دلیل دیگر، قیمت خروجی کارخانه های تولید باتری ماشین میباشد.  

با امداد خودرو تعویض باطری چگونه میتوان همکاری داشت؟ 

امداد خودرو تعویض باطری یک استارت آپ پیشتاز و به روز میباشد که متشکل از جوانان خوش فکر و باتجربه در زمینه فروش باتری ماشین میباشد. از این رو سیاست امداد خودرو تعویض باطری تعامل با تمامی ارگان ها ، سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها ، تعمیرگاه های کوچک و بزرگ و امداد خودرو ها و ... میباشد که میتوانید جهت تامین باتری پرسنل و خدمات لحظه ای خود با مجموعه امداد خودرو تعویض باطری همکاری داشته باشید جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

 

 

باتری ماشین #امداد خودرو تعویض باطری 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری