نمایندگی باتری لاجیکس در کرج | فروش باتری ماشین لاجیکس
چهارشنبه 04 اسفند 1400 مدیر سایت 488 0

نمایندگی باتری لاجیکس در کرج | فروش باتری ماشین لاجیکس

خرید باتری لاجیکس در کرج با بهترین قیمت ، باتری لاجیکس را از نمایندگی رسمی کارخانه پاسارگاد صنعت بخرید با ارسال و نصب رایگان باتری ماشین در محل کرج

باتری لاجیکس در کرج را از نمایندگی رسمی آن بخواهید . خدمات ارزنده نمایندگی لاجیکس به صورت همه روزه حتی در ایام تعطیل میباشد. با خرید از نمایندگی باتری لاجیکس در کرج از ارسال و نصب رایگان باتری ماشین در محل خود بهرمند شوید. مناطق تحت پوشش خدمات نمایندگی باتری لاجیکس در  کرج شامل کل شهر کرج مانند :  مهرشهر ، عظیمیه ، فردیس ، گوهردشت ، طالقانی ، اندیشه ، حصارک ، شاهین ویلا و...  میباشد. ضمانت نامه معتبر باتری لاجیکس یکی از برگ برنده های این باتری میباشد که آن را از بقیه برند های باتری خودریی موجود در کشور جدا کرده است.

 نمایندگی باتری لاجیکس در کرج

در زمانه ای هستیم که با حجم زیاد ترافیک روبه رو هستیم حال فرض کنید در این میان باتری ماشین شما خراب شده است و یا نیاز به شاٰرژ دارد خدمات نمایندگی باتری لاجیکس در کرج به صورت اعزام تکنسین در محل شما میباشد که ارسال و تعویض باتری لاجیکس رایگان میباشد .جهت خرید باتری ماشین در محله کرج با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 قیمت باتری لاجیکس در کرج :

 

باتری لاجیکس برای چه کارخانه ای است؟

باتری لاجیکس تولید کارخانه پاسارگاد صنعت است که در سمنان فعالیت مینماید. این کارخانه تولید باتری دارای برند های معتبری چون سیمرغ ، پروتون، هندل ، لاجیکس  و... میباشد.

برند لاجیکس یکی از بهترین برندهای تولیدی کارخانه پاسارگاد صنعت محسوب میشود که دارای ۱۴ ماه ضمانت میباشد. در شهر کرج تنها نماینده رسمی باتری لاجیکس مجموعه یدک رسانی میباشد . جهت خرید باتری لاجیکس در کرج ، مهرشهر ۷ عظیمیه ، گوهردشت ، فردیس ،ماهدشت ، کمالشهر ، محمد شهر ، مشکین دشت ، اندیشه ،جهانشر ، باغستان ، با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش عالی با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

آشنایی با مجموعه باتری پاسارگاد صنعت

شرکت ها و کارخانه ها زمانی تاثیرات خود را می گذارند که کارکنانی متخصص، نیروی کاری جوان و نیروهای باتجربه را گرد هم آورده باشند. شرکت پاسارگاد صنعت باتری به این اصل اساسی یعنی کارکنان و کارمندان خود به شدت دقت می کنند و افرادی که دارای تخصص در آن حیطه هستند و یا انگیزه های بالای یادگیری دارند را استخدام می کنند تا بتوانند با نوآوری و خلاقیت و در کنار آن تخصص و دانش کیفیتی را به مشتریان تقدیم کنند که با باتریها و محصولات خاجی رقابت می کند. لیدر های کارخانه پاسارگاد صنعت باطری باید تسلط کامل بر امور را داشته باشند و این موجب می گردد تا تمام مجموعه بتوانند در کنار هم و با نظم و دقت به کار خود ادامه دهند.

اصول بهداشتی و ایمنی نیز یکی از ملزومات شرکت و کارخانه پاسارگاد صنعت باتری می باشد. این مجموعه به شدت یکی از طرفداران محیط زیست می باشد و این باعث می شود که تمام تکنولوژی و تلاش ها برای جلوگیری از آسیب دیدن محیط زیست انجام دهند. حوادث اتفاقات اجتناب ناپذیری هستند که در بیشتر کارخانه ها ممکن است رخ بدهد و برای جلوگیری از این رخداد های تلخ بهترین کار ایمنی و پیشگیری است که تمام اصول ایمنی در این کارخانه رعایت می شود و یکی از اجبارات کارکنان پیروی از بهداشت و ایمنی است.

 

خدمات پس از فروش باتری لاجیکس

کنترل کیفیت همیشه یکی از ارکان مهم جلب رضایت مشتری و افزایش اعتماد میباشد. از این رو شرکت باتری پاسارگاد صنعت این اقدام مهم و حیاتی را به خوبی و بطور مستمر انجام میدهد و روی این موضوع تمرکز کرده است یکی از مهم ترین واحد هایی که در شرکت پاسارگاد صنعت باتری وجود دارد واحد فروش و خدمات پس از فروش می باشد. یعنی در مدت ضمانت باتری لاجیکس اگر باتری خودرو شما دچار مشکل گردد بدون هیچ مشکلی باتری شما تست میگردد و برای اعمال گارانتی باتری جدید خدمت شما ارائه میگردد. و نکته دیگری که باید عنوان شود رد زمان خرید باتری لاجیکس گارانتی این باتری در داخل پک بسته بندی باتری موجود است که برگه ضمانت دارای هلوگرام معتبر پاسارگاد باتری میباشد . و تحویل شما میگردد.

 

چرا باتری ماشین خود را از نمایندگی باتری لاجیکس در کرج خریداری کنیم؟

ارسال و نصب رایگان باتری لاجیکس در محدوده کرج.

سبد کالایی متنوع که میتوان به راحتی تمام برند های مختلف از باتری مناسب خودرو خود را با بهترین قیمت از نمایندگی لاجیکس در کرج خریداری نمایید.

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در نمایندگی باتری لاجیکس در کرج شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضافه دیگری نمی پردازید.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

تست دینام ماشین جهت اطمینان شما از سلامت دینام خودرو شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

تیم مجموعه یدک رسانی که نمایندگی باتری لاجیکس در کرج را دارد سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های نمایندگی باتری لاجیکس افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

تمامی باتری های موجود  در نمایندگی لاجیکس در کرج دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

 

ضمانت باتری های موجود در نمایندگی لاجیکس در کرج چقدر میباشد؟

 نمایندگی باتری لاجیکس در کرج توضیح میدهد ; میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند پارامتر میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری در نمایندگی باتری لاجیکس در کرج ملاحظه میکنید :

 

کارخانه تولید باتری مدت زمان ضمانت
لاجیکس (پاسارگاد صنعت) ۱۴ ماه ضمانت باتری ماشین

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در  وب سایت ما.

 

 خدمات نمایندگی باتری لاجیکس در کدام مناطق کرج است؟

شهر کرج چهارمین شهر پر جمعیت ایران، مرکز استان البرز و همسایه تهران است. که خدمات ما در عظیمیه ، مهرشهر ،جهانشهر ،گوهردشت ،کوی کارمندان شمالی ، کوی امامیه ، کوی کارمندان جنوبی ،کوی مدرس ، چهارصد دستگاه ، شاهین ویلا ،باغستان ، گلشهر ، فردیس ، اندیشه ،حیدر آباد ، کیان مهر ،منظریه ، حصارک ، حسن آباد ، شهرک دهکده و... میباشد .

نحوه محاسبه باتری کهنه در نمایندگی باتری لاجیکس در کرج چگونه است؟

تمام قیمت های باتری ماشین در نمایندگی باتری لاجیکس در کرج با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

 

 

در نمایندگی باتری لاجیکس در کرج باتری ایرانی را ترجیح میدهد یا باتری خارجی  ؟

نمایندگی باتری لاجیکس در کرج توضیح میدهد; در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها مدت زمان زیادی میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. لذا اکثر باتری های موجود در نمایندگی باتری لاجیکس در کرج باتری های تولید داخل و ایرانی میباشند.

 

باتری ماشین #باتری لاجیکس 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2023
امداد رسانی فوری