نمایندگی باتری مهرشهر | تعویض رایگان باتری ماشین در مهرشهر
يكشنبه 28 فروردین 1401 مدیر سایت 368 1

نمایندگی باتری مهرشهر | تعویض رایگان باتری ماشین در مهرشهر

امداد باتری مهرشهر ، ارسال و نصب( تعویض ) رایگان باتری ماشین در مهرشهر در نمایندگی باتری مهرشهر.نمایندگی باتری مهرشهر؛ نمایندگی سپاهان باتری،صبا باتری ، برنا باتری و...

اگر در مهرشهر هستید و نیاز به باتری ماشین پیدا کرده اید و یا نیاز به باتری به باتری دارید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید . در نمایندگی باتری مهرشهر تمام باتری های خودرویی و موتوری با سبد کالایی متفاوت و برند های مختلف موجود میباشد. تمام باتری های موجود در باتری فروشی مهرشهر دارای تاریخ به روز و گارانتی معتبر میباشند. همچنین تکنسین های ما افرادی کارآزموده و باتجربه میباشند که در کوتاه ترین زمان محل شما حاضر میشوند و اقدام به تعویض باتری  ماشین شما و یا باتری به باتری مینمایند. به دلیل کسب رضایت شما مشتریان گرامی در نمایندگی باتری مهرشهر تمامی قیمت ها رقابتی میباشد.

 نمایندگی باتری مهرشهر

نمایندگی باتری مهرشهر چه باتری هایی دارد؟

باتری فروشی مهرشهر نمایندگی انواع برند باتری های داخلی و خارجی را دارد که در زیر مشاهده میکنید:

نمایندگی صبا باتری مهرشهر :

صبا باتری از قدیمی ترین و همچنین اولین کارخانه تولید باتری در کشور میباشد. این برند قدیمی اما محبوب در نزد ایرانیان از دهه ۴۰ و ۵۰ باتری آب اسیدی را تولید و به بازار عرضه میکرد. که باتوجه به گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی صبا باتری نیز تجهیزات خود را به روز کرد تا باتری هایی با تکنولوژی روز به مشتریان خود ارائه نماید.  در حال حاضر هم برند صبا باتری طیف وسیعی از باتری‌های خودرویی موجود در بازار را تولید میکند و باید توجه داشته باشید که این شرکت برای باتری‌های خود گارانتی بسیار معتبری را در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند با خیال راحت به خرید باتری مناسب برای خودروی خود بپردازند. جهت خرید باتری صبا باتری از نمایندگی صبا باتری مهرشهر با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس بگیرید. همچنین تنوع بسیار بالا و کیفیت خوب محصولات این شرکت باعث جلب رضایت مشتریان شده است، که همین امر موجب شده تا صبا باطری مفتخر باشد تا محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه بدهد.

در باتری فروشی مهرشهر از دیگر برند های معروف و شناخته شده داخلی که موجود میباشد باتری صباباتری است که مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی صبا باتری در مهرشهر میباشد . صبا باتری دارای برندهای مانند واریان ، پردیس ، کاسپین ، دوجی ، سپند و .... میباشد.

خرید باتری ۵۰ آمپر صبا باتری در مهرشهر ، خرید باتری ۵۵ آمپر صبا باتری در مهرشهر ، خرید باتری ۶۰ آمپر صبا باتری در مهرشهر ، خرید باتری ۶۶ آمپر صبا باتری در مهرشهر ، خرید باتری ۷۰ آمپر صبا باتری در مهرشهر ، خرید باتری ۷۴ آمپر صبا باتری در مهرشهر ، خرید باتری ۹۰ آمپر صبا باتری در مهرشهر ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر صبا باتری در مهرشهر

 

 نمایندگی سپاهان باتری در مهرشهر :

 

سپاهان باتری یکی از برندهای معروف و قدیمی و پیشتاز در صنعت باتری ماشین میباشد که در باتری فروشی مهرشهر میتوانید انواع برند های این مجموعه جذاب را داشته باشید .

ساختار و عملکرد باتری اوربیتال به عنوان باتری ماشین به گونه ای است که به طور پیوسته در آن واکنش های شیمیایی در حال انجام شدن هستند، حتی زمانی که باتری بر روی خودرو نصب نمی باشد و در قفسه های فروشگاه ها نشسته است، پس بسیار مهم است باتری که میخرید از تاریخ تولید آن زمان زیادی نگذشته باشد چرا که ، صفحات سرب کلسیم باتری طی انجام واکنش های شیمیایی، فرسوده شده اند و طول عمر مفید خود را تا حدی از دست داده اند، در نتیجه برای طولانی مدت بر روی خودرو شما دوام نمی آورد.

شما با خرید باتری اوربیتال از نمایندگی باتری اوربیتال در مهرشهر، می توانید با کیفیت ترین باتری را با تاریخ تولید بروز کارخانه اوربیتال باتری، با قیمت مناسب تهیه کنید.

باتری اوربیتال قرمز مهرشهر : یکی از برند های قدیمی مجموعه سپاهان باتری میباشد که کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسبی دارد و دارای ۱۵ ماه ضمانت میباشد.

باتری اوربیتال سیلور مهرشهر : از دیگر برند های معروف سپاهان باتری اوربیتال سیلور است که همانند اوربیتال قرمز دارای ۱۵ ماه ضمانت و کیفیت بالایی را دارا میباشد.

 

خرید باتری ۳۵ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۴۵ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۵۰ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۵۵ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۶۰ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۶۶ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر‌ ، خرید باتری ۷۰ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۷۴ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۹۰ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر اوربیتال قرمز در مهرشهر ،

خرید باتری ۳۵ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۴۵ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۵۰ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۵۵ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۶۰ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۶۶ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۷۴ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ، خرید باتری ۹۰ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ،  خرید باتری ۱۰۰ آمپر اوربیتال سیلور در مهرشهر ،

 

نمایندگی باتری سوزوکی مهرشهر :‌

 

باتری سوزوکی ژاپن با همکاری سپاهان باتری در ایران  اقدام به تولید این باتری ژاپنی نموده است که  کیفیت بالا و فناوری روز استفاده شده در ساخت این باتری ژاپنی آن را از بقیه باتری های داخلی مجزا نموده است.

باتری سوزوکی، که درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF یا همان باتری اتمی بدون نیاز به نگهداری می باشد، در آمپراژ مناسب خودرو های سبک و سنگین یعنی از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر را تولید کرده است.

مشخصات فنی باتری سوزوکی :

  • دارای فیلتر ضد انفجار هستند.
  • دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند.
  • در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند.
  • از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند.
  • دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

به گفته‌ی مارتین براف، سوزوکی به عنوان یک برند معتبر خدمات پس از فروش و گارانتی با کیفیتی ارائه می‌دهد که این موضوع در محصولات تولیدی ایران رعایت می‌شود.

باتری سوزوکی جهت دسترسی آسانتر مصرف کنندگان به باتری خودرو در سراسر کشور نمایندگان فعالی را دارد . و در این راستا تبلیغات و کمپین های بزرگی در شهرها و استان های کشور اجرا شد که با افتخار مجموعه یدک رسانی یکی از نمایندگان باتری سوزوکی در شهر مهرشهر میباشد.

باتری سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن میباشد که بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی دارد و دارای ضمانت ۱۶ ماه سپاهان باتری میباشد.

خرید باتری ۳۵ آمپر سوزوکی در مهرشهر ، خرید باتری ۴۵ آمپر سوزوکی در مهرشهر ،

خرید باتری ۵۰ آمپر سوزوکی در مهرشهر ، خرید باتری ۵۵ آمپر سوزوکی در مهرشهر ،

خرید باتری ۶۰ آمپر سوزوکی در مهرشهر ، خرید باتری ۶۶ آمپر سوزوکی در مهرشهر ،

خرید باتری ۷۰ آمپر سوزوکی در مهرشهر ، خرید باتری ۷۴ آمپر سوزوکی در مهرشهر ،

خرید باتری ۹۰ آمپر سوزوکی در مهرشهر ، خرید باتری ۱۰۰ آمپر سوزوکی در مهرشهر ،

 

 نمایندگی برنا باتری در مهرشهر :

برنا باتری اولین دریافت کننده گواهی نامه بین المللی تولید باتری ماشین در کشور میباشد و جز باتری های با دوام و خوب تولید داخل محسوب میگردد.

برنا باتری با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، برخورداری از مدرن‌ترین ماشین آلات تولید باتری مطابق با تکنولوژی روز دنیا و تعهد و پایبندی مدیران و پرسنل این مجتمع بر اصول بهبود مستمر کیفیت و جلب رضایت مشتریان باعث گردیده که همواره صنایع خودروسازی کشور، شرکت برنا باتری را به عنوان یکی از منابع اصلی تأمین باتری خود انتخاب نمایند.

و همچنین بدلیل درخواست های مکرر و استقبال های بی نظیر از محصولات برنا باتری در مهرشهر اقدام به توسعه زیر ساخت لازم جهت اخذ نمایندگی برنا باتری در مهرشهر نمودیم . در حال حاضر امداد باتری مهرشهر ، نماینده رسمی برنا باتری در شهر مهرشهر میباشد. با خرید از محصولات برنا باتری از نماینده رسمی آن در مهرشهر یعنی امداد باتری مهرشهر از ارسال و نصب رایگان باتری و تست رایگان دینام در محل خود بهرمند شوید.

شما عزیزان در محله مهرشهر میتوانید جهت خرید باتری برنا از نمایندگی آن در مهرشهر خرید نمایید تنها با یک کلیک.

  

نمایندگی باتری کمهو مهرشهر :

باتری کمهو از برندهای شرکت تولیدی وایا باتری میباشد. صفحات این باتری بسیار با کیفیت میباشد که در سال ۱۳۹۰ این مجمووعه تاسیس گردیده. باتری کمهو در نمایندگی مهرشهر خود دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض میباشد.

 

نمایندگی آذر باتری در مهرشهر :

آذر باتری همانند صبا باتری از جمله برندهایی میباشند که دارای قیمت مناسب تری نسبت به بقیه برندها میباشد و دارای کیفیت مناسبی میباشد و برند های مختلفی مانند زئوس ، آذر ، ویگور ، الوند و ... را دارا میباشد.

 

نمایندگی باتری پاسارگاد در مهرشهر :

باتری های لیدر و هندل جز برندهای معروف این کارخانه داخلی میباشد و دارای ۱۲ ماه ضمانت است . شما برای خرید باتری های پاسارگاد از شعبه مهرشهر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۴۸۶۵۷۷ تماس حاصل نمایید.

 

نمایندگی باتری کره ای در مهرشهر :

باتری های کره ای تا زمانی که به صورت قانونی وارد کشور میشدند بسیار کیفیت بالا و طول عمر بالایی داشتند اما بعد از ممنوعیت واردات باتری های کره ای دیگه آن کیفیت سابق را در بازار ندارند. باتری های مانند تایگر ، پوما ، دلکور ، نوا و ... از جمله برند های این باتری ماشین میباشند.

 جهت خرید باتری ماشین میتوانید بر روی کلمه خرید باتری ماشین کلیک نمایید.

 

چرا باتری ماشین خود را از نمایندگی مهرشهر خریداری کنیم؟

پرداخت هزینه باتری درب منزل . لازم به توضیح است در امداد باتری مهرشهر شما فقط هزینه خود باتری را متقبل میشوید و هیچ هزینه اضافه دیگری نمی پردازید.

ارسال و نصب رایگان باتری خودرو در محدوده مهرشهر.

تست دینام ماشین جهت اطمینان شما از سلامت دینام خودرو شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

تیم امداد باتری مهرشهر سابقه 5 ساله فروش انواع لوازم یدکی خودرو بخصوص باتری ماشین را در کارنامه خود دارد.

تمامی تکنسین های امداد باتری افرادی متعهد و آموزش دیده میباشند .

تمامی باتری های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی معتبر میباشند.

سبد کالایی متنوع که میتوان به راحتی تمام برند های مختلف از باتری مناسب خودرو خود را با بهترین قیمت از نمایندگی مهرشهر خریداری نمایید.

زمان رسیدن تکنسین به شما از لحظه ثبت سفارش کمتر از نیم ساعت میباشد.

پرداخت هزینه باتری پس از نصب در محل انجام مپذیرد.

تمامی باتری های موجود  در نمایندگی مهرشهر دارای تاریخ تولید به روز هستند تا خیال شما مشتریان گرامی از بابت سلامت باتری خریداری شده تضمین گردد.

 

در نمایندگی باتری مهرشهر باتری ایرانی موجود است یا باتری خارجی؟

نمایندگی باتری مهرشهر توضیح میدهد; در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده ، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها مدت زمان زیادی میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. لذا اکثر باتری های موجود در امداد باتری مهرشهر باتری های تولید داخل و ایرانی میباشند.

نحوه محاسبه باتری کهنه در نمایندگی باتری مهرشهر چگونه است؟

تمام قیمت های باتری ماشین در نمایندگی باتری مهرشهر با محاسبه تحویل باتری کهنه ( داغی ) هم آمپر است. اما اگر باتری حال حاضر ماشین شما بالاتر از آمپر باتری خریداری شده باشد ، از مبلغ باتری جدید به ازای هر آمپر مبلغی مشخص کسر میگردد. حال اگر آمپر باتری خریداری شده بیشتر از باتری حال حاضر ماشین شما باشد به مبلغ خریداری شده به میزان هر آمپر مبلغی مشخص اضافه میگردد .و یا باتری کهنه شما موجود نباشد و یا دزدیده شده باشد باید مبلغ باتری کهنه را محاسبه و به مبلغ باتری نو خریداری شده اضافه نمایید.

 

 ضمانت باتری های موجود در نمایندگی مهرشهر چقدر میباشد؟

 امداد باتری مهرشهر توضیح میدهد ; میزان ضمانت هر باتری تحت تاثیر چند پارامتر میباشد؛ 1- میزان کیفیت باتری ماشین 2-  قیمت باتری ماشین  3- سیاست کارخانه تولید باتری  . در جدول زیر میزان ضمانت باتری های تولید داخل را در نمایندگی باتری مهرشهر ملاحظه میکنید : 

شما مشتریان گرامی میتوانید به دو روش زیر ثبت سفارش نمایید:

- تماس با پاسخگوی تلفن فوری به شماره  09353564407 .  

- دریافت مشاوره آنلاین و خرید باتری ماشین خود از طریق ثبت سفارش در وب سایت یدکرسانی.

دریافت مشاوره و ثبت درخواست آنلاین از طریق چت آنلاین داخل سایت که از این طریق با کارشناسان فعال ما میتوانید در ارتباط باشید.

کارخانه و برند باتری

میزان گارانتی

اوربیتال قرمز (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال سیلور (سپاهان باتری)

15 ماه گارانتی معتبر تعویض

اوربیتال پریمیوم (سپاهان باتری)

18+9 ماه گارانتی معتبر تعویض

سوزوکی (سپاهان باتری)

16 ماه گارانتی معتبر تعویض

EFB (سپاهان باتری)

21+9 ماه گارانتی معتبرتعویض

تینو (آکو باتری)

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

شارک ( نیروگستران )

14 ماه کارانتی معتبر تعویض

واریان ( صبا باتری )

12 ماه گارانتی معتبر تعویض

 

محله مهرشهر:

مهرشهر یکی از یزرگترین و قدیمی ترین محله های کرج محسوب میشود و دارای ۵ فاز میباشد و در منطقه ۴ و ۱۲ شهرداری کرج واقع شده است. فاصله مهرشهر تا خود شهر کرج در حدود ۱۳ کیلومتر میباشد.مهرشهر از شمال به اتوبان کرج – قزوین ازجنوب به خیابان ولیعصرو شهرک مهر البرز ، از غرب به چهار باغ و از شرق نیز به جاده ماهدشت منتهی میشود.

خیابان های مهم مهرشهر میتوان به بلوار شهرداری ،بلوار ارم ، مرکز خرید رویال ، مرکز خرید مبنامهرشهر و سینما پرشین میباشد.

 

باتری ماشین #نمایندگی باتری مهرشهر 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری