صدای جیر جیر برف پاک کن | جلوگیری از سرو صدا تیغه برف پاک کن
چهارشنبه 02 تیر 1400 مدیر سایت 3101 0

صدای جیر جیر برف پاک کن | جلوگیری از سرو صدا تیغه برف پاک کن

برف پاک کن شما دچار سرو صدا شده است؟ معمولا صدای جیغ برف پاک کن ها برای تیغه آنها هست و دلایل مختلف دارد که راههای جلوگیری از آن را توضیح داده ایم.

برف پاک کن های شیشه جلو و پر سر و صدا فراتر از یک مزاحمت هستند . مانند ناخن های روی تخته سیاه ، هنگامی که در جاده گشت و گذار می کنید ، این سرو صدا می تواند شما را از ذهن خود دور کند. از شیشه کثیف گرفته تا مجموعه برف پاک کن های خیلی محکم یا شل ، دلایل مختلفی برای صدای برف پاک کن وجود دارد.برف پاک کن های پر سرو صدا می توانند به سرعت به یک خطر ایمنی تبدیل شوند. اگر سر و صدا بیش از حد اذیت کننده است ، می توانید از برف پاک کن های جلو تا حد ممکن استفاده نکنید ، که این امر منجر به کاهش دید می شود. اغلب ، سر و صدا به دلیل عدم تماس صحیح تیغه برف پاک کن ها با شیشه جلوی خودرو است. بدون تماس مناسب ، ممکن است برف پاک کنها نتوانند آب را از شیشه جلو پاکسازی کنند و همین امر می تواند باعث کاهش دید شود.

 تیغه برف پاک کن

 

علت صدای برف پاک کن شیشه را مشخص کنید.

شایعترین علل صدای تیغه های برف پاک کن ، تیغه های برف پاک کن پوسیده میباشد. ،برف پاک کن هایی که به شکل صحیح نصب نشده اند و یا اتصال ضعیف و شل در پایه برف پاک کن است هم جزء علت های صدای برف پاک کن میباشد که با یک نگاه ساده میتوان متوجه این علت شد.

 

تیغه های برف پاک کن را با آب گرم ، جوش شیرین و صابون مایع ظرفشویی تمیز کنید.

گرد و غبار ، شن و ماسه و سنگریزه های کوچک می توانند باعث خراشیده شدن شیشه جلو شوند و یا برف پاک کن های شیشه جلو خودرو شما را کثیف کنند. ممکن است نتوانید آلودگی هایی را که در برابر تیغه های برف پاک کن وجود دارد ، ببینید. شما باید بتوانید با تمیز کردن تیغه برف پاک کن و شیشه خود با یک شیشه پاک کن بدون امونیاک یا پارچه ای که در سرکه فرو رفته است ، این مشکل را حل کنید.

شستشوی تیغه برف پاک کن

 

حتی اگر تمیز کردن تیغه های برف پاک کن خود را یک کار ساده و سریع می دانید ، انجام سریع این کار مهم است. معمولاً بهتر است از استفاده  محلول های پایه نفتی روی تیغه های برف پاک کن خودداری کنید. اگر مرتباً از محصولاتی از این دست استفاده می کنید ، می توانند لاستیک را حل کرده و عمر تیغه های شما را کوتاه کنند.

 این کار ممکن است تمام آنچه برای بی صدا کردن تیغه برف پاک کن های شما لازم است، کافی باشد.

 

بررسی کنید که تیغه های برف پاک کن به درستی در جای پایه تیغه ها نشسته اند.

این روزها خرید تیغه های برف پاک کن جدید در فروشگاه قطعات خودرو معمول است. اغلب اوقات ، فروشندگان در این نوع فروشگاه ها نصب قطعات ساده و بی کیفیت و ارزان را به شما ارائه می دهند.

بازوی تیغه برف پاک کن

با این حال ، شما باید بدانید که کیفیت را نباید فدای قیمت کنید .برخی از مونتاژهای برف پاک کن و برخی دیگر از برف پاک کن ها پیچیده تر از بقیه برف پاک کن ها هستند. اگر با تمیز کردن تیغه ها مشکلی برطرف نمی شود ، ممکن است ماشین خود را به ما برسانید تا برف پاک کن و نصب تیغه توسط یک متخصص کنترل شود. همچنین اگر اخیراً تیغه های خود را تعویض کرده اید و سر و صدا برف پاک کن پس از تعویض شروع شده است ، به دستورالعمل های نصب برف پاک کن خود مراجعه کنید تا ببینید آیا از روش های صحیح تیغه هایی که نصب کرده اید استفاده می کنید یا خیر. در غیر این صورت ، باید برف پاک کن ها یا بازوی نگه دارنده را تغییر دهید.

 

تیغه های قدیمی

بسیاری از افراد متوجه نیستند که باید حداقل سالی یکبار تیغه های برف پاک کن خود را تعویض کنند و گاهی اوقات ، ممکن است تنها پس از شش ماه نیاز به تعویض داشته باشند. بسته به شرایط ، موادی که برای ساخت قسمت انعطاف پذیر برف پاک کن استفاده می شود ، اغلب با گذشت زمان سخت ،شکننده و پوسیده می شوند. این می تواند باعث جیرجیر کردن برف پاک کن شود ، و همچنین ممکن است باعث شکستن برف پاک کن شما شود ، درست در زمان نیاز از آن در هنگام طوفان و باران. در موارد دیگر ، ممکن است تیغه سخت به شیشه شما آسیب برساند.

تیفه برف پاک کن قدیمی

تیغه های برف پاک کن هزینه زیادی ندارند و ایمنی رانندگی شما به آنها بستگی دارد. ممکن است متوجه نشوید که برف پاک کن های شما تا زمانی که در یک بارندگی گرفتار نشوید خوب کار می کنند یا خیر؟ بنابراین بهتر است تیغه های خود را طبق برنامه بررسی و در صورت نیاز عوض کنید.

 

نقص سازنده برف پاک کن

برخی از افراد پس از خرید برف پاک کن های جدید از یک فروشگاه  لوازم یدکی خودرو شکایت کرده اند. زیرا برف پاک کنان از روز اول جیغ می کشند. حتی اگر برف پاک کن ها به درستی نصب شده باشند ، ممکن است نقصی در تولید داشته باشند و باید سریعاً تعویض شوند. در بعضی موارد ، برف پاک کن ها ممکن است به مدت نامناسب در جعبه نگهداری شده باشند ، بنابراین لاستیک در حال حاضر سخت یا ترک خورده است حتی اگر هرگز در جاده استفاده نشده باشد.

پاسخ و پرسش:

تیغه های برف پاک کن آسیب دیده یا قدیمی چه صداهای دیگری ایجاد می کند؟

تیغه های شما ممکن است جیغ نکشند. با این حال ، آنها ممکن است صدای مالش یا لرزشی ایجاد کنند که این ممکن است بلندتر شود وقتی که شیشه جلو ماشین خیلی خشک شده باشد و به اندازه کافی تیغه روان نباشد برای حرکت کردن. حتی ممکن است صدایی نشنیده باشید اما به راحتی متوجه شوید که پنجره شما به خوبی پاک نمی شود. به طور معمول ، منشأ هر یک از این مشکلات مشابه تیغه برف پاک کن است که باعث شنیدن  صدای جیرجیر میباشد.

در بعضی موارد ، ممکن است نیاز باشد که مجموعه برف پاکن تنظیم شود زیرا فشار مناسبی به شیشه وارد نمی کند. در موارد دیگر ، ممکن است تیغه های برف پاک کن نیاز به تعویض داشته باشند یا مجموعه برف پاک کن نیاز به تنظیم مجدد.

تیغه های برف پاک کن را میتوان از کجا تهیه کرد؟

 بی توجهی به مشكلات برف پاک كننده می تواند ایمنی خودرو را به خطر بیندازد و باعث آسیب دائمی به شیشه ماشین شود. خوشبختانه ، تعمیر یا تعویض برف پاک کن ها معمولاً هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت و این یکی از اقدامات پیشگیرانه مقرون به صرفه ای است که می توانید به سرعت برای محافظت از ماشین ارزشمند خود انجام دهید. برای تهیه میتوانید به فروشگاه ما مراجعه نمایید و یا با شماره 09353564407 تماس حاصل نمایید.

 

این مقاله در وبلاگ یدک رسان و قسمت برف پاک کن نوشته شده و با کلمات صدای برف پاک کن ،  صدای جیر جیر برف پاک کن ، صدای تیغه برف پاک کن ، جلوگیری از صدای برف پاک کن ، سرو صدای تیغه برف پاک کن ، چطور جلوی صدای جیر جیر برف پاک کن را بگیریم؟ ، دلیل صدای تیغه برف پاک کن ، علت صدای برف پاک کن ، روش از بین بدن صدای تیغه برف پاک کن و چرا برف پاک کن صدا میدهد برچسب گزاری شده است.

 

برف پاک کن #صدای برف پاک کن 
info[at]yadakresani.ir
Contact us
09904792259
تهران ، هروی ،
خ مکران ، پلاک ۹۶

 یدک رسانی  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

logo-samandehi

اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمائید.
Copyright © 2022
امداد رسانی فوری